Ulaş Utku Bozdoğan: Hint Astrolojisine Nazaran 10 Mayıs 2023 Tarihleri Ortasında İkizler Burcunda Mars Transiti 1

Hint Astrolojisine Nazaran 10 Mayıs 2023 Tarihleri Ortasında İkizler Burcunda Mars Transiti

İkizler burcundaki Mars geçişi, Koç, İkizler, Aslan, Başak ve Balık burçlarına karlar ve yeterlilikler getirebilir. Mühendislik yahut emlak alanlarında olanlar bu devirde başarılı olacaklar. Spor alanındaki beşerler parlayabilir. Lakin Yay, Oğlak, Terazi ve Yengeç burçları için finansal dalgalanmalar olabilir. Spekülatif alanlardaki yahut işletmelerdeki bireyler finansal olarak çıkar sağlayabilir. Lakin, piyango ve oyun yoluyla da kayıplar olabilir. Medya, yazı ve bağlantı alanlarında çalışanlar bu periyotta çok tenkitten yahut saldırganlıktan kaçınmalıdır. Reklamcılık ve pazarlama bölümündeki yerliler bu periyotta kaliteli işler yapabilirler ve sonuçları verimli olacaktır.

Aşağıda, İkizler burcundaki Mars geçişinin tesirlerini okuyabilirsiniz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Hint Astrolojisine Nazaran 10 Mayıs 2023 Tarihleri Ortasında İkizler Burcunda Mars Transiti 3

Koç: 3. konutunuzdaki Mars geçişi size medya, bağlantı, pazarlama, cümbüş ve spor alanında büyük bir fırsat getirebilir. Koç burcu öğrencileri için eğitim ve imtihanlarda muvaffakiyet epeyce mümkündür. Öncelikleriniz konusunda zihniniz açık olacak.

Boğa: 2. konutunuzdaki Mars geçişi, işinizden maddi yararlar yahut işinizde artış ve terfi getirebilir. Birçok Boğa burcu için birden fazla kaynaktan kar olabilir. Tıp bölümünde olanlar gelişebilir ve vazifelerini âlâ yerine getirebilir. Hür meslek sahipleri bu devirde keyifli ve başarılı olabilir.

İkizler: 1. konutunuzdaki Mars geçişi devlet hizmetleri, siyaset ve spor alanında muvaffakiyet getirebilir. Spor ve siyaset yoluyla şöhret mümkünlüğü, çok az İkizler burçları için mevcuttur. Özgür meslek sahibi olan İkizler burçları, gelirlerinde ve statülerinde ilerleme görebilirler. Aşk bağlarında ve aşk evliliğinde muvaffakiyet mümkündür.

Yengeç: 12. konutunuzdaki Mars geçişi, Yengeç burçları için yurtdışına seyahat ve yerleşim talihi getirebilir. Tıp, ordu, polis ve isimli soruşturma işlerinde çalışanlar işlerinde yahut hizmetlerinde başarılı olabilirler. Cilt ile ilgili alerji belirtileri burçları göz sorunu ve cilt enfeksiyonlarından mustarip olabilir.

Aslan: 11. konutunuzdaki Mars geçişi, birçok Aslan burçları için meslekte muvaffakiyet ve dileklerin gerçekleşmesini getirecektir. Dünyevi dilekleriniz gerçekleşebilir. Bu periyotta amaçlarınıza yahut amacınıza ulaşabilirsiniz. Maksatlarınız netleşecek ve işinize ve hırsınıza odaklanabilirsiniz.

Başak: 10. konutunuzdaki Mars geçişi, Başak burçları için mesleklerinde kıymetli ilerleme ve muvaffakiyet getirebilir. Kimi Başak burçları bu devirde devlet işleri yahut yetkili devlet durumları alabilir. Toplumsal statünüz ve popülariteniz yükselebilir. Bu periyotta birçok Başak burcu için spor ve siyasette muvaffakiyet garanti elde edebilirler. 

Terazi: 9. konutunuzdaki Mars geçişi size yüksek tahsil alanında ve giriş imtihanlarında muvaffakiyet getirebilir. Kimi Terazi burçları, yabancı ülkelerde yüksek tahsil yahut istihdam fırsatı elde edebilir. Üstatlarını yabancı topraklarda takip edenler düzgün iş çıkaracaklar. Seyahatle ilgili bir meslekte dünyevi muvaffakiyet da mümkündür.

Akrep: 8. konutunuzdaki Mars geçişi, ailede birtakım maddi zorluklar, kayıplar ve sıhhat sıkıntıları getirebilir. Aile içinde ani bir kaza hüsran getirebilir. Mesleğinizde işler planladığınızdan farklı gidebilir. Aşk ve evlilik hayatınızda bu periyotta kasvetler yaşayabilir, kendinizi karamsar hissedebilirsiniz. Birtakım Akrep burçları, yatırımlarından ve emlak işlerinden para kazanabilir.

Yay: 7. konutunuzdaki Mars geçişi, Yay burcu burçlarının birçok için muvaffakiyet, aşk ve evlilik getirebilir. Hür meslek sahipleri mesleklerinde problemsiz bir vakit geçirecekler. Fakat paydaşlık işlerinizde kimi meseleler ve çekişmeler olabilir. Birtakım Yay burcu burçları için konut hayatı huzurdan mahrum olabilir. Kimi çiftler bu devirde birkaç sefer hararetli tartışmalara girebilir.

Oğlak: 6. konutunuzdaki Mars geçişi, işsiz Kova burçları için istihdam sağlayabilir. Kimi beşerler ayrıyeten devlette iş bulabilir ve giriş imtihanlarında başarılı olabilir. İş dünyasında olanlar bu kısa müddette başarılı olabilir ve bol ölçüde para kazanabilir.

Kova: 5. konutunuzdaki Mars geçişi, birden fazla Kova insanı için büyük mali çıkarlar ve aile, arkadaşlar ve kardeşlerin dayanağını getirebilir. Kova burçları için cümbüş işinde ve sporda muvaffakiyet mümkün olabilir. Bu devirde hayatınıza yeni aşklar girebilir.

Balık: 4. konutunuzdaki Mars geçişi, işiniz ve işiniz aracılığıyla değerli çıkarlar ve karlar sağlayabilir. Aile hayatı âlâ gidecek. Yeni evli, birlikte çok fazla samimi ve kaliteli vakit geçirebilir. Bekarlar, toplumsal medya ve arkadaşlar aracılığıyla heyecan verici ve nazik birini bulabilir. Âşık olanlar taahhütte bulunabilir ve ilgilerini bir sonraki düzeye taşıyabilir. Balık burçları, vakitlerinin tadını çıkarabilir ve yapacak paraları olacağı için özgürce para harcayabilirler. 

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun…

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir