Ulaş Utku Bozdoğan: Hangi Burç Hangi Mesleğe Daha Yatkındır? Burcunuza Nazaran Meslek Teklifleri 1

Hangi Burç Hangi Mesleğe Daha Yatkındır? Burcunuza Nazaran Meslek Teklifleri

Astroloji, sizin için hakikat olan yolu seçmenize yardımcı olabilir! Boğa, Başak ve Oğlak üzere toprak burçları, para kazanma konusunda doğal bir ustalığa sahipken, ateşli Koç, Aslan ve Yay bitmeyen güçleri, coşkuları ve katıksız kişilik güçlerine dayanarak öne geçerler. Yengeç, Akrep ve Balık üzere utangaç ve hassas su burçları, derinlik, maneviyat ve besleyici ortamlarda gelişirken, İkizler, Terazi ve Kova üzere dışa dönük konuşkan Hava burçları, kainatın iletişimsel, ileri görüşlüleridir.

Burcunuza özel meslek teklifleri için okumaya devam edin!

Ulaş Utku Bozdoğan: Hangi Burç Hangi Mesleğe Daha Yatkındır? Burcunuza Nazaran Meslek Teklifleri 3

1. Koç 

Koç, ateş elementi tarafından yönetilir. Koç burcu insanları inatçı ve korkusuzdur, bu da onları başarılı olma konusunda çok kararlı kılar. Bazen öngörülemez olsalar da en yeterli kararları onlar verir.

Bir Koç için en düzgün işler işletme, satış ve pazarlama, girişimcilik, finansal analist ve avukattır.

2. Boğa 

Boğa, Venüs gezegeni tarafından yönetilen bir dünya burcudur. Bu tıp beşerler hem şahsî hem de profesyonel ömürde sanatsal ve lüks taraflara sahiptir.

En ince detaylara dikkat ettikleri için Boğa burcu için en düzgün meslek yönetici iş insanı, mimar, şef, model, moda dizayncısı, bankacı yahut sanatçıdır.

3. İkizler 

İkizler bir hava burcudur ve bu çeşit beşerler eksiksiz bağlantı marifetlerine sahiptir. İkizler insanı çok toplumsaldır ve her yeni ortama çok kolay ahenk sağlar.

İkizler için en yeterli iş seçenekleri akademisyenler, müelliflik (gazeteci yahut yazar), medya, halkla ilgiler, aktörler, seyahat acenteleri ve öğretmenlerdir.

4. Yengeç 

Yengeç bir su burcudur ve tüm Zodyak burçlarının en hassası olduğu söylenir. Çok esnekler ve manipüle etmeleri gerekiyor. Güzel dinleyicilerdir ve çok destekleyicidirler.

En güzel meslek seçenekleri terapistler, İK, STK toplumsal hizmet uzmanları, tabip, emlakçılar ve öğretmenlerdir.

5. Aslan 

Aslan insanları çok özgüvenli, karizmatik ve yavuzdur. Doğuştan önder olarak kabul edilirler ve ekseriyetle üst seviye konumları işgal ederler.

Aslan için en yeterli meslek seçenekleri iş danışmanları, CEO, direktör, siyasetçi, yönetici sportmen ve profesördür.

6. Başak 

Merkür tarafından yönetilen Başak insanı, enfes zevkleri ve yüksek standartları ile hürmet görür.

Başaklar için en uygun meslek seçenekleri danışman, editör, hekim, medya eleştirmeni, beslenme uzmanı ve araştırmacıdır.

7. Terazi 

Terazi bir hava ögesidir ve tüm burçlar ortasında en diplomatiktir. Hayatlarının tüm istikametlerini dengelemek için büyük yetenekleri var.

Terazi burcu insanları için en âlâ meslekler hâkim, toplumsal medya yöneticisi, iç mimar, bürokrat, siyasetçi, mimar, dizayncı, model ve aktiflik planlayıcısıdır.

8. Akrep 

Akrep insanları çok profesyonel ve kendilerini çalışmaya adamışlardır. Akrepler, rastgele bir durumla başa çıkmak için pratik tahliller bulmakta süratlidir.

Akrepler için en düzgün meslek seçenekleri finansal danışmanlar, denetçiler, avukatlar, polis memurları, tabipler ve emlakçılar elektrik teknisyenleridir. 

9. Yay 

Yay, Jüpiter gezegeni tarafından yönetilir. Hayli felsefiktirler ve birebir vakitte korkusuzdurlar. Şahane bir toplumsal etrafları var.

Yay burcu insanları en çok yayıncı, aktiflik yöneticisi, eczacı, profesör, öğretmen, pilot, sportmen ve İK yöneticisi için uygundur.

10. Oğlak 

Oğlak en hırslı burçtur. Kazanmayı severler zira rekabeti severler. Hiçbir fırsatı kaçırmazlar ve kusursuz idare hünerlerine sahiptirler.

Oğlaklar için en uygun meslekler avukatlar, programcılar, tarım, ticaret, satış, yöneticiler, mühendisler ve borsacılardır.

11. Kova 

Kova burcu insanları çok zeki şahıslardır. Her durumda en düzgün tavsiyeyi verdikleri için en düzgün sorun çözücüler olarak kabul edilirler.

Kova için en uygun meslek astrolog, analist, mühendis, teşebbüsçü, tabip, kabin takımı ve fotoğrafçıdır.

12. Balık 

Neptün tarafından yönetilen Balık, etkileyici burçlardır. Direnmesi sıkıntı olan kendi çekicilikleri var.

Balık için en uygun meslek seçenekleri gazeteci, medya, moda, danışman, analist, fotoğrafçı, kütüphaneci, terapist kuaför ve toplumsal hizmet uzmanıdır.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Instagram 

YouTube

‘Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio’ 


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir