Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Yantrası Mars Yantra ile Bağlantılarınızı Şifalandırın 1

Haftanın Yantrası Mars Yantra ile Bağlantılarınızı Şifalandırın

Doğum haritanızda Marsınız zayıf ve ziyanlı bir yerleşimde ise işiniz de bağlantılarınızda tekrar eden haksızlıklar ile karşılaşabilir iş ve bağlantılarda ani gelişen olaylardan kaynaklı beklenmedik bitişler yaşayabilirsiniz. Cüreti tutkuyu istek ve istekleri bağları istikrarlar. Horoskoplarda Marsı zayıf ya da çok güçlü pozisyonda olan bireyler için kusursuz tesirlere sahiptir. Marsın güçlerini istikrarlar Marsın temsil ettiği her hususta olumlu tesirleri beraberinde getirir.

Doğum haritanızdaki gezegenlerin olumlu özelliklerini hayatınızda kısa bir müddet içinde tesirli hale gelmesine ve zorlandığınız çabucak her bahiste kolaylıklarla karşılaşmanıza yararlıdır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Yantrası Mars Yantra ile Bağlantılarınızı Şifalandırın 3

Yantranızı kullanmaya başladıktan itibaren kendinizi daha dinamik huzurlu hissedeceksiniz.

Not: Güç akışının gerçek yansımasını istiyorsanız “doğum haritanıza” nazaran kullanmanız gereken uygun yantra belirlendikten sonra oniks, gümüş altın ya da bakır üzerine hazırlanarak kullanılması gereklidir.

Haftanın kristali Zultanit ile ışığınızı yükseltin!

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Yantrası Mars Yantra ile Bağlantılarınızı Şifalandırın 5

Zultanit ‘Diaspara’ mineralinden oluşmaktadır Kimi yerlerde Diaspara Zıltanit taşı olarak satılmaktadır. Bu sebeple bu taş alınırken bilhassa dikkat edilmelidir. Rusya’da bulunan Ural Dağları’nda 1800’lü yıllarda bulunan diaspara, yoğunlukla o bölgeden çıkarılmaktadır. Türkiye’deki maden yatağı ise hâlâ Dünya’daki tek zultanit yatağıdır.4000 fit yükseklikte Anadolu’da bulunan Muğla’daki Milas bölgesinden keski ve kazmalarla çıkarılır. Dünya’nın tek Zultanit maden yatağına en yakın yerleşim ünitesi olan Selimiye’dir. Murat Akgün tarafından Anadolu’da Osmanlı imparatorluğunu yöneten 36 sultana ithafen bu isim verilmiştir. VENÜS Kristalidir TERAZİ ve BOĞA burçları doğum haritalarında VENÜS BOĞA&TERAZİ yerleşimine sahip olanlar AŞK ve PARA mevzularında kollayıcı ve baht getirmesi için kullanabilirler. NOT: Kristallerinizi asla hakikat yolla arındırıp programlamadan kullanmamalısınız. Zultanit negatif güçlere karşı ruh vücut ve auramızı hami bir kalkan üzere tesiri altına alır. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir