Venüs Yengeç Burcu Transiti Başladı: Seçim Öncesi Türkiye’yi ve Burçları Neler Bekliyor Anlatıyoruz

7 Mayıs Pazar günü Venüs Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Astrolojik manada değerli tesirler aldığımız günlerden geçiyoruz. Seçim öncesi bizleri neler bekliyor? Venüs Yengeç transiti burçları ve Türkiye’yi nasıl etkileyecek, açıklıyoruz.

Venüs 7 Mayıs prestiji ile İkizler burcundan çıkıp artık Yengeç burcunda seyahat etmeye başlayacak.

Venüs maymun iştahlı İkizler burcundan ayrıldıktan sonra bağlantılarda ve kişisel manada daha anaç ve duygusal olduğumuzu fark edebiliriz. Venüs, öncü bir burç olan Yengeç burcundayken ilgilerde yenilikler, bitmeyen krizlerin sonuçlanması, sorunları çözmek üzere bir dizi teşebbüs için cesaretlendirebilir.

Venüs 5 Haziran’a kadar bu burçta seyahatine devam edecek.

Venüs Haziran başında Aslan burcuna geçmeden evvel aşk ve ilgiler alanında yeni birlikteliklere ve hoş anılar biriktirmemize yardımcı olacaktır. Venüs bu periyot daha çok yakın bağlarda, mali alanlarda ve ferdî dönüşümler için harekete geçmek lakin bunu yaparken yumuşak başlı ve âlâ niyetli yapmak konusunda destekleyebilir.

Venüs Yengeç burcuna geçişi her ne kadar olumlu görünse de olaylı bir haftaya başlıyoruz.

Bu bağlamda bilhassa Güneş-Uranüs kavuşumunun 18 derece Boğa burcunda katılaşacağı 9 Mayıs tarihi dikkat çeken Astrolog Öner Döşer seçim haftası için ihtarlarını paylaştı.

“Bu tarih genel olarak değerli, çünkü sürpriz, sıra dışı, beklenmedik gelişmeler bu kavuşumun tesirlerindendir. Bu tüm dünya için geçerlidir. Fakat 18 derece Boğa’nın bize özel bir tarafı de var.”

9 Mayıs’a dikkat çeken Döşer, ’20 Nisan güneş tutulması haritasında 18 derece Boğa yükselmekteydi. 9 Mayıs’taki 18 derece Boğa’daki Güneş-Uranüs kavuşumu güneş tutulmasının yükselen derecesini tetikleyecek. Bu da çok farklı, bir o kadar da sürpriz gelişmelere açık bir hale getiriyor bu kavuşumu’ diye belirtti.

9 Mayıs ve civarı günlere dikkat!

Astrologlar tarafından hem finansal hem de siyasi açıdan zorlanmalar ve değerli kırılma noktalarının yaşanacağı belirtilen bu günlerde galeyana gelmemek ve öfkeyle kalkmamak gerek. Hem kendinizi hem de etrafınızı bu hususlarda uyarın!

Venüs Yengeç transiti sırasında burçları neler bekliyor?

Koç Burcu

 • Bu periyot daha çok konutta vakit geçirmek isteyeceksiniz. İşten geriye kalan vaktinizi kesinlikle konutta olmaya ve kendinizle vakit geçirmeye adayın. Taze bir buket bahar çiçeği alın ve suya koyun. Bağlantılarınız güçlenebilir ve yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

Boğa Burcu

 • Güzelleşmek ve etrafınızı güzelleştirmek için vakit ayırın. Bu size uzun bir müddet daha âlâ gelecek. Biraz soyutlanmak ve yeni teşebbüsler için kanalize olmak ismine hoş bir vakit dilimi olabilir.

İkizler Burcu

 • Venüs size para ve bolluk getirecektir. Bu daha çok iş ve sorumluluk demek olsa da halinizden şad olacaksınız. Yeni teşebbüsler ve yeni işler için heyecanlısınız.

Yengeç Burcu

 • Sonunda sizin vaktiniz geldi. Yeni bir aşk, keyifli olacağınız bir iş, hakikat insan… Doyasıya hoşluk, aşk ve tutku sizinle olacak.

Aslan Burcu

 • Libidonuzun yüksek olduğu bu devirde yeni aşklar ve flörtler yaşamanız mümkün görünüyor. Bu periyotta zevke ve lükse para harcayabilirsiniz. Hayalleriniz haberci olabilir.

Başak Burcu

 • Doğru insanı bulacaksınız fakat arkadaş kalmaya devam edeceksiniz. Başak burçları mantığı bırakıp biraz duygusallığa yer verme vaktidir.

Terazi Burcu

 • Kariyer ve iş alanında yeni gelişmeler var. Terfi ve yeni bir sorumluluk ile birlikte bol çıkarlar kapıda.

Akrep Burcu

 • İnançlarınızda daha hassas ve bildiklerinizi savunurken daha kırılgan olabilirsiniz. Fakat bunun yerine uğraş edin ve yüreğinizle kazanın. Seyahatler ve yeni gelişmeler kelam konusu olabilir.

Yay Burcu

 • Ödemeler ve borçlar konusunda sistematik olacaksınız. Bu ay o bitmeyen yükü sırtınızdan atıyorsunuz. Maksadınız bu olsun!

Oğlak Burcu

 • Yeni bir aşk ve iştirak mümkün. Duygusallık ve aşk için biraz alan yaratın. Aksi takdirde yalnızlıkla baş başa kalabilirsiniz. Geçmişten gelen sevgililer ve dostlar kelam konusu olabilir.

Kova Burcu

 • Sağlık ve sorumluluklar alanında olumlu tesirler kelam konusu olabilir. Varsa bir denetiminiz bu devir hoş haberler için gitmelisiniz. Yeni bir rutin ya da evcil hayvan edinebilirsiniz.

Balık Burcu

 • Aşk size hiç de uzak değil. Sonunda hayattan keyif alabileceğiniz o kişiyi ya da hobiyi bulmuş olabilirsiniz. Tadını çıkarın!

Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir