Ulaş Utku Bozdoğan: Haziran Ayı Aylık Burç Yorumları 1

Haziran Ayı Aylık Burç Yorumları

Maceraya hazır mısınız? 3 Haziran’da kaşif Yay burcundaki Haziran Dolunayı ve 18 Haziran’da meraklı İkizler burcundaki Yeni Ay ile işler ilginçleşmek üzere. Epey heyecan verici yeni seyahatler için biraz yer açmayı umarak, Tutulma Dönemi artık geride kaldı.

Ay, eğlenceyi seven Yay Dolunayı ile başlarken, havada bir optimistlik hissi var. Gökyüzü sınırdır. Kanatlarımızı açıp özgürce uçmaya hazırız.

İster öğrenerek, ister bildiklerimizi öğreterek olsun, haziran ayı için anahtar sözümüz “BİLGİ”.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haziran Ayı Aylık Burç Yorumları 3

İçinizdeki ‘guru’yu kucaklamak çok kıymetlidir. Sıklıkla bu gücü diğerlerine veririz, ‘her şeyi bilen’ imajını dışımızdaki birine yahut bir şeye yansıtırız. Artık hepsini geri getirme vakti. Karşılıklar sizde.. 

Sırada, 5 Haziran’da Venüs’ün tutkulu, çekici Aslan‘a geçişi olacak. Tekrar de, bu geriye gerçek dansı yapmadan evvel, düzgün bir partinin, biraz cümbüşün AŞK dolu  flörtün tadını çıkarmak bize kalmış. Ne de olsa Aslan ilgi odağı olmayı seviyor. Öyleyse devam edin ve biraz hoşgörülü olun! Bir yakalama var: Venüs’ün büyük Aslan’a adım attığı tarihte, kısa bir an için Plüton’a karşı çıkıyor. Bu, aşk yahut para ile ilgili gelişen potansiyel olarak toksik bir duruma benziyor. Dramadan kaçının. Buna değmeyecek. 

Haziran ayrıyeten hem Satürn hem de Neptün’ün sırasıyla 17 ve 30 Haziran’da Balık burcunda gerilediğini görecek ve bu da onu toplamda üç gezegen olacak. Plüton da dahil olmak üzere yavaş gidiyor. Biraz geri adım atmasını bekleyin, lakin bu mevzuda çok fazla yaygara yapmayın. Bu yavaş hareket eden gezegenler zati ekseriyetle yılın en az yarısında geri hareket halindedir. Elbette, üzerinde çalışmamız gereken birkaç karmik test, sorumluluk ve hudut olabilir. Ancak bu yalnızca hayat, değil mi? 

Daha da değerlisi 11 Haziran’da Pluto’nun Oğlak burcuna geçmesi. Kısa bir müddettir Kova ile flört ediyor, lakin artık bitmemiş işleri tamamlamanın vakti geldi. Hayatınızdaki hangi yapılar yıkılıyor? Aciliyet hissini nerede hissediyorsunuz? Buna odaklanın. Ve gücünüzü iki elinizle tutmayı unutmayın.

Koç

Ulaş Utku Bozdoğan: Haziran Ayı Aylık Burç Yorumları 5

Pluto, 11 Haziran’da meslek dalınıza küçük bir ziyarette bulunuyor. 2008’den beri burada ve son birkaç aydır gizlice dışarı çıktı ve sizi bir müddet rahat bıraktı. Artık geri döndüğüne nazaran, sonsuza dek hür bırakmak için neye gereksinimin var? Uzaklaşmanız, yine yapılandırmanız yahut kendi işinizi kurmanız mı gerekiyor? Baskı var lakin üstesinden gelemeyeceğin bir şey değil. Elmasların en ekstrem şartlarda oluştuğunu biliyorsunuz. Ve sen hepsinin en hoş elmasısın. Ay boyunca biraz huzursuz hissediyorsanız, çılgınca bir şeyler yapın, lakin kendinizi inançta tuttuğunuzdan emin olun.

Boğa

Yöneticiniz Venüs bu ay 5 Haziran’da sizin için yesyeni bir alana ilerliyor. Ne kadar heyecan verici! Lüks seven bölgenizde, fizikî alanınızı olabildiğince harika ve bereketli hale getirme dürtüsünü hissediyor olmalısınız. Öyleyse devam edin ve o olağanüstü güce sahip çıkın. Oturma odanızı yenileyin. Bir akşam yemeği partisine mesken sahipliği yapın. Venüs epeyce uzun bir mühlet burada olacak, bu da bunu mesken ve aile için ekstra özel bir vakit haline getiriyor. Aşk şu anda çok gerçek, hem verme hem de alma kelam konusu olduğunda. Kalbinizi genişçe açın ve her şeyin içeri girmesine müsaade verin.

İkizler

Pekala, , zeki olan sen değil misin? Merkür 11 Haziran’da burcunuza giriyor ve bu göksel tesir sizi daha da akıllı yapıyor. Yalnızca çok fazla zorlamamaya dikkat et. Bir fikre sahip olmak değerlidir, fakat bunu yeterli bir dinleme kulağıyla dengelemeyi unuttuğunuzda değil. Nefes almak için orta verin. Tüm bunları söyledikten sonra, bu ay bir niyet belirlemek için o parlak zekanızı kullanın, zira 18 Haziran’daki İkizler Yeni Ayı size istediğiniz her şeyi vermeye hazır. Dünya senin istiridyen ve ufukta yeni bir şafak doğmakta. 

Yengeç 

Yaşasın, doğum gününüzün başlangıcı! Tüm bu parlak, güçlü yeni güçle ne yapacaksın? Ne istiyorsun? Şu anda en çok neyi arzuluyorsun? Gücünüzü neye harcayacaksınız? Her şey sana bağlı. 21 Haziran’dan itibaren güneş üzerinizde parlıyor ve elinizden gelenin en düzgününü yapmanıza yardımcı oluyor. Dolunay ve Yeni Aylar, göz kulak olmanız için her vakit kıymetlidir. 3 Haziran’da rutinler bölgenizdeki Dolunay ve 18 Haziran’da ruhsal bölgenizdeki Yeni Ay, perde ardındaki başlangıçları vurguluyor. İş ve içsel şifa ile ilgili başlangıçlar. Tahminen de bu yeni şeylerin ortaya çıkması için gereksinim duyduğunuz alanı yaratmak için muhakkak bir rutini, alışkanlığı bırakmanız gerekiyor.

Aslan

Ulaş Utku Bozdoğan: Haziran Ayı Aylık Burç Yorumları 7

Aşk ve hoşluk gezegeni Venüs, bu ay 5 Haziran’da burcunuza giriyor. Önümüzdeki ay gerilemeye başlayacağı için bir müddet burada kalacak. Bu, onunla geçireceğiniz daha da lezzetli vakit geçirmenizi sağlar. Sana ikramlar vermeye çok hazır. Kendiniz hakkında her vakit çok güzel hissetme, kendini sevme armağanı ve seni seveni sevme armağanı üzere ikramlar. Artı, görünüşünüz ve imajınız konusunda uzun müddettir olduğundan daha fazla emin olmalısınız. Bu inanç, insanları nefis bir bal küpüne giden arılar üzere size çeker. Arzuladığın ilgiyi görmek gibisi yok, değil mi? Maksatlarına odaklan ve ilerle.

Başak

Derslerin ve karmanın gezegeni Satürn, bu ay 17 Haziran’da geri gidiyor. Şu anda alakaları temsil eden meskende olduğuna nazaran, muhtemelen onun itme ve dürtüklemesini deneyimleyeceğiniz yer burasıdır. Şu anda öğrenilecek şeyler var ve bu ne kadar güç görünse de ruhunuza yeterli geliyor. Bu devir büsbütün temaslarınızda yeni yapılar oluşturmak ve hatta tahminen de çalışmayanlardan uzaklaşmakla ilgilidir. Yeniden de çekip gitmeden evvel, gereğince uğraş harcadığınızdan emin olun. Satürn zirveler için koşmakla ilgili değil. Hayır, adım atmakla, kendi hissesine düşeni sahiplenmekle ve sorumluluk almakla ilgili. Buna sahipsiniz.

Terazi

Yöneticiniz Venüs, bu ay doğum haritanızın yepisyeni bir kısmında dans ediyor. 5 Haziran’da arkadaşlık ve topluluk alanınızı şereflendirerek, bu ayı yeni ve eski ilişkiler için çok özel bir ay haline getiriyor. Geceyi geçirin ya da size hayran olanlarla bir ortaya gelin; ruhunu besleyecek. Kimi büyük yeni amaçlar belirlemekten de çekinmeyin. Venüs önümüzdeki ay geri hareket edeceği için burada çok uzun vakit geçirecek, bu nedenle gelecek vizyonlarınıza ince ayar yapmak için çokça vaktiniz var. 18’inde Yeni Ay ile birlikte seyahat de sizin için mümkün olabilir, bu yüzden devam edin ve büyük hayaller kurun.

Akrep

Muhtemelen epey inişli çıkışlı bir seyahatten sonra, bu aslında sizin için epeyce huzurlu bir ay. Tutulma Dönemi, dünyanızdan pek çok şeyin kaldırıldığı ve hatta potansiyel olarak birtakım güçlü yeni başlangıçların olduğu kaotik bir periyottu. Hepsini özümsemek için artık vakit ayırın. Kalbinizi dinleyerek dinlenin. Güzelleşmenin vakti.  Manevi uygulama ve araçlarla ruhunuzu genişletmeye odaklanın. 21 Haziran’da Güneş doğum haritanızın bu bölgesine girerken, öğrenmek, öğretmek yahut akıl hocalığı yapmak için hoş bir vakit. İlgiler bu ay önünüzde birkaç testle art planda kalabilir. Gerektiğinde uygun mantıklılığı kullandığınız sürece, üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey değildir.

Yay

Ulaş Utku Bozdoğan: Haziran Ayı Aylık Burç Yorumları 9

3 Haziran’da kendi burcunuzda bir Dolunay bu ay ortaya çıkıyor! Bu, son doğum gününüzdeki olayların bir özeti, o vakit sizin için hangi tohumlar ekildi? Şu anda neyin meyve vermeye başladığını görebiliyorsunuz? Daha da değerlisi, yürekli yeni bir geleceğe yanlışsız ilerleyebilmeniz için neyin özgür bırakılması ve üzerinde yine çalışılması gerekiyor? Zira kabul edelim, 18 Haziran’da alaka bölgenizdeki Yeni Ay ile birlikte sizin için kusursuz yeni başlangıçlar var. Genel olarak alakalar, önümüzdeki birkaç ay içinde dünyanıza yenilerinin girmesiyle olumlu bir başlangıç yapıyor.

Oğlak

Yöneticiniz Satürn, 17 Haziran’da düşünme ve irtibat bölgenizde geri hareketine giriyor. Son kısa bir müddet içinde, muhtemelen ne öğrendiğinizi ve daha ne öğrenmeniz gerektiğini düşündünüz. Çoklukla önemli olan zihniyetiniz son vakitlerde daha da odaklanmış olabilir ve bardağın boş tarafını görmemeye dikkat etmelisiniz. Bu ay, bilginizi yapılandırın ve onu gerçek dünyaya nasıl yansıtabileceğinizi görün. Bu, bir cins kurs almayı yahut hatta tahminen de koçluk moduna geçmeyi gerektirebilir. Çok fazla bilgeliğin var, bu yüzden kendinden bir saniye bile kuşku etme.

Kova

11 Haziran’da Pluto burcunuzdan kısa bir müddetliğine ayrılıp sizin için dinlenme ve toparlanma ile temaslı bölümü yine ziyaret ediyor. Hissettiğiniz baskı kalkmalı ve daha kolay nefes almanıza yardımcı olmalıdır. Bütün bu özgürlükle ne yapacaksın? Pekala, muhtemelen son vakitlerde hangi dönüşümlerin gerçekleştiğini ve nelerin hala dönüştürülmesi gerektiğini düşünmelisiniz. Artık süreç yapmak için vaktiniz var. Akla yatkın kullanın. Maddi durumunuza güzelce bakın ve ister kendinizle ister diğerleriyle ne halde daha net sonlar belirlemeniz gerektiğini fark edin.

Balık

Satürn şu anda burcunuzda ve bu ay 17 Haziran’da geri gidiyor. Kendi otoritenize adım atmak için karşılaştığınız testler ve zorluklar artık arka planda kalıyor. Bu, hayat istikametinizi daha güzel denetim altına almak için ne çeşit yapılar yarattığınıza odaklanmanız için size vakit tanır. Şimdiye kadar hangileri çalışıyor ve hangileri yankılanmıyor? Önümüzdeki birkaç ay için yavaşlayın. Size yanlışsız geliyormuş üzere görünen karmik derslere açık olun. Bu senin için inanılmaz derecede olgunlaşan bir an ve muhtemelen şimdi göremediğin formlarda büyüyorsunuz bu güçlü enerjiyi en büyük hayrınıza kullanın. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen müelliflerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir