Ulaş Utku Bozdoğan: Şayet İsterse Ölülerle Bağlantıya Geçebilecek Psişik Yetenekleri Olan 3 Burcu Açıklıyoruz! 1

Şayet İsterse Ölülerle Bağlantıya Geçebilecek Psişik Yetenekleri Olan 3 Burcu Açıklıyoruz!

Manifest prosedürleri, güç çalışmaları, durugörü ve astral seyahat… Günümüzde tanınan hale gelen psişik yetenekler epey ürkütücü ya da sizin için imkansız üzere görünüyor olabilir. Lakin astrologlar birtakım burçların doğuştan gelen özel psişik yetenekleri olduğuna dikkat çekiyor. Yani şayet isterlerse ölülerle bağlantıya geçebilirler ya da durugörü yaşayabilirler. Pekala, bu burçlar hangileri gelin bir bakalım…

Psişik sözü, “ruh, ruh yahut akıl” manasına gelen Yunanca psykhikos’tan gelir ve “armağan” ile aşılanmış olanlar, perdenin ötesinde ve karanlıkta diğerlerinin göremediğini görebilen yahut hissedebilen şahıslar için kullanılır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Şayet İsterse Ölülerle Bağlantıya Geçebilecek Psişik Yetenekleri Olan 3 Burcu Açıklıyoruz! 3

Psişik olma konusunda yetenekli olmanız ise doğum haritanızdaki gezegen yerleşimlerinden geçiyor olabilir. Psişik eğilimleri olanlar, sekizinci ve on ikinci meskenin su konutlarında ağır bir konsantrasyona sahip olma eğilimindedir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Şayet İsterse Ölülerle Bağlantıya Geçebilecek Psişik Yetenekleri Olan 3 Burcu Açıklıyoruz! 5

Ancak astrologlar Güneş burcunuza nazaran de psişik yetenekleriniz olabileceğini ve şayet isterseniz ölülerle bile irtibata geçebileceğinizi söylüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Şayet İsterse Ölülerle Bağlantıya Geçebilecek Psişik Yetenekleri Olan 3 Burcu Açıklıyoruz! 7

İşte doğuştan gelen psişik yeteneklere sahip olan özel burçlar:

1. İkizler burcu…

Ulaş Utku Bozdoğan: Şayet İsterse Ölülerle Bağlantıya Geçebilecek Psişik Yetenekleri Olan 3 Burcu Açıklıyoruz! 9

İkizler burçları irtibat gezegeni Merkür tarafından yönetilir. Bu onları diğer taraftan statik, sinyaller ve mesajlar almaya eğilimli yapar. İkizler burçları her vakit yabancılardan, hayaletlerden, uzaylı güçlerden ve enerjisel hususlardan öğrendiklerini aktarmaya meraklıdır. Bu durum onları psişik alanlara ve bilhassa metafiziğe ilgili yapar. Bu bahislerde eğitim alan ya da içine yönelen bir İkizler burcu basitçe durugörü yaşayabilir. Haberci hayaller görebilir ve öbürleri için güçleri ekseriyetle yanlışsız çıkar.

2. Akrep burcu…

Ulaş Utku Bozdoğan: Şayet İsterse Ölülerle Bağlantıya Geçebilecek Psişik Yetenekleri Olan 3 Burcu Açıklıyoruz! 11

Akrepler, doğaüstü olayları araştırmaya ve garip güçleri çekmeye eğilimlidirler. Sahtekar insanları ve berbatları süratle fark ederler. Gözlemci yapıları onları daha da sezgisel yapabilir. Akrep seks, mevt, sırlar, casusluk oyunları, kuşku, huzursuz ruhlar ve tekrar doğuşun sekizinci konutu yönetir. Psişik faaliyetler için olması gereken de tam da budur! Hudutlarda yaşarlar ve korkusuzdurlar. Bu nedenle psişik yeteneklerini birçok alanda kullanabilirler.

3. Balık burcu…

Ulaş Utku Bozdoğan: Şayet İsterse Ölülerle Bağlantıya Geçebilecek Psişik Yetenekleri Olan 3 Burcu Açıklıyoruz! 13

Neptün’ün yöneticiliğinde olan Balık burçları için hissetmek bu hayattaki en başarılı yeteneklerinden biridir. Balık burçları bir şeyden garip güçler alıyorsa o kesinlikle doğrudur. Balık burçları küçük yaştan itibaren içe dönük ve sezgisel olurlar. Bu nedenle küçüklükten itibaren paranormal olaylar yaşamaya ve güç çalışmalarına meraklı olurlar. Mevt ya da öte dünya onlar için hep bir merak bahsidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir