Ulaş Utku Bozdoğan: Yükselen Burcunuza Nazaran Beyaz Topaz Kristali Uygulaması 1

Yükselen Burcunuza Nazaran Beyaz Topaz Kristali Uygulaması

Beyaz Topaz tanınan bir pahalı taştır ve kişiyi zenginlik ve yeterli ilgilerle kutsadığı bilinmektedir.

Beyaz Topazın yararları:

Ulaş Utku Bozdoğan: Yükselen Burcunuza Nazaran Beyaz Topaz Kristali Uygulaması 3

1. Sıhhat ve hoş görünüm verir.

2. Zenginlik ve refah getirir.

3.İyi bir eş verir.

4. Âlâ bir evlilik hayatı verir.

Bunlar Beyaz Topazın çok genel sonuçlarıdır ve gerçek sonuçları, Venüs’ün fonksiyonel rolüne, yerleşimine ve başka gezegenlerle gezegensel alakasına bağlı olarak şahıstan bireye değişecektir.

Beyaz Topaz takıp giyemeyeceğinizi bilmek için tek bilmeniz gereken, yükseleniniz için Venüs gezegeninin tabiatına karar verecek olan Yükselen burcunuzdur.

Ulaş Utku Bozdoğan: Yükselen Burcunuza Nazaran Beyaz Topaz Kristali Uygulaması 5

KOÇ YÜKSELEN:  Koç’ta Yükselen Venüs, bir maraka konutu olan 7. ve 2. meskeni yönetir. Beyaz Topaz onlar için tavsiye edilmez, lakin Venüs’ün Jüpiter ve Güneş ile gezegensel birlikteliği Rajyoga’yı yaratırken, Merkür ile bu bir Dhanyoga olacaktır. Bu üzere durumlarda Sarı Beyaz Topaz yahut Yakut kullanılmalıdır. Şayet Venüs etkilenirse, o vakit yükselen lord Kızıl Mercan kullanılarak güçlendirilmelidir, aksi takdirde sıhhat meseleleri meydana gelir.

YÜKSELEN BOĞA: Burada Venüs yükseleni ve 6. meskeni yönetir ve onlar için yararlı bir gezegendir, Venüs’ün neden yükselen Boğalar için yararlı olduğunu öğrenmek için Gezegenler ve Yükselenler değerlidir. Beyaz Topaz, Venüs’ün yükselen üzerindeki lordluğu nedeniyle burada şiddetle tavsiye edilir. Venüs’ün Yogakaraka Satürn yahut 5. meskenin lordu Venüs ile birlikteliği bir Rajyoga oluşturur ve Beyaz Opal, Mavi Beyaz Topaz yahut Zümrüt ile birlikte kullanılabilir. 

Venüs, Mars ve Jüpiter ile gezegensel birliktelikte olduğunda Beyaz Topaz çok gerekli hale gelir ve aşağıdaki biçimde ele alınmalıdır:

1. Venüs, Mars ile gezegensel bir alaka kurduğunda. Mars maraka’dır ve Venüs ile olan bağlantısı Venüs’e ziyan verir ve makûs sıhhat ve bağlantılarla sonuçlanabilir.

2. Venüs’ün Jüpiter ile birlikteliği kişinin genel başarısı ve sıhhati için yeniden düzgün değildir.

YÜKSELEN İKİZLER:

Ulaş Utku Bozdoğan: Yükselen Burcunuza Nazaran Beyaz Topaz Kristali Uygulaması 7

Burada Venüs 5. ve 12. meskenin yöneticisidir ve Parashar lordluk kurallarına  nazaran Venüs onlar için yararlı bir gezegendir. Beyaz Topaz onlar için otomatik bir seçimdir ve Venüs, Mars, Güneş yahut Ketu üzere gezegenlerden etkileniyorsa, o vakit beyaz bir Beyaz Topaz benimsemek çok gereklidir.

Venüs’ün Merkür yahut Satürn ile birleşmesi onlar için Rajyoga’yı yaratırken, Venüs’ün Mars ile birleşmesi bir Dhanyoga yaratacaktır ve bu tıp şartlarda Beyaz Topaz, Opal, Zümrüt yahut Mavi Akik ve Zultanit ile birlikte giyilebilir.

YÜKSELEN YENGEÇ: Burada Venüs 4. ve 11. konutun lordudur ve Parashar lordluk kuralları  onlar için ziyanlıdır. Beyaz Opal, Venüs ağır bir halde etkilenmediği sürece onlar için önerilmez. Yogakaraka Mars, Ay yahut Jüpiter ile Venüs gezegen münasebeti bir Rajyoga ve Dhanyoga yaratacaktır. Bu üzere durumlarda beyaz Opal, Kırmızı Mercan, Beyaz İnci yahut Sarı Beyaz Topaz ile birlikte kullanılabilir.

Venüs’ün Mars ile birlikteliği yüksek seviyede bir Dhanyoga yaratacaktır, lakin yeniden de Yükselen Yengeç şahısları için Beyaz Topaz çok dikkatli bir tahlilden sonra tavsiye edilmelidir.

ASLAN YÜKSELEN:

Ulaş Utku Bozdoğan: Yükselen Burcunuza Nazaran Beyaz Topaz Kristali Uygulaması 9

Burada Venüs 3. ve 10. meskenin efendisidir ve onlar için ziyanlı bir gezegendir, Beyaz Topaz onlar için önerilmez, lakin Mars ve Jüpiter ile ilgi bir Rajyoga yaratacaktır. Bilhassa Jüpiter Dharma Karmadhipati Yoga ile oluşacaktır. Bu üzere durumlarda Granat Akuamarin Sarı Beyaz Topaz yararlı olacaktır.

YÜKSELEN BAŞAK: Burada Venüs 2. ve 9. meskenin yöneticisinin yöneticisidir ve onlar için Yogakaraka gezegenine benzeri, Beyaz Topaz her halükarda tavsiye edilir. Beyaz Topaz kullanımı burcun gücünü artıracaktır ve Venüs’ün Merkür ve Satürn ile bağı onlar için bir Rajyoga’dır, bu da Beyaz Opal’in Labradorit oniks yahut Zümrüt ile kombinasyon halinde kullanıldığını gösterir.

YÜKSELEN TERAZİ:

Ulaş Utku Bozdoğan: Yükselen Burcunuza Nazaran Beyaz Topaz Kristali Uygulaması 11

Burada Venüs yükselenin ve 8.  meskenin yöneticisidir ve burada Beyaz Topaz kullanılması tavsiye edilir. Beyaz Topaz kullanımı, Venüs’ün bir rahatsızlığı olduğunda yahut yogakaraka Satürn, Güneş yahut Merkür ile Rajyoga yahut Dhanyoga’ya dahil olduğunda zarurî hale gelir.

Rajyoga yahut Dhanyoga’yı daha güçlü yapmak için Mavi Beyaz Topaz yahut Zebercet ile Beyaz Topaz kombinasyonu kullanılabilir.

YÜKSELEN AKREP: Burada Venüs 7. ve 12. konutun yöneticisidir ve onlar için bir marak gezegenidir. Beyaz Topaz onlar için önerilmez. Doğal taş kristal terapilerinde Sarı Sitrin, Turmalin yahut Hematit tercih etmelidirler.

YAY YÜKSELEN:

Ulaş Utku Bozdoğan: Yükselen Burcunuza Nazaran Beyaz Topaz Kristali Uygulaması 13

Burada Venüs 6. ve 11. konutun yöneticisidir ve onlar için ziyanlı bir gezegendir. Beyaz Topaz onlar için önerilmez, lakin Venüs’ün Mars, Güneş, Satürn yahut Jüpiter ile gezegensel birlikteliği bir Dhanyoga yaratacaktır  ve bu üzere durumlarda bedelli taş Sarı Opal, Kırmızı Mercan yahut Güneş. Doğal taş kristal terapilerinde Sarı Sitrin, Kristal kuvars ve akuamarin tercih etmelidirler.

OĞLAK YÜKSELEN: Burada Venüs 5. ve 10. meskenin yöneticisidir ve  onlar için bir Yogakaraka gezegenidir. Beyaz Topaz, bilhassa Venüs’ün gezegensel düşüncesi olduğunda, her şartta şiddetle tavsiye edilir. Yükselen lord Satürn yahut 9. konutun lordu Merkür ile Venüs gezegen münasebeti onlar için bir Rajyoga yaratacak ve Beyaz Opal, Mavi Beyaz Topaz yahut Zultanit  ile birlikte giyilebilir. Birebir biçimde Mars Dhanyoga gezegeni ile formasyon alacak.

KOVA YÜKSELEN:

Ulaş Utku Bozdoğan: Yükselen Burcunuza Nazaran Beyaz Topaz Kristali Uygulaması 15

Burada Venüs 4. ve 9. konutun yöneticisidir ve onlar için bir Yogakarka gezegenidir ve her halükarda onlar için Beyaz Topaz şiddetle tavsiye edilir. Jüpiter, Satürn yahut Merkür ile Venüs ilgisi onlar için Rajyoga ve Dhanyoga’yı yaratacaktır ve Ateş opali akik oniks yahut Mavi Beyaz Topaz kombinasyonu giyilebilir.

YÜKSELEN BALIK: Burada Venüs 3. ve 8. meskenin yöneticisidir ve Prashar lordluk kurallarına nazaran Venüs onlar için en ziyanlı gezegendir. Beyaz Topaz onlar için önerilmez. Bunun yerine doğal taş kristal terapilerinde Sarı Opal, Kırmızı Mercan yahut carnelian tercih etmelidirler.

Beyaz Opal’in burcunuz için kullanımına karar vermek için ekseriyetle üstteki bilgiler kafidir, lakin birtakım durumlar karmaşıktır ve uzman görüşü gerektirir. Birden fazla vakit beşerler Doğal taş Kristal terapileri hafife alırlar ve standart yönergeleri izlemezler. Bu mutlaka yanlıştır. Kesinlikle bir uzmandan tavsiye alınmalıdır. 

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun…

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen müelliflerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir