Ulaş Utku Bozdoğan: Jüpiter Boğa Burcunda Retro Durağan Seyrinde! Kalbinize Bakma ve Arınma Temizleme Vakti 1

Jüpiter Boğa Burcunda Retro Durağan Seyrinde! Kalbinize Bakma ve Arınma Temizleme Vakti

Geriye hakikat giden bir gezegen, Dünya’nın görüş noktasından yörüngesinde geriye yanlışsız hareket ediyormuş üzere görünür. Gerileyen bir gezegenin sonuçları, bir geçişten daha derin olabilir. Geri giderken Jüpiter üzere bir yarar, etkilediği alanlarla ilgili olarak muazzam güçler getirecektir. Jüpiter güçlerin çarpanı olan bir gezegendir. İlahi bilgeliği, memnunluğu, etik davranışı, genişlemeyi ve düzgün talihi temsil eden bir gezegendir. Jüpiter üzere bir gezegen geri hareket ettiğinde, şahsî gelişim açısından tesirleri somut olacaktır.

Jüpiter geri gidişine yaklaşmanın daha âlâ bir yolu, hayatınızın belli istikametlerinde sizi neyin sınırladığı konusunda bir iç müşahede başlatmak olacaktır. İçsel bilgeliğinize ahenk sağlamak, ömrünüzde ilerlemenize yardımcı olacak daha fazla şeyin gün ışığına çıkmasını sağlayacaktır. Sadık kalmanız gereken pahaları tanımlamanıza yardımcı olur. Stratejik kararlar alırken daha net olabilmek için hayatınızı tahlil etmeniz, temel kıymetlerinizi anlamaya çalışmanız ve onları tekrar tanımlamanız gerekir. Örneğin, size düzgün para kazandıran lakin orta sıra gücünüzü düşük noktalara çeken bir işiniz var diyelim. Prensiplerinize muhalif olan işi umursamadan yapmaya devam edebilirsiniz. Lakin mesleğin gerçeklerini ve bunun sizi nasıl olumsuz etkilediğini lakin gerileme sırasında anlayacaksınız.

Jüpiter’in geri hareketi dünyayı sarsacak bir hareket olmayabilir lakin düşünmeye yürek edemediğiniz alanlara ışık tutabileceği kesin.

Koç Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Jüpiter Boğa Burcunda Retro Durağan Seyrinde! Kalbinize Bakma ve Arınma Temizleme Vakti 3

Boğa burcundaki Jüpiter’in bu gerilemesi sırasında temel kıymetlerinizin ne olduğuna karar vereceksiniz. Mümkün olduğunca sağlıklı beslenme alışkanlıklarına ve neleri pak yiyeceğinize sadık kalacaksınız. Yakın aile üyelerinizle olan ilgisizliğinizi giderecek ve nerede yanlış yaptığınızı anlamaya çalışacaksınız. Finansal yatırımlarınızı tekrar denetim edeceksiniz. Ayrıyeten evvelki bir yatırımın avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Boğa Burcu

Enerjinizi nerede harcadığınızı düşünerek önemli bir vakit harcayabilirsiniz. Yurt dışına seyahat etmeyi planlıyorsanız Boğa burcundaki Jüpiter’in bu Gerilemesi uygun bir vakit olabilir. Kendinizi geliştirmeye yatırım yapacaksınız. Düş çalışması ve meditasyon yoluyla kendinizi daha yeterli anlamaya çalışabilirsiniz. Kendinize çok muhtaçlık duyulan dinlenmeyi sağlayacak ve kendinizi beslemeye çalışacaksınız. Ruh ve Fizikî Sıhhatinize dikkat etmeniz ve buna para harcamanız gerekebilir.

İkizler Burcu

Sosyal bir kelebek olabilirsiniz lakin bu, içsel benliğinize dikkat etmeniz gereken vakittir. Gücünüzü alıp sizi bitkin ve şanssız bırakmayacak arkadaşlıklar ve münasebetler kurmanız gerekebilir. Hayattaki misyonunuza sadık kaldığından emin olmak için kazanma yollarınızı denetim edeceksiniz. İçsel umutlarınız ve özlemlerinizle temasa geçmek için izolasyonda vakit geçirmeye yahut meditasyon yapmaya çalışacaksınız.

Yengeç Burcu

Jüpiter’in Boğa burcundaki gerilemesi, meslek amaçlarınızı tekrar değerlendirmenize neden olacak. Büyük hayaller kuruyor ve yüksekleri hedefliyor olabilirsiniz, lakin bu noktada bunun prensiplerinize uygun olup olmadığını denetim edeceksiniz. Üstlerinizden göreceğiniz ilgi ve takdir, terfiler ve maaş artışları yoluyla nakdî yararlara dönüştürülecektir. Çalışma üslubunuzdaki etik kuralları ve rutinleri açıklığa kavuşturmak için daha fazla güç kazanacaksınız. Sizin için çok şey tabir edecek bir meslek başarısı planı geliştireceksiniz.

Aslan Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Jüpiter Boğa Burcunda Retro Durağan Seyrinde! Kalbinize Bakma ve Arınma Temizleme Vakti 5

Jüpiter’in Boğa burcundaki bu geri hareketi yolunuza yeni maceralar getirecek. Yeni kavramları ve farklı hususları kavrayabileceksiniz. Öğrenciler bu müddet zarfında tahsil alanlarına karar verebileceklerdir. Bu mühlet zarfında çalışkan moda geçebileceksiniz. Maneviyat ve dini çalışmalarla ilgilenenler bu vakti çok üretken bulacaklar. Yurt dışına seyahat etmeyi planlıyorsanız, bunu birden çok sefer yapabilirsiniz. Bu mühlet zarfında manevi amaçlarınıza gerçek çalışabileceksiniz. Babanıza karşı misyonlarını yerine getireceksin. Çalışma alanınızda tanınacaksınız. Aşk hayatınızda ise kıymetli kararlar alma vakti. Kusurlarınızı telafi etmek için harekete geçmelisiniz. 

Başak Burcu 

Yakın bağlarınızı ahlak filtrelerinden geçireceksiniz. Okült ile ilgili faaliyetlere daha fazla ilgi duyacaksınız. Şayet çalışma alanınız derin bir araştırma gerektiriyorsa, kimi atılımlarla karşılaşacağınız vakittir. Ezoterik uygulamalar hakkında bilgi edinmek ilginizi çekecektir. Bu müddet zarfında bedelli bir şeyi miras alabilirsiniz. Hayatınızdaki zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacak bu pahalı mirasa sahip olduğunuz için şanslı olacaksınız. Yakın bağlara etik bir formda yaklaşmanızı sağlayacaksınız. 

Terazi Burcu 

Boğa burcundaki Jüpiter’in bu geri hareketi size ilgilerin gerçeklerini direkt ortaya çıkaracak. Farklı bağlantılarınızı değerlendireceksiniz. Hangi bağlantıların sizi tükettiğini ve size hizmet etmediğini anlamak için bir kıymetlendirme yapacaksınız. Kendinizi, yanınızda duran öteki bireyler için ulaşılabilir kılmaya çalışacaksınız. Eşinizle aranızdaki yakın alakanın dinamiklerini anlamaya çalışacaksınız. Şayet iş yapıyorsanız, işletmenizdeki ortakların, etik davranırken işinizin özüne sadık olup olmadıklarını denetim etmeye çalışacaksınız.

Akrep Burcu 

Boğa burcunda gerileyen Jüpiter ilerlerken bağlantılarda yeni bir duruş sergileyeceksiniz. Sağlıklı bir benliği korumak için partnerinizle birlikte rutinler planlayacaksınız. Ferdî bağlantılarınızda, bilhassa eşler ortası ilgilerde, rastgele bir kayıtsızlığı düzeltebileceksiniz. İlgilerinizi şevkle sürdürmek için ekstra efor sarf edeceksiniz. Günlük taahhütlerinizi gözden geçirecek ve bunların ne kadarının ömür gücünüzün büyük bir kısmını tükettiğini göreceksiniz. Kendinize öncelik vermeyi öğreneceksiniz. Hayır demeyi ve kendinizi savunmayı öğreneceksiniz.

Yay Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Jüpiter Boğa Burcunda Retro Durağan Seyrinde! Kalbinize Bakma ve Arınma Temizleme Vakti 7

Boğa burcundaki Jüpiter’in bu geri hareketi sırasında bir münasebette sizi neyin tahrik ettiğini değerlendireceksiniz. Yaratıcılığınızı tetikleyen şeyleri anlamaya çalışacaksınız. Sağlığınızdan ödün vermek zorunda kalmadan yaratıcı uğraşlara ve cümbüşe nasıl katılacağınızı anlamaya çalışacaksınız. Ayrıyeten boş vaktin ehemmiyetini anlayıp hayatınızda uygulamaya çalışacaksınız. Ne çeşit bir bağlantının size daha fazla tatmin ve doyum getireceğini anlamaya çalışacaksınız. Öğrenciler daha çalışkan olacaklar. Entelektüel eğilimlerinizi modüllere ayırmaya çalışırsanız, kendinize daha fazla adalet sağlayabilirsiniz. Bilgi tabanınızı genişletmenize yardımcı olacak entelektüel hobiler yahut faaliyetlerle meşgul olmaya çalışacaksınız.

Oğlak Burcu 

Enerjinizi konutunuza taşımaya çalışacaksınız. Annenize ve konut mutluluğunuza daha fazla dikkat edeceksiniz. Bu mühlet zarfında günlük tutmaya yahut gölge çalışma yapmaya başlayabilirsiniz; bu, uzun vadede yararlı olacaktır. Mesken içi memnunluk kavramını ve bunu gerçeğe dönüştürmedeki rolünüzü anladığınızdan emin olacaksınız. Konutunuzda manevi faaliyetlere katılabilirsiniz. Bu mühlet zarfında emlakta başarılı olabilirsiniz. Şayet ikametgahınızı değiştirmeyi planlıyorsanız, bunu bir defa daha düşünebilirsiniz. Öbür faktörler de uygunsa bu, konut yahut araç satın almak için ülkü bir vakittir.

Kova Burcu 

Özellikle yakın aile bireylerinizle bağlantınızı geliştireceksiniz. Boğa burcundaki Jüpiter geri hareketinde irtibat biçiminizi değerlendirmeye çalışacaksınız. Kişilerarası bağlantıların dinamiklerini ve bunun genel mutluluğunuzu nasıl etkilediğini anlamaya daha fazla güç katacaksınız. Bağlantı hünerlerinizi daha yeterli kavramanıza yardımcı olacak kurslara kayıt olabilirsiniz. Bilgi edinerek bağlantılarınızda daha mert olmaya çalışacaksınız. Anne-babanız yahut aile üyelerinizle birlikte manevi bir varış noktasına kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Balık Burcu

Boğa burcundaki Jüpiter’in bu gerilemesi sırasında daha fazla para girişi olacak. Varlıklarınızı daha dikkatli değerlendireceksiniz. Sağlıklı kalmak için çok fazla güç getireceksiniz. Sağlıklı beslenmeye karar vermek bunlardan biri olabilir. Küçük kardeşlerinizle olan ilgisizliklerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Bu mühlet zarfında bağlantı marifetlerinizi geliştireceksiniz. Kişiliğinizi daha güzel yansıtabilecek irtibat şemasını anlamaya çalışacaksınız. Gereksinim sahiplerine aktarabilmek için bilgi toplamaya çalışacaksınız.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen muharrirlerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir