Ulaş Utku Bozdoğan: Hangi burçla date’e çıkmalısınız? Söylüyoruz! 1

Hangi burçla date’e çıkmalısınız? Söylüyoruz!

İlk randevuyu atlatmak, bazen görünürde yeterli vakit geçiriyor olsak da bir sonraki buluşmayı bir türlü sağlayamamak, kimi beşerler için hayli tanıdık bir durumdur. Bu cins durumların nedenleri ortasında burçların da kendi kurallarını ve tercihlerini göz önünde bulundurması olabilir.

Koç Burcu

Koç burçları, özgüvene büyük bir bedel verirler. Karşılarında kendine güvenen ve rahat davranan beşerler görmeyi tercih ederler. Planlı ve programlı olmaktan hoşlanmazlar; spontane olaylara açıktırlar. Bu nedenle, çok tertipli ve planlı bir partner, onları çabucak sıkabilir ve kaçmalarına neden olabilir. Bir Koç burcu, bir randevunun ortasında “Ben gidiyorum” dediğinde şaşırmayın.

Boğa Burcu

Boğa burçları, kendilerini kıymetli hissettirecek bireylerden hoşlanırlar. Onları samimi ve lüks bir ortama götürmelisiniz, zira bu tıp şeylere kıymet verirler. Sizinle ilgilenseler bile, sözlerinizden çok davranışlarınıza odaklanırlar. Şayet söylediklerinizle uyumsuz davranıyorsanız, erken ayrılmayı tercih edebilirler.

İkizler Burcu

İkizler burcu ile bir randevu düşünüyorsanız, sessiz kalmamaya itina göstermelisiniz. Zihinsel bahisleri tartışmayı severler ve konuşacak hiçbir şey yoksa bile dedikodu yapmaktan çekinmezler. Şayet sizinle ilgili detaylarla ilgilenmiyorlarsa yahut konuşmuyorlarsa, sıkılmış olabilirler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Hangi burçla date’e çıkmalısınız? Söylüyoruz! 3

Yengeç Burcu

Yengeç burçları için duygusal bağlar çok kıymetlidir. Birinci buluşmada hissettikleri bağa dikkat ederler. “Bu şahısla evlenebilir miyim?” üzere kanıları olabilir. Güçlü bir içgüdüye sahiptirler ve palavra söylediğinizi anlarsa, ikinci bir buluşma olmayabilir.

Aslan Burcu

Cesur ve kendinden emin biriyseniz, Aslan burcunun ilgisini çekme talihiniz daha yüksektir. Lakin sessiz ve öz itimat eksikliği olan biriyseniz, kuvvetli bir uğraş sizi bekliyor olabilir. Cüretlerini görmek isterler ve her vakit daha fazlasını isteme eğilimindedirler. Bu isteklerini açıkça tabir edebilirler.

Başak Burcu

Başak burçları, yalnızlıkla başa çıkmaya alışkın oldukları için herkesle çabucak randevu yapmayı tercih etmezler. Terbiyesizlik, düzensizlik ve kurallara karşı gelme üzere şeylerden hoşlanmazlar. Ekseriyetle takıntıları pürüzlerine çıkabilir. Yemek masasındaki çatal-bıçak kullanımınızdan, bardağı tutma formunuza kadar her şeyi eleştirebilirler ve masadan ayrılabilirler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Hangi burçla date’e çıkmalısınız? Söylüyoruz! 5

Terazi Burcu

Terazi burçları çoklukla birçok hayranı olan insanlardır ve randevu yapmaktan hoşlanırlar. Fakat, flörtöz yapıları nedeniyle süratli sıkılabilirler ve bir daha görüşmek istemeyebilirler. Bu ferdî bir şey değildir, yalnızca tabiatlarında vardır.

Akrep Burcu

Akrep burçları için en değerli şey, onlara palavra söylenmemesidir. Esasen kurgusal bir zekaları ve güçlü içgüdüler sayesinde her şeyi anlarlar. Şayet intikam almak için geri dönmeleri gerektiğine inanıyorlarsa, şanslı olabilirsiniz.

Yay Burcu

Bir Yay burcuyla birinci randevunuzda özgürlüğünü sınırlayacak bir şey söylediyseniz, işler zorlaşabilir. Çabucak daralmaya başlarlar. Eğlenmeye ehemmiyet verirler ve her şeyi latife yaparlar. Şayet çok hassassanız, devam etmeyebilirler ve sizin için beklemeyebilirler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Hangi burçla date’e çıkmalısınız? Söylüyoruz! 7

Oğlak Burcu

Kendinizi 5 yıl sonra nerede gördüğünüzü düşünün. Oğlak burcuyla bir randevu, bir iş mülakatına benzeri bir şey olabilir. Oğlak burçları, hayatta maksatları olmayan, gelecekle ilgili planları olmayan ve plansızca yaşayan bireylerden hoşlanmazlar. Muvaffakiyet ve prestij, onlar için büyük kıymete sahiptir. Yani, plansızca yaşayan biriyseniz, Oğlak burçlarıyla randevu yapma talihiniz düşüktür.

Kova Burcu

Kova burçları bekar olmayı severler, zira çoklukla arkadaşlarıyla vakit geçirirler. Şayet arkadaş üzere bir alaka kurabilirseniz, daha başarılı olma talihiniz yüksektir. Özgür ruhlu oldukları için çok baskıdan hoşlanmazlar ve çabucak uzaklaşabilirler. Ansızın kaybolabilirler ve bir daha görmeyebilirsiniz.

Balık Burcu

Bir Balık burcunun bir randevuya ikinci kere çıkması için adeta bir peri masalının içindeymiş üzere hissetmesi gerekir. Fazla gerçekçi ve mantıklı kanılar, onları itebilir. Romantizm ve duygusallık olmadan ikinci bir buluşma olmayabilir. Çok hayalperestlikleri de karşı tarafı uzaklaştırabilir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir