Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Yantrası: Tara Yantra! Güneş Taşı ile Negatif Güce Kalkan Oluşturun 1

Haftanın Yantrası: Tara Yantra! Güneş Taşı ile Negatif Güce Kalkan Oluşturun

Tara yantra, ruhunuzda ve etrafınızda biriken negatif tesir ve güçlerin uzaklaşmasında, sıhhat sorunlarının kısa müddette güzelleşmesinde yardımcıdır. Endişelerin yenilmesi, kabuslar, fobilerin aşılmasında epeyce yararlıdır.

Yaşamınızda mucizevi olayları yaşamak istiyorsanız bu harika yantrayı konutunuzun doğu duvarında kullanabilirsiniz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Yantrası: Tara Yantra! Güneş Taşı ile Negatif Güce Kalkan Oluşturun 3

Doğum haritanızdaki gezegenlerin olumlu özelliklerini ömrünüzde kısa bir mühlet içinde tesirli hale gelmesine ve zorlandığınız çabucak her mevzuda kolaylıklarla karşılaşmanıza yararlıdır. Yantranızı kullanmaya başladıktan itibaren kendinizi daha dinamik huzurlu hissedeceksiniz.

Not: Güç akışının yanlışsız yansımasını istiyorsanız “doğum haritanıza” nazaran kullanmanız gereken uygun yantra belirlendikten sonra oniks, gümüş altın ya da bakır üzerine hazırlanarak kullanılması gereklidir.

Güneş taşı ile ışığınızı yükseltin!

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Yantrası: Tara Yantra! Güneş Taşı ile Negatif Güce Kalkan Oluşturun 5

Güneş taşı kullanımları ve amaçları 

Güneş taşı bolluk taşıdır. Bağımsızlığı ve özgünlüğü teşvik eder, yeteneklerin ortaya çıkarılmasında ilham verir, şöhreti ve beklenmedik refahı çeker. Yarışlar için harika bir “iyi şanslar” kristalidir. 

Canlı ve coşkulu hissetmek için güneş taşını kullanın. Canlılığı arttırır ve bir fitness programına yahut aerobik aktiviteye başlama ve sürdürmede ve gün boyunca yüksek güç gerektiren mesleklerde yararlıdır. 

Bir işyeri kristali olarak güneş taşı profilinizi artırır ve liderlik ve terfi fırsatları getirir. Kendi işinizin yahut hizmetlerinizin çevrimiçi reklamını yaparken bilgisayarınızın yanına yerleştirin. 

Duygusal olarak diğerlerine bağımlıysanız yahut partnerinizi ani bir formda kaybetmişseniz, Güneş taşı size bir güç kaynağı sağlar. Endişe ve gerilimi hafifletmeye yardımcı olur ve gücünüzü yahut malî durumunuzu tüketenlere karşı muhafaza sağlar. Tıpkı vakitte fobisi olan şahıslar için karanlık, kapalı yerler yahut başka tetikleyicilerin varlığından duyulan kaygıyı hafifletmek için eksiksiz bir kristaldir. 

Alıcı ele yüzük olarak takılan güneş taşı, kişinin gereksinim duyduğu ve arzuladığı şeyi almasına yardımcı olur. Verici taraftan, diğerlerine birden fazla şifa ve rahmeti kanalize eder. Kolye olarak takılan güneş taşı, kalbin bilgeliğini zihnin ilhamlarıyla tıpkı hizaya getirir.

Güneş taşı fizikî şifa enerjisi

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Yantrası: Tara Yantra! Güneş Taşı ile Negatif Güce Kalkan Oluşturun 7

Güneş taşı bedeni ısıtır, metabolizmayı, sindirimi ve canlılığı artırır. Tüm organları düzenleyip uyumlu hale getirerek kendi kendini uygunlaştırma güçlerini harekete geçirir. 

Güneş taşı kronik boğaz ağrılarını tedavi etmek, mide gerginliğini ve ülserleri azaltmak için kullanılır. Solar Pleksus’a yerleştirildiğinde, depresyonu ve Mevsimsel Duygusal Bozukluğu ortadan kaldırmak için harikadır ve kabusları kovalamada yardımcıdır. 

Antik çağlardan beri güneş taşı, kıkırdak sorunlarını, romatizmayı ve genel ağrıları gidermek için bedenin etrafında bir ızgara olarak kullanılmıştır. Günümüzde tıpkı vakitte osteoartrit, kramp, ateş, çeşitli enfeksiyonlar ve atletik yaralanmaların tedavisinde de kullanılmaktadır. 

Güneş taşı altın gücü muvaffakiyet, coşku, memnunluk ve güç getirir. Klâsik olarak hükümdarların, zenginliğin ve güneşin rengidir. Altın, zihnimizin derin bir kısmına dokunarak mistik yerlerin ve maceraların imgelerini çağrıştırır. Açık altın kristalleri bize ömrün kolay zevklerini, sevinç ve memnuniyeti sağlar. Koyu altın kristalleri daha derin, daha bariz bir bağlılık ve bağlılık hissine sahiptir ve bize ömür uzunluğu sürecek bir ilgi ve sevgi bağlılığını paylaşma konusunda olgun bir coşku ve yetenek sağlar.

Güneş taşındaki turuncunun gücü sevinç ve dostluk, zevk ve aile birlikteliğini getirir. Toplumsal hayatımızın kesimlerini bütünleştiren, eşyaları ve insanları bir ortaya getiren keyifli ve paylaşımcı bir taştır. Fizikî zevk ve yakınlık taşıdır. Daha açık tonlardaki turuncu, güneş taşı arkadaşlığı ve sevgiyi teşvik ederken, daha koyu kristaller ilişkin olma ve yuva hissini derinleştirir.

Güneş taşı, saf kırmızı ışının gücünü turuncunun coşkusu ve sevinciyle birleştiren kızıl güç içerir. Hem fizikî hem de ruhsal güç ve canlılığın rengini yansıtır. Kırmızı kristaller fizikî ziyanlardan korunma muskalarıdır. Endişenin üstesinden gelmeye ve özgüveni geliştirmeye yardımcı olurlar ve zaferin, muvaffakiyetin ve maharetin kristalleridir. Kızılın daha açık tonları, hafif kırmızı-turuncular, genç alakalarda adanmışlığın harika tılsımlarıdır. Koyu Kırmızı kristaller aşkta, ömürde ve bağlarda olgunluğun fizikî zevklerinin anahtarıdır.

Kırmızı güneş taşı, korkusuzluk üzerine konseyi bir özgüven getirir. Tutkunun, gücün ve hayatın rengini yansıtır. Motive eder. Çok güçlü bir renktir; ateşin ve kanın rengi. Koyu Kırmızı kristaller güçlü, derin hisleri, sağlam enerjiyi ve sessiz tutkuyu temsil eder. Bilhassa bağlılığı arttırmak ve hayatın ciddiyetini görmek için faydalı olan erkeksi bir renktir.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün muharrirlerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir