Ulaş Utku Bozdoğan: Kristallerle Konutta Müspet Güç Yükseltin 1

Kristallerle Konutta Müspet Güç Yükseltin

Evinizin titreşimlerini güzelleştirebilir yahut konutunuzdaki olumlu enerjiyi yükseltebilir misiniz? Kristallerin yardımıyla bu büsbütün mümkün.

Evinizde rastgele bir makûs his yahut güç hissediyor musunuz? Güç kapalı görünüyor mu? Konutunuzdaki beşerler huysuz, kaygılı yahut havasız mı hissediyorlar? Konutunuzun bir titreşim denetimine gereksinimi olabilir!

İyi haber şu ki bunu yapmak için gereksiniminiz olan tek şey gerçek kristal. Ayrıyeten, daha fazla güçlü titreşim ve müspet güç için konutunuzun etrafına yerleştirebileceğiniz birtakım kristal kavanozlarını nasıl yapacağınızı bile öğreteceğiz.

Evde olumlu güç nasıl yükseltilir?

Ulaş Utku Bozdoğan: Kristallerle Konutta Müspet Güç Yükseltin 3

Ev yalnızca kalbimizin olduğu yer değil, tıpkı vakitte vaktimizin birçoklarını geçirdiğimiz yerdir. Uyumak ve yemek yemek olsa bile, hayatımızın rastgele bir yerinden daha fazla evdeyiz. Bu nedenle, güç keyifli ve olumlu hissettirmelidir.

Evinizdeki titreşimler yahut güç sizi boğuyorsa yahut olumsuz hissettiriyorsa, bunu bilakis çevirmek için kullanabileceğiniz üç şahane ipucu ve püf noktası var.

Evde olumlu enerjiyi artırmanın en âlâ yolu kristaller ve şifalı bitkiler kullanmaktır! Hatta bunları hayli tesirli ve güçlü Kristal kavanozlarında birleştirebilirsiniz. Aşağıdaki kimi tekliflere ve tanımlara göz atın.

Evde olumlu güç için kristaller

Evde müspet enerjiyi yükseltmeye yardımcı olabilecek birkaç kristal var. Size her biri hakkında kısa bir genel bakış sunacağım, işte favorilerimizin bir listesi:

Ametist

Kuvars

Karnelian

Gül kuvartzı

Sitrin

Güneş taşı

Labradorit

Yeşil Aventurin

Pirit

Kaplan gözü

Yukarıdaki kristalleri obsidyen, siyah turmalin yahut siyah oniks ile birleştirmenizi öneririm. Konutunuzun hakikaten paklığa gereksinimi varsa, yedi adet defne yaprağı yakmanızı öneririm.

Ametist

Ametistin enerjiyi korumak ve temizlemek için güçlü bir taştır. Negatif hislerin atılmasında ve negatif güçlerden korunmada yararlı olduğuna inanılır. Olumlu enerjiyi artırmaya yardımcı olmak ve manevi rehberlik sağlamak için kullanılabilir. Ek olarak, zihni sakinleştirmeye ve sezgileri güçlendirmeye yardımcı olduğuna inanılıyor.

Kuvars

Kuvars, hayatınıza olumlu güç getirmenin mükemmel bir yoludur. Temizleyici ve arındırıcı özellikleriyle bilinir, bu da onu gücünüzü geliştirmek ve olumlu hisler getirmek için kusursuz bir seçim haline getirir. Ayrıyeten zihinsel netlik, odaklanma ve yaratıcılığa yardımcıdır. Ayrıyeten çok hoştur ve konutunuzun yahut ofisinizin dekoruna kusursuz bir katkı sağlayabilir.

Carnelian

Carnelian, konutta müspet güç ve cüret artışı için kullanmak için kusursuz bir taştır. Carnelian’ın fizikî ve ruhsal dünya ortasındaki ilişkiyi güçlendirmeye yardımcı olduğu, hayatın daha güzel anlaşılmasına ve takdir edilmesine müsaade verdiği söylenir. Ek olarak, yaratıcılığı ve kendini tabir etmeyi desteklemenin yanı sıra motivasyonu ve coşkuyu artırmaya yardımcı olabilir.

Gül Kuvars

Gül Kuvars, sevgi, şefkat, barış ve sevinç hislerini geliştirmeye yardımcı olduğu bilinen hoş bir kristaldir. Müspet güç getirmeye ve dengeyi tekrar sağlamaya yardımcı olmak için çoklukla şifa uygulamalarında kullanılır. Gül Kuvarsın hisleri sakinleştirmek, gerilimi yatıştırmak ve kendini sevmeyi teşvik etmek için güçlü bir kristal olduğuna inanılıyor.

Sitrin 

Sitrin, parlak sarı rengi ve ömrünüze müspet güçler getirmeye yardımcı olabilecek güçlü gücüyle bilinen hoş bir kristaldir. İyimserliği, neşeyi ve yeterli bahtı teşvik etmeye yardımcı olduğuna inanılıyor. Negatif enerjiyi temizlemeye ve sizi bir huzur ve iyilik hissiyle doldurmaya yardımcı olabilir. Sitrine, hayallerinizi gerçekleştirmek için harika bir araçtır ve odaklanmanıza ve motive olmanıza yardımcı olabilir.

Güneş taşı

Güneş Taşı, olumlu güç için kullanmak için kusursuz bir kristaldir! Liderlik, güç ve ferdî güç taşıdır. Ayrıyeten hayatınıza sevinç ve yeterli bahtlar getirmeye yardımcı olur. Güneş taşının duygusal güzelleşmeye yardımcı olduğu bilinir ve kendinize olan itimadınızı ve diğerleriyle irtibat kurma yeteneğinizi artırmanıza yardımcı olabilir.

Labradorit 

Labradorit, olumlu enerjiyi hayatınıza davet etmek için kullanılabilecek hoş bir taştır. İçsel gücünüzle kontakta kalmanıza, kendinizi daha âlâ anlamanıza ve hislerinizi dengelemenize yardımcı olduğuna inanılıyor. Ayrıyeten sezginizi güçlendirmeye yardımcı olduğu, size içgörü ve rehberlik sağladığı söylenir.

Yeşil Aventurin

Yeşil Aventurine, yerinize müspet güç getirmek için kusursuz bir seçimdir. İyimserliği, umudu ve yenilenmeyi teşvik ettiğine inanılır ve bahtı ve bolluğu tezahür ettirmeye yardımcıdır vakitte muvaffakiyet ve refahı çekmek için de kullanılır. Yeşil Aventurin sonluluk, öfke ve tahrişi yatıştırır ve hayatın günlük geriliminin çözülmesine yardımcı olur.

Pirit 

Pirit, olumlu güç için olağanüstü bir seçimdir! ‘Enayi Altını’ olarak bilinir ve zenginlik ve refahın tezahür etmesine yardımcı olma yeteneği ile bilinir. Bu taş olumlu düşünmeyi teşvik eder, öz bedeli ve itimadı artırır ve yaratıcılığı ve hırsı teşvik eder. Ayrıyeten muhafaza ve topraklama için eksiksiz bir kristaldir. 

Kaplan Gözü 

Kaplan Gözü’nün giyen bireye refah, yürek ve müdafaa getirdiği söylenir. Olumlu enerjiyi tezahür ettirmek ve hisleri dengelemek için güçlü bir taş olduğuna inanılıyor. Bu taşı yakınınızda bulundurmak, kendinize olan itimadınızı artırmanıza ve amaçlarınıza gerçek ilerlemenize yardımcı olabilir.

Kristal kavanozları ile konutunuzun titreşimini artırın

Ulaş Utku Bozdoğan: Kristallerle Konutta Müspet Güç Yükseltin 5

Kristaller meskende kendi başlarına olumlu gücün yükselmesine yardımcı olabilir. Bununla birlikte, otlar ve biraz sihir eklemek daha da güçlü bir tesir yaratabilir. Âlâ haber şu ki… bunu yapmak çok kolay! Tek gereksiniminiz olan kimi kristaller, otlar, kavanozlar ve bir mum.

Kristal kavanoz tarifi

Evde müspet enerjiyi yükseltmek için gereken kristal kavanozu çok bağışlayıcıdır. Neye sahip olduğunuza yahut en çok neyi sevdiğinize bağlı olarak farklı kristaller ve bitkiler ekleyebilirsiniz. Konutunuzun her yerine dağıtmak için 5 küçük kristal kavanozu oluşturmanızı öneririm, fakat bunun yerine merkezi bir pozisyonda 1 daha büyük kristal kavanozu da oluşturabilirsiniz.

İçindekiler

5 küçük mantarlı şişe

Sarı Aventurin, Sodalit Agar Kuvars üzere Kristal Kuvars

Obsidyen, Unakite, Jasper, Howlite, Opal Jasper, Kırmızı Aventurine 

Biberiye, adaçayı, kadife çiçeği, limon otu, yasemin, lavanta ve fesleğen üzere kuru otlar

7 adet defne yaprağı

2 adet beyaz ve siyah mum 

Talimatlar

Defne yapraklarınız 7 adet varsa, evvel onu yakarak ve konutunuzun içinde dolaşarak konutunuzu temizleyin. Ayrıyeten şişelerin ve kristallerin etrafına biraz tütsü yapın. 

Mantarları çıkarın ve her bir şişenin tabanını hizalamak için kristal modülleri ekleyin.

Ardından, kristallerin üzerine birkaç tutam ot koyun. Mantarı tekrar şişeye yerleştirin.

Mumlarınızı yakın, yana hakikat çevirin ve her bir şişenin mantarlarına/üstlerine dikkatlice mumu damlatın. Bu niyetinizi mühürleyecektir. Bunu yaparken, olumsuzluğu uzaklaştırmayı ve meskeninize müspet güç getirmeyi düşünün.

Bu kristal kavanozlarını en çok gereksiniminiz olduğunu düşündüğünüz yere yerleştirebilirsiniz. Bu ekseriyetle her yatak odasında, oturma odasında ve mutfak/yemek odasında bir tanedir. Ayrıyeten ön kapının ve rastgele bir büyük pencerenin yanına da bir tane yerleştirebilirsiniz. 

Kristal terapi arındırsın evlerinizi 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir