Ulaş Utku Bozdoğan: Süratlice aşık olabilen o burçlar! 1

Süratlice aşık olabilen o burçlar!

Aşk, her birey için farklı hisleri yücelten kozmik bir kavramdır. Kimi için harika bir his, kimi için ise bir cehennem azabı olabilir.

Bazıları hayatları boyunca aşık olmadıklarını tez ederken, kimi burçlar ansızın alevlenen aşklarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Koç Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Süratlice aşık olabilen o burçlar! 3

Dürtülerin ve anlık kararların temsilcisi olan Koç burcu, aşkta da süratli bir formda derin sulara dalabilir. Koç bireyleri, hislerini düşünmeden, içgüdüsel olarak hareket etme eğilimindedir. Şayet hisleri ağırsa, aşk ansızın gelir ve süratle bürürler. Lakin bu aşk da birdenbire soğuyabilir. Koç burcunun aşk ateşini canlı tutmak için daima olarak yeni heyecanlar sunulmalı, güç dolu bir münasebet sürdürülmelidir.

İkizler Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Süratlice aşık olabilen o burçlar! 5

İkizler burcunu bu listede görmek sizi şaşırtmış olabilir. Çoklukla çapkınlıkları ve güvensizlikleriyle tanınan İkizler burcu, merak hissiyle süratle aşkın içine düşebilir. İkizler burcu bireylerini etkilemek istiyorsanız, onlara merak uyandıran ufak ayrıntılar sunmanız kâfi olabilir. Süratle baştan çıkarılıp süratle aşık olabilirler. Fakat bu tutkular ekseriyetle uzun ömürlü olmaz. Birdenbire başlayan aşk, süratle farklı bir hal alabilir. Bu nedenle, adımlarınızı dikkatli atmalısınız.

Yengeç Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Süratlice aşık olabilen o burçlar! 7

Yengeç burcunun bu listede olmaması neredeyse imkansızdır. Aile kurma, muhafaza, besleme üzere duygusal gayelere sahip olan Yengeç burcu, süratle aşık olma eğilimindedir. Romantik ve hassas bir yapıya sahip olan Yengeç bireyleri, duygusal olarak kendilerini basitçe kaptırabilirler. Yengeç burçları için birinci görüşte aşk, aslında birinci görüşte evlilik manasına gelebilir. Şayet karşılarındaki bireyle bir yuva kurabileceklerini düşünürlerse, aşık olmaları an sıkıntısıdır. Lakin geçmiş alakalarıyla hesaplaşmış olmaları değerlidir. Yengeç burçları çoklukla bir sefer sevdikleri kişiyi ömür uzunluğu unutamazlar, bu nedenle de duygusal bağlarını süratle kurarlar.

Terazi Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Süratlice aşık olabilen o burçlar! 9

Hoşgörülü halleri ve şık görünümleriyle bilinen Terazi burcu da süratle aşık olabilir. Lakin Terazi burçları, sevme ve sevilme gereksiniminden ötürü aşık olmazlar. Flört etmeyi seven Terazi bireyleri, anlık heyecanlar ve yeni bağlantılar arayışı içindedir. Aslında dış görünüme aşık olan bu burç, beğendiği herkese süratle kapılabilir. Lakin bu aşk süratle başlar ve ekseriyetle kısa sürer. Terazi burçları için aşk, sarhoşluk üzere gelir ve süratle geçebilir. Bu nedenle duygusal kararlarını düzgünce düşünmeleri gereklidir.

Balık Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Süratlice aşık olabilen o burçlar! 11

Aşkın sembolü olarak kabul edebileceğimiz Balık burcu, içsel dünyasında yaşayan romantik bir yapıya sahiptir. Estetik hoşluklara süratle kapılan Balık bireyleri, karşılarındaki kişiyi birinci gördükleri an prestijiyle aşık olabilirler. Lakin bu aşk, kendi hayal dünyalarında yaratılan bir senaryodur. Karşılarındaki kişiyi, kendi oluşturdukları romantik kıssanın içine koyarlar. Bu nedenle ayakları yere sağlam basmazlar ve duygusal olarak süratle sürüklenirler. Balık burcu, sıcak ve derin hislerle doludur, lakin bu sevgi süratle öteki istikametlere kayabilir.

Unutulmamalıdır ki burçlar, ferdî özellikleri etkileyen bir faktördür fakat bireylerin kişilikleri farklılık gösterebilir. Gerçek aşkı bulmak ve sürdürmek için ferdî ahenk ve bağlantı büyük ehemmiyet taşır.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir