Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 1

Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran’a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz!

Geçtiğimiz günlerde Merkür geri hareketi başlamıştı. Yakın vakitte bu durum hayatınızı alt üst etmiş olabilir. Muhtemelen hala kimi olumsuz tesirleri deneyimliyor olabilirsiniz. Para akışında problemler, ani çıkan ödemeler, eski sevgiliden bildiriler ya da yanlış şahsa gönderilen mailler… Fakat 11 Haziran’dan itibaren Merkür İkizler burcuna geçiş yapıyor. Ve her burç için farklı ikramları var! Bakalım, Merkür İkizler devrinde neler yaşayacaksınız… Haydi öğrenelim!

İkizler burcunun yöneticisi olan Merkür, kendi burcunda adeta şahlanıyor!

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 3

Zeki hava burcu olan İkizler, sözün tam manasıyla bağlantı, bilişsel fonksiyon, hafıza ve zeka gezegeninin en âlâ halde çalıştığı Merkür tarafından yönetilir. Merkür, 11 Haziran Pazar sabahı İkizler’e girmeden evvel, inatçılığının yanı sıra sabrı, bağlılığı ve şehvetiyle ünlü bir burç olan Boğa burcunun son derecesini geçiyor olacak.

Geçiş sırasında Merkür’ün geçtiğimiz günlerde (21 Nisan’dan 14 Mayıs’a kadar) yaşattığı retro hareketinin tesirleri kelam konusu olabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 5

Aşk ve ilgiler konusunda şaşırtan gelişmeler ve beklenmedik olumsuz sürprizler yaşanabilir. Bu periyot oldukça bir dolu olan zihninizi boşaltacak yer arıyorsanız Merkür İkizler ile birlikte işler yoluna giriyor.

Merkür 26 Haziran 2023’e kadar İkizler burcunda kalacak. Bu süreçte neler yaşanacak?

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 7

İkizler’deki Merkür, 15 Haziran’da Balık burcundaki Satürn’le kare açı oluşturmaya başladığında, önemli bir gerçeklik ile yüzleşebiliriz ya da denetimci beşerler etrafımızı sarabilir.

Neyse ki, Merkür tutkulu Mars’a ulaşmadan çabucak evvel, 17 Haziran’da Aslan’daki romantik Venüs’ü altmışlığı ile aşk hayatında hoş gelişmelere işaret ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 9

Bu bize öz inançlı bir duruş ve bakış açısı getirecek hem aşkta hem de işte çıkarlar artacak. Merkür tıpkı vakitte Chiron’u 60 derece güzelleştirecek ve bizi empati ve paylaşıma hakikat yönlendirecek.

Merkür 25 Temmuz’da Neptün ile kare açı yapacak. Aldatılmalara ve boşa hayal kurmamaya dikkat!

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 11

Merkür Neptün karesi bizi aldatılmalara açık hale getirecek. Nakdî ve duygusal kayıplar yaşanabilir.

Peki, Merkür İkizler geçişinden burcunuz nasıl etkilenecek. Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın!

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 13

Koç Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 15

Sosyal hayatınızın ve günlük aktivitelerinizin hızlanmasına hazır olun. Merkür üçüncü bağlantı meskeninize ve yakın arkadaşlarınıza giriyor ve size ilham veren, ilginizi çeken ve ateşleyen beşerlerle yine ilişki kurmanızı istiyor. Buna ayak uyduracak dayanıklılığa sahip olduğunuz için bu, ağır bir programa devam etmek için hoş bir vakittir.

Boğa Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 17

Gelirinizi artırmaya hazır mısınız? Merkür, para, özgüven ve istikrarla ilgili ikinci konutunuza giriyor. Daha uzun saatler çalışmak, fazladan misyonlar üstlenmek yahut daha fazla fiyat için pazarlık yapmak için beyin gücünüz olsa da birtakım şeylerin huzurunuzu çalmasına müsaade vermeyin. Bunun yerine, bu geçişin itimat, beceriklilik ve öz itimat hissinizi geliştirmenize yardımcı olmasına müsaade verin.

İkizler Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 19

Her zamankinden daha keskin, akıllı ve toplumsal olacaksınız. İkizler burcundaki Merkür, kendinizi daha parlak ve daha ışıltılı hissetmenizi sağlayarak aklınızdakini konuşmanız, daha büyük fikirler hayal etmeniz ve görünmek istediğiniz üzere kendinizi tabir etmeniz için size fırsat veriyor. Öz inançlı ve yaratıcı olacaksınız. Merkür birinci evinizden geçerken, kimliğiniz ile daha ilgili hissediyor olacaksınız.

Yengeç Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 21

Merkür İkizler’e girdikten sonra kendinizi biraz daha yalnız ve sessiz hissedebilirsiniz. İkizler, yalnızlık ve maneviyatla ilgili 12. konutunuzu yönettiğinden, bu geçiş sizi içe dönmeye ve kendinizle vakit geçirmeye teşvik eder. Kısa bir mühlet için dünyanızı “Rahatsız etmeyin” moduna geçirmenizde yanlış bir şey yok. Dinlenmeye, hatırlamaya ve düşünmeye gereksiniminiz var.

Aslan Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 23

Merkür, toplumsal ağlar ve tesirli uğraşlarla ilgili 11. meskeninize girerken, kıymetli kontaklar kurmaya ve yeni trendlere ilham vermeye hazır olun. Kendinizi yeni ve heyecan verici formda toplumsallaşırken bulabilirsiniz. Kendinizi gelecek hakkında hayal kurarken bulabilirsiniz. Şu anda çok fazla maksadınız var. Seçenekleri azaltın ve uygulamaya geçin. Daha farklı imkanlar ortaya çıkabilir.

Başak Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 25

Merkür meslek ve kamusal imajla ilgili olan 10. meskeninize girerken, daha derin bir otorite duygusu ve bilgi birikimi kazanmak üzeresiniz. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca beşerler siz konuşurken daha da dikkatli bir formda dinleyecekler, bu yüzden en yaratıcı fikirlerinizi ve en tezli planlarınızı ortaya koymak için bu fırsatı değerlendirin. Dünya sizinle çalışmak istiyor, bu yüzden beyin fırtınasını işe dönüştürün.

Terazi Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 27

Artık Merkür İkizler hava burcundayken hayatınızda daha derin bir şey olması için can atıyorsunuz. İkizler burcu ideoloji, macera ve eğitimle ilgili dokuzuncu konutunuzda olacak. Ve kendinizi yeni şeyler öğrenirken ve yeni tecrübeler yaratırken gerçeği ararken bulabilirsiniz. Hayatın her vakit daha enteresan olacağına olan inancınızla yine irtibat kurmaya hazırsınız. Aşkta hoş ve hareketli vakitler yaşanırken yeni arkadaşlıklar kurmak için de olağanüstü bir devir.

Akrep Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 29

Artık Merkür İkizler burcundan geçerken sıkıntı soruları sormaya hazırsınız. Bu hava burcu samimiyet, sırlar ve tabularla ilgili sekizinci konutunuzu yöneterek, sizi güvendiğiniz bireylerle derin sohbetler yapmaya ve karanlık tarafınızı ortaya çıkarmaya ve sonlarınızı zorlamaya iter. Birebir vakitte borçları kapatmak ve yatırım yapmak için kusursuz bir vakit, bu yüzden paranızı dikkatli harcayın. Tam da paraya gereksiniminiz olduğu an kayıplarla karşılaşabilirsiniz.

Yay Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 31

Artık Merkür İkizler burcundan geçtiğine nazaran, kendinizi teğe bir iştirakleriniz ve onları karşılıklı olarak nasıl daha yararlı hale getirebileceğiniz hakkında daha fazla düşünürken bulabilirsiniz. Merkür İkizler, hayatınızdaki ‘öteki’ne ışık tutan iştirakleriniz, düşmanlarınız ve başka değerli bireylerden oluşan yedinci konutunuzu etkiliyor. Unutmayın, hayatımızı paylaştığımız bireyler kendimizin bir aynası olabilir. Öteki yandan ailenizden tam dayanak beklediğiniz bir anda yalnız kalabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 33

Yakın vakitte doktora gittin mi Sevgili Oğlak? Merkür altıncı sıhhat, iş ve günlük rutin meskeninize girerken, genel bir denetim için daha düzgün bir vakit olamaz. Bu geçiş, sizi fizikî ve ruhsal sağlığınızdan etkileyebilir. Ayrıyeten günlük hayatınızı daha verimli ve tesirli hale getirmeniz için size ilham verecek. Vitaminlerinizi alıp spora gitme zamanı!

Kova Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 35

Heyecanlanın, zira önümüzdeki birkaç hafta sizin için şahane geçecek. Merkür, sanatsal ve romantik olan beşinci konutunuza girecek. Ve kendinizi daha memnun ve eğlenceli hissedeceksiniz. Yeni kutlamalar ve flörtler kelam konusu olabilir. Yaratıcı gücünüz daha özgürce akmakla kalmıyor, tıpkı vakitte kendinizi her zamankinden daha flörtöz hissediyorsunuz. Dikkatli ol, zira karşına kör kütük aşık birisi çıkabilir!

Balık Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Merkür İkizler Transiti Başladı: 26 Haziran'a Kadar Burcunuzun Başına Gelecekleri Söylüyoruz! 37

Merkür konut ve aileden oluşan dördüncü meskeninize girmek üzereyken, kendinizi her zamankinden daha duygusal hissedebilirsiniz. Şu anda yuva kurmanın yollarını düşünüyorsunuz, bu yüzden hayat ortamınızda değişiklikler yapın. Köklerinizle olan irtibatınızı merak ettiğiniz için aile odaklı planlar yapın. Kendinizi daha da konutunuzda hissetmek için uğraşlarınız olacak. Lakin kimi gerçeklerle yüzleşmek canınızı sıkabilir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir