Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Yantrası Sarva Manokamna Yantra ile Dileklerinizi Gerçekleştirin! 1

Haftanın Yantrası Sarva Manokamna Yantra ile Dileklerinizi Gerçekleştirin!

Manokamna sözü istek manasına gelir. İsminden da anlaşılacağı üzere, bu yantra kişinin isteklerinin yerine getirilmesini sağlar. Beej mantrasının olumlu gücüyle de aşılanan bu sayısal yantra, âlâ baht ve refahla kutsanmış görmek istediğiniz biri için ülkü bir armağandır.

Sembollerin dış karelerinin etrafında, güçlü ve son derece güçlü Beej mantrası olan “Hrim” yazılı nilüfer yaprakları vardır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Yantrası Sarva Manokamna Yantra ile Dileklerinizi Gerçekleştirin! 3

Sadece dilekleri yerine getirmekle kalmayıp birebir vakitte para akışını da artırdığı için sahip olunması uğurlu ve şanslı bir tılsım olarak kabul edilir. 

Yantranın kuzey doğuya bakan bir Perşembe günü kullanılmaya başlaması gereklidir.

Haftanın kristali aragonit

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Yantrası Sarva Manokamna Yantra ile Dileklerinizi Gerçekleştirin! 5

Aragonit bir Dispeller Builder kristalidir. Dağıtıcılar ortorombik kristal sisteminde oluşan kristallerdir. Zihinsel ve ruhsal sıkıntılara karşı çok yararlı tılsımlardır. Hepimizin problemleri var. Kimisi fizikî, kimisi ruhsal. Elbette bunlardan kurtulabilseydik hayatımız daha keyifli ve verimli olurdu. Kaygı, telaş, kaygı ve kuşku sözün tam manasıyla bizi sakatlayabilir ve hayatlarımızı perişan edebilir. Kristaller karbonat olduklarında İnşaatçıların toprak gücüne sahiptirler. Aragonit üzere bu kristaller, eski bir şeyden yeni bir şeyin yapılması gereken uygulamalarda harikadır. Ağaç çalışanları, maden çalışanları, sanatkarlar, ressamlar ve yaratıcı sanatlarla uğraşan başkaları bu kristaldir. Aragonit nasıl kullanılır?

Kurtulmak istediğiniz duyguyu ortadan kaldırmak için bunları kolay merasimlerde kullanın. Kolay bir kahverengi mumun yakınına birkaç tane yerleştirin, hislerinizi küçük bir kağıt modülüne yazın ve kağıdı birkaç dakika taşların altına yerleştirin. Ve özgürleşin. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir