Ulaş Utku Bozdoğan: Kova Yeniayı-1 Ağustos 1

Kova Yeniayı-1 Ağustos

1 Ağustos saat 21.31’de gerçekleşecek olan üstün Kova dolunayı emelimize gerçek süratle koşacağımızı vurguluyor. Her şeyi mükemmelleştirme dileği ve sorumluluk aşkıyla yanıp tutuşacağız. Jüpiterin aktif olması da başlangıçlar ve bitişler noktasında dikkatli olmamız gerektiğini gösteriyor.

Geçmişle yüzleştirip ütopik niyetlerden sıyrılıp ve denetim altında tuttuğumuz her şeyden özgürleşmeyi vadediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kova Yeniayı-1 Ağustos 3

Kova dolunayı her birimizi kendi hapishanelerimizden kurtarabilir, bakış açımızı değiştirebilir. Devamlı tekrar ettiğini düşündüğümüz kaygılarımızdan arınıp zihnimizde toksikleşmiş kalıplardan uzaklaşmalıyız. Dolunay esnasında Satürn Balığın yükselmesi hem küresel çapta hem de ferdî hayatlarımızda çığır açacak mevzuları ve buluşları öne çıkaracaktır. Dünya astrolojine nazaran hava şartlarında değişimler, elektrik ve elektronik aletlerde yüklü güç akımından kaynaklı arızalar meydana gelebilir. Çeşitli ülkelerde isyankar tavırlara şahitlik edebiliriz. Temel hak arayışları yerini kaotik hareketlere bırakabilir.

Dolunay, 5 Mayıs Akrep tutulmasını tetiklediğinden o devir yaşadıklarınızı gözden geçirin. Sizden saklanan ne varsa ortaya çıkar. Uyku halinden uyanır daha real müşahedeler yapabilirsiniz. Ayrıyeten borsa üzere spekülatif yatırımlarda denetimi elden bırakmayın. Uçlarda olmak ve risk almak için oldukça bir zorlayıcı bir dolunay ile karşı karşıyayız.. Dolunayın güzel yanı ise uzun vadeli planlar yapmak isteyenlerin işine yarayacaktır lakin kestirme yoldan ilerlemek isteyenler için çeşitli ziyanlar getirebilir. Süreci daha mantık çerçevesinde yönetmek ve kriz idaresi yaparak sürdürmek mümkün. İlaveten türlü dolandırıcılık haberleri alabilir ve çeşitli güç çekişmeleri ile karşılaşabiliriz. Türkiye içinden kimi önderlerin sıhhat sorunlarının öne çıkmasıyla yas haberleri alabiliriz.

Son olarak ekonomik olarak dikkat etmeliyiz ve sıhhat açısından ayaklar, sırt bel, alerjik astım, diz bölgesi ve kalp damar yollarıyla ilgili sıhhat sıkıntıları öne çıkabilir rutin denetimleri ihmal etmeyin..

Instagram

Twitter

‘Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen müelliflerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio’


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir