Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Yantrası ‘Durga Yantra’ ve Kristali ile Gücünüzü Yükseltin! 1

Haftanın Yantrası ‘Durga Yantra’ ve Kristali ile Gücünüzü Yükseltin!

Her türlü tehlike, kaza ve sonucu olumsuz olaylardan kollayıcı çok güçlü bir yantradır. İnsanların güçlerinden ağır olarak etkileniyor ve günlük hayatınıza gereğince uygun adapte edemiyorsanız bu yantrayı kullanabilirsiniz. Zorlukları aşmak ve düşmanca davranışlardan korunmak için yararlıdır. Bilhassa gebe bayanlarda ve sonrasında anne-bebek için Hindistan’da sıklıkla kullanılmaktadır.

Selestin, ışıkla dolu göklere bakan ve şahane bir huzur duygusu, bir ruh yükselmesi ve yalnızca insanlığa değil, kainata ve orada yaşayan her şeye karşı ezici bir aidiyet şuuru yaşayan herkes için özel bir değere sahiptir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Yantrası ‘Durga Yantra’ ve Kristali ile Gücünüzü Yükseltin! 3

Selestin’in eterik mavi kristalleri, göksel kubbemizin birçok tonunu yansıtır ve tahminen de mavi güç kristallerinin en güzelidir. Ruhsal duyuları harekete geçiren ve yüksek alemlere süratli ve dinamik bir ilişki getiren Boğaz Çakrasının yanı sıra Üçüncü Göz ve Taç Çakralarının güçlü bir aktivatörüdür. En başta, bilhassa melek alemiyle bir Göksel İrtibat Taşıdır ve kişinin esirgeyici melekleriyle yahut ruh rehberleriyle temas kurmak için en tesirli olanlardan biridir. 

Selest’in yüksek titreşim frekansı her istikamete yayılır, etraftaki ortamı temizlemek yahut kişinin aurasını güzelleştirmek için kullanılabilecek yumuşak, müspet bir güç yayar. Dehşetleri yatıştırmak yahut kaotik bir zihni korumak için yararlıdır ve meditasyonda net bir odaklanma ve yumuşak bir geçiş sağlar. Selestin, rüyayı hatırlama ve beden dışı seyahat için epey elverişlidir ve bilhassa durugörü ve duru duyan eforlarda sezgisel yetenekleri harekete geçirir. Kalbin saflığını, umudunu ve güzel talihi destekleyen hoş bir kristaldir. 

Selestin olarak da isimlendirilen KRİSTAL, birinci olarak 1790’larda bildirilen bir stronsiyum sülfat mineralidir. İsmi, Latince caelestis’ten türetilmiştir., ‘göksel’ yahut ‘göksel’ manasına gelir ve kristalleri tarafından yaygın olarak sergilenen gök mavisi rengi tabir eder. Ekseriyetle renksizden soluk mavi yahut mavi-griye kadar iken, beyaz, sarı, açık turuncudan kırmızımsı kahverengiye ve soluk yeşil örnekler bildirilmiştir. Selestin sertliği 3 ila 3,5 ortasındadır ve tabular ve prizmatik kristaller, kompakt masif yahut lifli formlarda ve jeotlarda kristal astarlar olarak oluşur. Yumuşaklığından ötürü daha az kıymetli taş olarak ve daha çok örnek olarak kullanılır ve en hoş mavi kümeleri Madagaskar’dan gelir. Selestit, çeşitli metal alaşımlarında, şeker pancarının rafine edilmesinde ve parlak kırmızı alevi için piroteknik ve işaret fişeklerinin üretiminde kullanılan stronsiyum elementinin birincil kaynağıdır.

Çevreyi nazikçe temizlemek ve müspet güçle doldurmak için duygusal güç yahut olumsuzluk ile dingin hale gelen rastgele bir alana bir mavi Selestin kümesi yerleştirin. Yatak odası yahut meditasyon alanı için yarış niyetlerini sakinleştirmek ve huzur duygusu uyandırmak için ülküdür. Gerilim ve sindirmeyle çaba etmek için işyerinde tutun ve melek güçlerini çekmek ve alanı arındırmak için şifa odalarına yerleştirin.

Mavi Selestin, telaşları ve endişeleri, kuşkuları yahut paranoyayı gidermek için kusursuz bir takviye taşıdır ve kişinin kendini inançta ve korunmuş hissetmesine yardımcı olur. Panik atak sırasında yüksek korkuyu gidermek yahut kişiyi sakin, merkezli bir duruma geri getirmek için harika bir tılsımdır. Seyahat etme, kalabalık kalabalıklar, toplum içinde konuşma yahut yemek yeme dehşetlerini yatıştırmak yahut bayılma, çok kızarma yahut sinirsel tikler üzere istemsiz davranışların üstesinden gelmek için bir kesim Selestin taşıyın.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir