Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Astrolog Nuray Sayarı 20 Eylül Geldiğinde Türkiye'yi Kasıp Kavuracak Büyük Kehaneti Anlattı! 1

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı 20 Eylül Geldiğinde Türkiye’yi Kasıp Kavuracak Büyük Kehaneti Anlattı!

Astroloji dünyasının tanınmış ismi Nuray Sayarı, televizyon ekranlarında sıkça gördüğümüz bir isim. Bir televizyon programında yer alarak 20 Eylül tarihine dair öngörülerde bulundu. Sayarı, Türkiye’nin geleceğine dair yorumlar yaparak, ‘Türkiye’nin yeni periyodu 20 Eylül’de başlayacak… Bu tarih, astrolojik açıdan çok değerli, bir sırrın kapısı açılacak.’ formunda bir söz kullandı.

Fakat 20 Eylül’de neler yaşanacak? İşte ayrıntılar…

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı’nın 20 Eylül sonrası Türkiye için öngördüğü büyük zenginlik, bir televizyon programında yaptığı açıklamalarla gündeme damga vurdu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Astrolog Nuray Sayarı 20 Eylül Geldiğinde Türkiye'yi Kasıp Kavuracak Büyük Kehaneti Anlattı! 3

Sayarı’nın bu tarihten sonra ülkemizin büyük bir refaha kavuşacağına dair kestirimleri, toplumsal medya kullanıcılarının da dikkatini çekti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Astrolog Nuray Sayarı 20 Eylül Geldiğinde Türkiye'yi Kasıp Kavuracak Büyük Kehaneti Anlattı! 5

Detayları belirtmese de, bu zenginliğin bir petrol ya da doğal gaz rezervi ile ilgili olabileceği konusunda genel bir kanı oluştu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Astrolog Nuray Sayarı 20 Eylül Geldiğinde Türkiye'yi Kasıp Kavuracak Büyük Kehaneti Anlattı! 7

Sayarı’nın bu öngörüleri, Türkiye’nin güç kaynakları ve ekonomik durumu üzerine geniş kapsamlı tartışmaların yaşandığı bir devirde ortaya çıktı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Astrolog Nuray Sayarı 20 Eylül Geldiğinde Türkiye'yi Kasıp Kavuracak Büyük Kehaneti Anlattı! 9

Enerji kaynaklarının memleketler arası bağlantılardaki değerli rolü düşünüldüğünde, bu çeşit kestirimler, ülkemizin geleceği hakkında değerli bir merak ögesi oluşturuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Astrolog Nuray Sayarı 20 Eylül Geldiğinde Türkiye'yi Kasıp Kavuracak Büyük Kehaneti Anlattı! 11

Evrim Akın’a konuşan astrolog Nuray Sayarı, Türkiye ile ilgili 20 Eylül tarihini vurgulayarak şöyle söyledi:

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Astrolog Nuray Sayarı 20 Eylül Geldiğinde Türkiye'yi Kasıp Kavuracak Büyük Kehaneti Anlattı! 13

Kimle olursa olsun, neyle olursa olsun, Türkiye’nin istikbali 20 Eylül’de değişiyor. Ayrılmayan, dağılmayan kalmadı, cacığa çevirdi bizi. Hangi burçlar küçülmeye gidiyor? Allah hepimizin yardımcısı olsun lakin 20 Eylül’den çok umutluyum. Çok bingo bir gün. Astrolojik manada sır perdesi aralanacak. Burayı kesin ve saklayın. 20-28 Eylül ortasında Türkiye’de bomba haberler duyacağız. Türkiye çok büyük bir zenginliğe gidecek. Çok bingo bir devir, bingo bir vakit. Bu dediğim olduğunda ben halının üzerine uçarım artık.

İşte o görüntü:


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir