Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Yantrası Nava Yoni Yantra ve Selenit Kristali İle Güç Alanınızı Koruyun! 1

Haftanın Yantrası Nava Yoni Yantra ve Selenit Kristali İle Güç Alanınızı Koruyun!

Evrendeki tüm kozmik güçlerin olumlu istikamette şahsa ve sevdiklerine kuvvetli tesirlerle yansımasını sağlar.

Sürekli diğerleri yüzünden negatif tesirlere maruz kalıyorsanız ve tüm bağlantılarınızda huzursuzluklar yaşıyorsanız bu yantrayı kullanabilirsiniz.

Not: Güç akışının yanlışsız yansımasını istiyorsanız “Doğum Haritanıza” nazaran kullanmanız gereken uygun yantra belirlendikten sonra Oniks, Gümüş Altın ya da Bakır üzerine hazırlanarak kullanılması gereklidir.

Selenit, ışıkla dolu göklere bakan ve olağanüstü bir huzur duygusu, ruhta bir yükseliş ve yalnızca insanlığa değil, kozmosa ve orada yaşayan her şeye ilişkin olmanın ezici bir farkındalığını deneyimleyen herkes için özel bir kıymete sahiptir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Yantrası Nava Yoni Yantra ve Selenit Kristali İle Güç Alanınızı Koruyun! 3

Selenit eterik mavi kristalleri göksel kubbemizin birçok tonunu yansıtır ve mavi güç kristallerinin tahminen de en güzelidir. Boğaz Çakrasının yanı sıra Üçüncü Göz ve Taç Çakralarının güçlü bir aktivatörüdür, ruhsal duyuları uyarır ve yüksek alemlere süratli ve dinamik bir ilişki getirir. Bilhassa melek alemiyle, her şeyden evvel bir cennetsel bağlantı taşıdır ve kişinin esirgeyici melekleri yahut ruh rehberleri ile irtibat kurması için en tesirli taşlardan biridir.

Selenit yüksek titreşim frekansı her tarafa yayılarak etraftaki ortamı temizlemek yahut kişinin aurasını uygunlaştırmak için kullanılabilecek yumuşak, olumlu bir güç yayar. Kaygıları yatıştırmak yahut kaotik bir zihni sakinleştirmek için yararlıdır ve meditasyonda net bir odaklanma ve yumuşak bir geçiş sağlar. Selenit düş hatırlamak için son derece elverişlidir ve bilhassa duru görü ve duru işitsel gayretlerde sezgisel yetenekleri uyarır. Kalbin saflığını, umudu ve düzgün talihi teşvik eden hoş bir kristaldir. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir