Ulaş Utku Bozdoğan: Kristallerle Başarılarınızı Arttırın 1

Kristallerle Başarılarınızı Arttırın

Başarılar bize gurur duyacağımız bir şey veriyor. İster raftaki bir ödül ister duvardaki bir diploma yahut kurulmasına yardım ettiğiniz sevgi dolu bir aile olsun, muvaffakiyet birçok halde algılanabilir. Ayrıyeten bazen elde edilmesi güç olabilir. Hayat, üstesinden gelmemiz gereken mahzurlar ve savaşlarla dolu. Bu maniler bazen gayelerimizi gerçekleştirmenin yahut yeni başarılara imza atmamızın önüne geçebilir. Aradığınız muvaffakiyet ve şahsî muvaffakiyetler olduğunda, kristaller yardımcı olabilir. Doğal taşlar ve kristaller ile yapılan terapiler son derece yararlı sonuçları beraberinde getirmekte. Hiçbir şey sebepsiz ve nedensiz yere yaratılmamıştır. Yanlışsız kullanıldığında yararları hayatımızı kolaylaştırır. 

Başarılarınızı artırmak yahut muhakkak bir muvaffakiyete ulaşmanıza yardımcı olmak istediğinizde, altın renkli kristaller tam da aradığınız güç kaynağına ulaşmanızı sağlar. Saf sarının aydınlığı ile turuncunun sevincinin canlı karışımı, renklerin hükümdarını ortaya çıkarıyor: altın. Altın klasik olarak hükümdarların, zenginliklerin ve güneşin rengidir. Altın, büyülü bir renge var olduğu kadar yakındır. Mistik yerlerin, hazinenin ve maceranın imgelerini çağrıştırarak zihnimizin derin bir kısmına dokunuyor üzere görünüyor. İçgüdüsel olarak bu rengi arıyoruz. Kendimizi güçlü, inançlı ve başarılı hissetmemizi sağlar. Birçok güç ve zenginlik sembolünün rengidir.

Başarı için altın kristaller

Ulaş Utku Bozdoğan: Kristallerle Başarılarınızı Arttırın 3

Altın kristaller size muvaffakiyet, coşku, memnunluk ve güç getirir. Altın kristaller büyülü ve epeyce güçlü gözükürken, muvaffakiyet gayretleri ile size en çok koyu altın kristaller yardımcı olacaktır.

Daha koyu tonlarda, altın kristaller daha derin ve daha bariz bir bağlılık ve bağlılık hissine sahiptir. Bize projelere, tertiplere ve muvaffakiyete giden eforlara liderlik etme gücü veriyorlar. En kıymetlisi, altının daha koyu tonları sonuncu güç kristalleridir. Otorite, denetim, liderlik, muvaffakiyet ve tesir yayıyorlar.

İçgüdüsel olarak bu rengi arıyoruz. Kendimizi varlıklı, inançlı ve başarılı hissetmemizi sağlar. Birçok güç ve zenginlik sembolünün rengidir. Altın büyük renktir, hayatın tacıdır. Hepsi hayattır, tatlıdır, sıcaktır büyüyor ve doruğuna ulaşıyor. Parlak, bazen kör edici fakat her vakit huşu ve ilhamla dolu. Altın coşkudur.

Altın aura kuvars

Altın aura kuvars kristalinin gücünün, arzuladığınız başarılara ulaşmanıza yardımcı olabileceğini öneriyoruz. Altın aura kuvars, ateş gücüne sahiptir. Ateş gücü coşku, sıcaklık, parlaklık, aydınlanma ve aktivite gücüdür.

Doğası gereği Yang’dır. Fikirlerin, kavramların ve cinsiyetin ısı, aksiyon, his ve tutku gücüdür. Canlıdır, güçlüdür fakat çoklukla yıkıcıdır. Ateş elementinin ısısına, tutkusuna ve hayat veren gücüne hepimizin muhtaçlığı var. Ölçülü kullanılması gereken güçlü bir elementtir.

Altın aura kuvars, bir arayıcı transformatör kristalidir. Arayıcı transformatörler, kişinin hayatının bir kısmını daha istek edilir bir duruma dönüştürmenin bir yolunu bulma dileği olduğunda kullanılan tılsımlardır. Altın aura kuvars kristalleri, ferdî tılsımlar için katiyen harikadır. Meskende vakit geçirdiğiniz yerlerin yakınında bulundurmanızı öneririz. Onu görebileceğiniz bir yerde tutun ve altın gücünü her gün hayatınıza alın. Ayrıyeten onları düzgün bir bağlılık tılsımı olarak görüyoruz. Sevdiklerinize bir tane verin ve sonucu görün!

Altın şifacı Lemuryalı

Altın şifacı Lemurya tohumu kristallerinde öteki bir koyu altın ve güçlü kristal bulunabilir. Kuvarstan yapılan altın şifacı Lemurya tohum kristali, bir arayıcı dönüştürücü kristalidir. Arayıcı transformatörler, kişinin hayatının bir kısmını daha dilek edilir bir duruma dönüştürmenin bir yolunu bulma dileği olduğunda kullanılan tılsımlardır. Arayanlar, yeni bir yol, yeni bir yaklaşım bulmak için yardıma gereksinimimiz olduğunda yahut arzuladığımız lakin şimdi sahip olmadığımız bir şeyi elde etmek için rastgele bir arayışta kullanılır.

Altın şifacı Lemurya tohum kristalleri, Lemurya’nın kadim bilge erkek ve bayanlarından bilgi ve anlayış aramak için kullanılır. Bu altın şifacılar, hayatımızın bir kısmını daha âlâ bir duruma dönüştürmek için kullanılan Transformatörlerdir. Daha uygun bir hayat için arayışlarınızda ve arzularınızda Lemuryalılar’ın şifa bilgisini ve bilgeliğini kullanmak. Bu kristaller ekseriyetle meditasyon kristalleri olarak kullanılır. Doğal cihan hakkında geniş ölçüde bilgi ve anlayış içerdikleri bildirilmektedir. Eski Lemuryalılar’ın bilgisinin depoları olarak kabul edilirler.

Kristalinizi programlamaya başlayın!

Ulaş Utku Bozdoğan: Kristallerle Başarılarınızı Arttırın 5

1 bardak su ve maden suyunu yarı yarıya bütünleştirip kristalinizi içine yerleştirin.

Kristalinizi ¾ maden suyu, ¼ suyu da 10 dakika bekletin. Daha sonra kristalinizi sol elinize alın yalnızca kristaline odaklanın ve yüksek sesle şu kelamları söyleyin;

“Nefes aldığım birinci andan bugüne kadar ruhumda, vücudumda, etrafımda, işimde, bağlantılarımda, aşkımda, sağlığımda, ömrümün tümünde tesirli olmuş ruhsal taarruz ve negatif güçlerin tümünden arınıyor yenileniyor (Kristalin ismini söyleyin)”

“Senin kozmik güçlerinden faydalanmaya niyet ediyor, doğum haritamdaki tüm gezegenlerin zayıf güçlerini yükseltiyor, dengeliyor, olumlu güçler olarak ömrüme sevgi ile aktarman için yüzyıllardır yeryüzünden ve gökyüzünden aldığın tüm kozmik şifa yüklü güçlü gözetici güçlerini faaliyete geçiriyorum.”

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün muharrirlerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir