Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Yantrası Abralas İle Kilitleri Açın! Kristali Ay Taşı ile Gücü Elinizde Tutun! 1

Haftanın Yantrası Abralas İle Kilitleri Açın! Kristali Ay Taşı ile Gücü Elinizde Tutun!

Aynı kısır döngülerin sebep olduğu gezegen güçlerini istikrarlar. Ve keskin transitlerde daha uygun Hissetmemize yardımcı olur.  Özellik ile doğum haritanızda Satürn ziyanlı bir yerleşimdeyse Abralas yantra çok yararlı olacaktır. 

Bu yantra gözetici ve sakinleştirici tesiri olan Oniks doğal taşı üzerine hazırlanmış 20×20 cm ebatlarında şahsa özel gezegen saatlerine nazaran hazırlanmaktadır. Aldım, kabul ettim, EVET EVET EVET yazalım yorumlara.

Not: Güç akışının hakikat yansımasını istiyorsanız “doğum haritanıza” nazaran kullanmanız gereken uygun yantra belirlendikten sonra Oniks, Gümüş Altın ya da Bakır üzerine hazırlanarak kullanılması gereklidir.

Haftanın kristali: Ay taşı

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Yantrası Abralas İle Kilitleri Açın! Kristali Ay Taşı ile Gücü Elinizde Tutun! 3

Ay’ın şifası ile karmalarınızdan arınıp ruhunuzu, fikirlerinizi, vücudunuzu şifalandırın.

Ayın kendisi kadar eski olan Ay taşı, gizemin gücünü elinde fiyat. Sırları inci üzere bir örtünün altında kilitli ve onlarla birlikte kendi bâtın gerçeklerimiz. Bize ne öğretmesi gerektiğini lakin onun yansıyan ışığı içinde anlamaya başlayabiliriz. Ay taşı, her şeyden evvel içsel bir seyahatin tılsımıdır, eksik olanı, ruhun geride bırakılan yahut unutulan kısımlarını geri almak için kişiyi derinden alır ve sonra gün ışığına çıkarır.

En eski vakitlerden beri Ay taşı, ayın büyüsüyle somut bir temas olmuştur – gezginler için bir müdafaa tılsımı, aşıkların tutku için bir armağanı, kehanet için bir kanal ve bilgeliğe giden bir yol olmuştur. Ay ile bağlarımız güçlü. Döngüsel harikalıkta büyüyüp küçülürken, annemiz Dünya’nın gelgitlerini ve ritimlerini yaratır ve davranışlarımızı, hislerimizi ve ruhsal gelişimimizi tesirler. Ay taşı sakinleştirir ve cesaretlendirir, bize hayatın doğal ritmini öğretir.

Ay taşı, Doğu’da daha uzun müddet olmak üzere yaklaşık iki bin yıldır Roma takılarında kullanılmaktadır. Hindistan’da her vakit aşıklar için özel bir manası olan kutsal bir taş olmuştur ve orada klasik bir düğün armağanıdır. Arka Nouveau devrinde kuyumcular için tanınan bir seçimdi ve Avrupa’da farklı düşmüş sevgilileri barıştırdığına ve uykusuzluğu güzelleştirdiğine inanılıyordu. Ay taşı, bilhassa geceleri sağladığı müdafaa nedeniyle “gezgin taşı” olarak bilinir ve canlandırıcı umut niteliği nedeniyle, kişiliği geliştirmek için uzun müddettir bir tılsım olarak giyilir. 

Adını aya benzeri parlaklığından alan Ay taşı, yumuşak, sulu bir opaklık ve ışık değiştikçe yüzey boyunca bir çizgi halinde hareket eden katoyans ismi verilen gümüşi beyaz bir yansıma sergileyen bir Feldspat mineralidir. Ay taşı, şeftali, mavi, gri, beyazın narin tonlarında ve gökkuşağı Ay taşı olarak bilinen prizmatik bir çeşitte bulunur.

Gezgin Taşı olarak efsanevi olan Ay taşı, bilhassa geceleri yahut ay parlarken su üzerinde seyahat edenler için kollayıcıdır. Sık seyahat edenler, inançlı gece sürüşü için ve yol öfkesine karşı müdafaa olarak torpido gözünde tutmalıdır. 

Ay taşı, sevginin kabulüne yardımcı olmanın yanı sıra kalbi besleyici niteliklere açar. Birinci ya da yeni aşk için harika bir kristaldir ve aşkın bir sır olarak kalması gerekiyorsa rahatlatıcı bir tılsımdır. Ayrıyeten öfkeyle ayrılan sevdiklerini tekrar bir ortaya getirebileceğine inanılıyordu. 

Ay taşı tıpkı vakitte aşk ve erotizm taşıdır, kündelini gücünü ve bedensel dilekleri harekete geçirir. Sonuncu doğurganlık kristalidir. Dolunayda sevişirken takılan bir Ay taşı kolye, bedeni doğal ay döngüsüne uyumlu hale getirir. Ya da sadakat yahut doğurganlık için, bir yatak odasının etrafında on iki aylık bir daire olan ve biri yatağın altında ortalanmış on üç Ay taşı kristalinden bir ızgara yapın.

Profesyonel bir takviye taşı olan Ay taşı, dansçıların ve sanatkarların kendilerini tabir etmelerine yardımcı olur, yöneticilerin kalbine ve hislerine ilham verir ve eğitimcilerin aktiflikleri paylaşmalarına yardımcı olur. Garsonlarda ve garsonlarda kendini kabulü arttırır ve psikolog ve sekreterlerde hassaslığı teşvik eder.

Şeftali Ay taşı bilhassa kilo problemleri nedeniyle çaresiz hisseden herkes için teselli edicidir ve kişiyi olduğu üzere sevmeye ve paha vermeye teşvik etmek ve yiyecekleri duygusal gereksinimlerden ayırmaya yardımcı olmak için kullanılmalıdır. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün muharrirlerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir