Ulaş Utku Bozdoğan: İkizler Burcu Erkeği: Özellikleri ve Davranışları 1

İkizler Burcu Erkeği: Özellikleri ve Davranışları

İkizler burcu erkeği genel olarak dışa dönük yaşamayı sever. Yeni maceraların peşinden gitmek tam ona göre bir davranıştır. Sürekli kendisini harekete geçirecek bir şeyler bulma umuduyla yaşar. Belirli görevleri varsa onları tamamlamak için ufak tefek hilelere başvurabilir.

İkizler erkeğinin Merkür tarafından yönetildiği unutulmamalıdır. Merkür onun çok iyi bir iletişimci olmasını sağlar. Aynı zamanda sosyal ortamlarda onu iyi bir konuşmacıya dönüştürür. Bazen sosyal çevresinde sevilmez çünkü sürekli tavsiyeler sunma eğilimine sahiptir.

İkizler Burcu Erkeği: Özellikleri ve Davranışları

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

İkizler burcu erkeği özellikleri sebebiyle açık sözlü bir iletişimi tercih eder. Doğal liderliğe yükselme gibi bir arzuya sahiptir. Tam olarak nerede ona güveneceğinizi kestirmekte sorun yaşayabilirsiniz. Çoğu zaman tutarsızlıklarla özdeşleştirilmesinin sebebi güven sorunudur.

İkizler erkeği sosyal ortama giriş yaptığında konuşmadan duramaz. Sürekli farklı kişilerle konuşabilir ve bir noktaya bağlı kalmaktan hoşlanmaz. Çevresindeki kişiler ona ayak uydurmayı başarırsa her türlü sosyal ortamda dikkat çeker ve en sevilen kişi olmayı başarır.

İkizler Burcu Erkeğinin Fiziksel Özellikleri

İkizler burcu erkeği fiziksel özellikleriyle ön planda olmaz. Genel olarak orta boylu olduğu düşünülür ama uzun boylu gözüken insanlar arasındadır. Çünkü görünüş olarak ince bir vücuda sahiptir. Kilo problemi yaşamaz ve bacakları uzun olduğundan kilolu gözükmez.

İkizler burcu erkeği fiziksel özellikleri doğrultusunda genç bir görünüme sahiptir. Yüz kısmı biraz çocuksu gözükür. Yaşı ne olursa olsun enerjisi her zaman yerindedir. Bu sebeple İkizler burcu erkeği fiziksel özelliklerinin bir getirisi olarak hiçbir zaman yaşlanmayacak gibi görünür.

İkizler Burcu Erkeğinin Zihinsel Özellikleri

İkizler burcu erkeği zihinsel özelliklerinin bir getirisi olarak hızlı düşünmekten hoşlanır. Konuşmayı çok sever ve etrafındaki insanlarla olan bağını her zaman korur. Zihinsel anlamda en önemli yönü maceracı yapısıdır. Bir maceraya katılım gösterilecekse ilk adaylardan biridir.

İkizler burcu erkeği zihinsel özelliklerini kullanırken zekasına güvenir. Her şeyi derinlemesine incelemese bile sezgilerine güvenir. Sezgileri aynı zamanda onu biraz çok yönlü hareket etmeye zorlayabilir. İkizler burcu erkeği zihinsel özelliklerini rekabetçi olmak için kullanabilir.

ulaş utku bozdoğan İkizler Burcu Erkeğinin Yaşam Tarzı

İkizler Burcu Erkeğinin Yaşam Tarzı

İkizler burcu erkeğinin yaşam tarzı karmaşıktır. Bunun sebebi ise kişilik özelliklerinin değişkenliğidir. Herkesle iyi geçinmeye çalışsa bile bunda çoğu zaman başarılı olamaz. Herhangi bir konuda fikirlerine danışabilirsiniz. Çünkü konuşmayı ve iletişimi epey bir sever.

İkizler erkeğinin çoğu zaman karar vermekte zorlanacağını unutmamalısınız. Hayatı boyunca esnek davranmak ister. Hayatın akışından hoşlandığında ona ayak uydurabilir. Ancak belirli bir konuda ilgi duyduğu her şey hızlı bir şekilde değişim gösterebileceğinden dikkat edilmelidir.

Aşkta İkizler Erkeği

İkizler burcu erkeği aşk söz konusu olduğunda tahminlerin ötesine geçiş yapar. Çünkü tutarsız davranışları sebebiyle ilişkisi hep yarıda kesilebilir. Zaman zaman ise doğru insanı bulamadan aşk macerasını sonlandırabilir. Bu yüzden ondan sadakat beklemek hata olabilir.

İkizler burcu erkeği aşk ilişkilerinde çok sıkılgandır. Hemen dikkati dağılır ve aldatma eğilimi yüksektir. Zihinsel ve fiziksel olarak her zaman heyecanın peşinden gider. Bu sebeple İkizler burcu erkeği aşk ilişkilerinde en kötü adaylardan biri olarak kabul edilir.

Kariyerde İkizler Erkeği

İkizler burcu erkeği kariyerinde her zaman yüksek bağlılık ister. Belirli bir görevi tercih ettiğinde hevesleri ön plandadır. Herhangi bir iş zekasına hitap etmezse ondan uzaklaşmaya çalışır. Bu sebeple İkizler burcu erkeği kariyerine medya alanında devam etmeye meyillidir.

İkizler erkeği iletişim konusunda etkili olduğundan onu belirli bir şirkette iletişim uzmanı olarak görebilirsiniz. Şirketin iletişim stratejilerini başarılı bir şekilde oluşturabilir. İkizler burcu erkeği kariyerinde rahat olabilmek için genelde zeka ve esnekliğin bir arada olduğu alanlara yönelir.

Cinsellikte İkizler Erkeği

İkizler erkeğinin aklından geçeni okumak kolay değildir. Bu sebeple İkizler burcu erkeği cinsellik açısından renk vermez. Zihinsel olarak kendini güçlü tutmaya çalışır. Bu sayede cinsellikle bağlantılı düşüncelerini kontrol etmekte zorlanmadan hareket edebilir.

İkizler burcu erkeği cinsellik açısından iştahlı değildir. O an neyle ilgilenmesi gerekiyorsa onunla ilgilenir. Değişken yapısı sebebiyle istekleri her zaman değişebilir. İkizler burcu erkeği cinsellik için gündemde olmak istemez. Bunun yerine zekasına ve entelektüelliğine değer verir.

Ulaş Utku Bozdoğan: İkizler Burcu Erkeği: Özellikleri ve Davranışları 5

İkizler Erkeğinin Diğer Burçlarla Uyumu

İkizler burcu erkeği özellikleri gereği dışa dönüktür. Karşısında yer alan hiç kimseyi yabancı kabul etmez. Romantik olmaktan biraz uzaktır ama sevdiği insanlara zaman ayırabilir. Diğer burçlarla uyumluluğunda ise zekasını ve eğlenceli yapısını hep ön planda tutmaya çalışır.

 • Koç Kadını Uyumu: İkizler erkeği ile Koç kadını arasındaki uyum güçlüdür. Eğlenceli ve hızlı yaşamayı severler. Aralarında iyi anlaştıkları için genelde pek çok engeli aşmayı başarırlar. Sosyalleşme sorunu yaşamazlar çünkü diledikleri partiye birlikte katılabilirler.
 • Boğa Kadını Uyumu: İkizler erkeği ile Boğa kadını arasındaki ilişki istikrarlıdır. Boğa kadını yavaş hareket etmekten hoşlanır ve ısrarcı bir tutuma sahiptir. Bu sebeple çoğu zaman uyumluluk zarar görebilir. Birbirlerine güvenmeleri dengenin bulunmasını sağlayabilir.
 • İkizler Kadını Uyumu: İkizler erkeği ile İkizler kadını arasındaki uyum oldukça iyidir. Çünkü sürekli değişen doğalarının sebeplerini kolayca netleştirebilirler. Birbirlerini fikirlerini anlamakta zorlanmazlar ve birbirlerine saygı duyduklarında ilişkileri yürüyebilir.
 • Yengeç Kadını Uyumu: İkizler erkeği ile Yengeç kadını arasındaki ilişkide gariplikler boldur. Uyumluluk her zaman mümkün değildir. Çünkü Yengeç duygularıyla yaşamaya çalışırken İkizler sürekli düşünmeye meyillidir. İlişkinin zarar görmesi çok şaşırtıcı değildir.
 • Aslan Kadını Uyumu: İkizler erkeği, Aslan kadınıyla hiçbir sorun yaşamadan iletişim kurabilir. Genel olarak ilişkileri pozitif yönde ilerler. Birbirlerinin taleplerini karşılayabilirler ama bazen çatışmalar olabilir. İkizler erkeğinin pratik düşüncelerine dikkat etmek gerekir.
 • Başak Kadını Uyumu: İkizler erkeğiyle Başak kadını arasındaki ilişki genelde zor ilerler. İkisinin ortak noktası değişkenliğe olan bağlılıkla ilgilidir. Başak kadını hassas bir yapıya sahiptir ve entelektüel gözükmek ister. İkizler erkeği bunu kabul ederse ilişki rahat ilerler.
 • Terazi Kadını Uyumu: İkizler erkeği ve Terazi kadını arasındaki uyum mükemmele yakındır. İkisi ihtiyaçlarını yakından takip ederler ve iletişimle sorunlarını çözerler. Başkalarıyla iletişim kurmaktan hoşlanırlar ve en önemlisi yeni fikirlere fazlasıyla açıktırlar.
 • Akrep Kadını Uyumu: İkizler erkeğiyle Akrep kadını arasında sürekli bir çatışma vardır. En yoğun şekilde aşk yaşasalar bile kendilerini kaybedebilirler. Duyguları birbirine benzerdir ama bunları ifade etme becerileri aynı olmadığından anlaşmazlıklar yoğundur.
 • Yay Kadını Uyumu: İkizler erkeği ile Yay kadını bir araya geldiğinde özgürlüğün peşinde koşan bir ikili ortaya çıkar. Zıt yapıda olsalar bile birbirlerini çekerler. Yay kadını doymak bilmeyen ruhu sebebiyle her zaman maceraya açıktır ve İkizler erkeği ona eşlik edebilir.
 • Oğlak Kadını Uyumu: İkizler erkeğinin Oğlak kadınıyla ortak noktası çok azdır. Oğlak kadınında çok yoğun bir şekilde sınırlar vardır. İkizler erkeği söz konusu sınırları aşmakta zorlanır. Oğlak kadınının ilişkideki sürekli bir şey test etme arzusu İkizler erkeğini bunaltır.
 • Kova Kadını Uyumu: İkizler erkeği ile Kova kadını aşırı sosyaldirler. Duygusal açıdan birbirlerini tamamlamayı başarırlar. Eğer uyumluluk söz konusuysa en mükemmeli oluştururlar. Her zaman hayatlarına yeniden yön vererek ilişkide başarıyı yakalarlar.
 • Balık Kadını Uyumu: İkizler erkeğinin Balık kadınıyla ilişkisinde kararsızlık hakimdir. Empati duyguları güçlü olan kadınlar ilişkiyi yönlendirmede bir adım öndedirler. Diledikleri zaman rasyonel davrandıklarından hiç beklenmedik anlarda bazı çatışmalar meydana gelebilir.

İkizler erkeğini bir kalıba sıkıştırmak asla mümkün değildir. Her zaman yeni şeyler öğrenmek için çabalayabilir. Arkadaş çevresinde bilinmek istediğinde kendisine biraz gizem katar. Aşk ilişkilerinde çekici olsa bile uyumluluk açısından epey bir seçici davranma eğilimi vardır.

İkizler Burcu Erkeğinin Davranışları

İkizler Burcu Erkeğinin Davranışları

İkizler burcu erkeğinin bir iletişim ustası olduğunu unutmamalısınız. Onunla iletişim kurunca veya konuşmasına izin verince tüm benliğini açığa çıkartırsınız. Hemen hemen her konuda onunla konuşabilirsiniz. Parlak zekası sayesinde söyleyecek bir şeyler bulabilir.

Konuşma tarzı her zaman yumuşaktır. Bu sebeple arkadaş bulmakta asla zorlanmaz. Değişken doğası sebebiyle etrafındaki her şeye hızlıca uyum sağlayabilir. Önüne herhangi bir zorluk çıktığında sakin kalarak onun üstesinden gelebilir. Ama hayatında çatışmalar hiç eksik olmaz.

İkizler burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

İkizler erkeği doğru kadını bulmak için seçici davranmaz. Hayattaki çeşitliliğe odaklandığı için çapkın bir yapısı vardır. Bu sebeple birinden hoşlandığında rengini belli etmesi yanıltıcı olabilir. Nasıl kadınlardan hoşlandığı pek net değildir. Çünkü her çiçekten bal almak isteyebilir.

Bir gün sırılsıklam aşık olduğunu görebilirsiniz. Ertesi gün ise size soğuk davranabilir. Neler olup bittiğini anlamakta zorlanabilirsiniz. Kendisiyle uyumlu hareket edebilen tüm kadınlara ilgi duyar. Ancak uzun süreli bir ilişki istediğinde tercihini en uyumlu olandan yana kullanır.

İkizler burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

İkizler erkeğinin birini sevdiğinin göstergesi onunla planlar yapmasıdır. Eğer sizi herhangi bir planına dahil etmiyorsa açık bir şekilde sizi sevmediğini anlatmak ister. Diğer taraftan sizden gelen tüm mesajları görmezden gelebilir. Bu aynı zamanda kırıcı bir davranıştır.

İkizler burcu erkeği özellikleri gereği dışa dönük olsa bile sevmediğini belli etmek için sizinle konuşmaktan kaçınabilir. Eğer daha somut bir işaret bırakmak istiyorsa sizi sıkıcı olarak nitelendirebilir. Sıkıcı olduğunuzu söylemesi sizi sevmediği anlamına gelir.

İkizler burcu erkeği hangi burçlarla iyi anlaşır?

İkizler erkeğinin iyi anlaştığı burçları bulabilmek kolay değildir. Çünkü dengesiz yapısı sebebiyle zaman zaman hepsiyle arası açılabilir. Buna rağmen Koç, Kova ve Aslan kadınlarıyla iyi anlaştığı söylenebilir. İkizler erkeğinin farklılık arayışının karşılığı genelde onlardadır.

Genel olarak İkizler erkeği hava burçlarıyla daha iyi anlaşır. Onlar doğal olarak biraz daha rahattırlar. Tam karşıt burçlarla iyi zaman geçirebilir. İlişkinin kesin yürümeyeceğini söylemek doğru değildir. Hayatın akışı doğrultusunda karşıt burçlarla eğlenceli bir ilişkiye yelken açabilir.

İkizler burcu erkeğinin dikkati nasıl çekilir?

İkizler erkeğini etkilemek istiyorsanız meraklı olmanız gerekir. Etrafında olup bitenleri incelemek için sürekli bir çaba halindedir. Bu sebeple her gün yeni şeyler öğrenmek isteyenlere bayılır. Aynı zamanda planlardan çok hoşlanır. Yeni maceralara atılmaktan asla çekinmez.

İkizler erkeğini etkilemek istiyorsanız entelektüel olmanız gerekir. Attığınız her adımın farkında olmalısınız. Zekanızı göstermelisiniz ve zekanızın onunla yarışacak kadar etkileyici olduğunu ispat etmelisiniz. Sosyal meseleleri tartışmalı ve fikirlerinizi her zaman onunla paylaşmalısınız.

İkizler burcu erkeği nasıl aşık edilir?

İkizler erkeğini kendinize aşık etmek istiyorsanız çok iyi bir dinleyici olmanız gerekir. Ona doğru soruları sormalı ve onun karşısında tutkulu gözükmelisiniz. Aklınıza gelen her soruyu sorduğunuzda daha rahat bir şekilde iletişim kurmayı başarabileceğinizi bilmelisiniz.

İkizler erkeği kendisini bir şeyler yapmaya teşvik edecek konuşmalardan hoşlanır. Bu sebeple zekanızı kullanmanız gerekir. Entelektüel tarafınızı gösterdiğinizde onu kendinize doğru çekebilirsiniz. Uzun süreli bir ilişki istiyorsanız zekanızın diri kalmasını sağlamanız gerekir.

İkizler burcu erkeği hangi burçla evlenmeli?

İkizler erkeğinin araştırmacı yapısına dikkat edildiğinde dünyayı keşfetme arzusunu hemen fark edebilirsiniz. Enerjisi çok yoğun olduğundan yüksek enerjiye sahip biriyle evlenmek ister. Heyecan verici durumların peşinden gittikleri sürece ilişkileri bir ömür boyu sürebilir.

İkizler burcu erkeğinin arkadaş canlısı olduğunu unutmamalısınız. Çevresinde daima birileri vardır. Yanında ise bağımsızlığına saygı duyabilecek Aslan kadını, Kova kadını veya Koç kadını olmalıdır. Böylece evlilik ilişkisinde ideal eşleşmeyi yakalamış olur.

İkizler burcu erkeği neden ilgisiz davranır?

İkizler burcu erkeğinin ilgisiz davranmasının birbirinden farklı sebepleri olabilir. Genel olarak susma sebebi can sıkıntısıyla ilgili görülür. Ancak temel gerekçe bu değilse daha farklı noktalara odaklanmak gerekir. Yapmanız gereken ilgisini çekmek için çaba göstermektir.

Büyük sözler vermeye başlamadan önce onun davranışlarına dikkat etmelisiniz. Sizi sevse bile büyük karar aşamalarında her zaman ilgisiz davranma eğilimi vardır. Kendisini biraz geri çekerek rahatlamaya çalışır. Başarısız olursa bağımsızlığını kaybettiğini düşünebilir.

Yorumlar

“İkizler Burcu Erkeği: Özellikleri ve Davranışları” için bir cevap

 1. […] İkizler burcu erkeği diğer burçlara göre biraz daha sosyaldir. Etrafındaki insanları eğlendirmek için ekstra çaba gösterir. Bağımsız hareket etmeyi sever ve bu nedenle etrafında her zaman boş bir alan olsun ister. Hiç yorulmadan hedeflerine doğru hareket etmeyi başarabilir. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir