Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Numerolojik Sayısı 711 1

Haftanın Numerolojik Sayısı 711

Son vakitlerde her yerde 711 sayısını görüyor musunuz? Bu sayısal sembolün hayatınızda neden bu kadar sık göründüğünü ve ne manaya gelebileceğini merak ediyor musunuz? Bu, dikkatinizi çeken bir şeyse, 711 sayısının manevi kıymetini keşfetmek için okumaya devam edin. Bu manaları ortaya çıkarmak, ömrümüz boyunca bize rehberlik edecek ve belli durumlara nasıl yaklaşmamız gerektiğine dair içgörü sağlayacaktır.

Sürekli güncellenen Sayı Sekansı İndeksimiz, numerolojinin dönüştürücü gücünü ortaya koyuyor. Derin manaları açığa çıkarın, kozmik kavrayışları kucaklayın ve ilahi bildirilerin yolunuzu yönlendirmesine müsaade verin.

711 sayı sekansı numarasını gördüğünüzde bu ne manaya geliyor?

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Numerolojik Sayısı 711 3

711 Numaralı Melek, aydınlanma ve rehberlik iletileri getiren manevi alemden gelen güçlü bir işarettir. Hayattaki daha büyük bir gayenin bir göstergesi olarak melekler tarafından gönderildiğine inanılıyor. 711 sayısı, numeroloji, Sayı Sekansı sayıları, astroloji ve maneviyat kelam konusu olduğunda değerli bir manaya sahiptir.

711 Sayı Sekansı hayatınızda tekrar tekrar göründüğünü gördüğünüzde, bu, esirgeyici meleklerinizin sizin için değerli olan bir şeyi iletmeye çalıştığı manasına gelebilir. Bu sayı, ömürde yeni bir döngünün yahut seyahatin başlangıcını sembolize eder; kollarını açarak kucaklanırsa, büyüme ve gelişme için büyük fırsatlar getirecek olan.

Aşk ve ilişkilerde, bu sayıyı görmek, ilginizin bundan sonra nereye gitmesini istediğiniz konusunda biraz iç arama yahut düşünme vaktinin geldiğini gösterebilir. Son vakitlerde ortaklar ortasında zorluklar yaşandıysa, o vakit artık güzelleşmek ve bağışlamak için eksiksiz bir fırsat olabilir, böylelikle her iki taraf da her zamankinden daha güçlü bir halde birlikte ilerleyebilir.

İş ve meslek yolları kelam konusu olduğunda, bu Sayı Sekansını görmek, yakında gelecek olan terfiler yahut yeni iş fırsatları üzere önünüzdeki olumlu değişiklikleri tabir edebilir – bilhassa de bu değişiklikler kendi içinizde sahiden arzuladığınız şeylerle uyumluysa. Alternatif olarak, son vakitlerde işte işler pek uygun gitmediyse, bu tıpkı vakitte yardımın yakında yolda olduğunun bir göstergesi olabilir, bu yüzden şimdi umudunuzu kaybetmeyin.

Para açısından, 711 Sayı Sekansı, beklenmedik finansal çıkarlar yoluyla yahut basitçe mevcut kaynaklarımızı daha verimli bir biçimde direktörün yollarını bularak hayatımıza giren bolluğu tabir eder, böylelikle amaçlarımıza er ya da geç ulaşabiliriz. Artık, servetimizi vakit içinde artırmak için akla yatkın yatırım yapmak için de uygun bir vakit olabilir.

Bu özel meleksel bildirinin işaret ettiği fırsatlar çoktur lakin bunlar bizim onlara ulaşmak için harekete geçme konusunda proaktif olmamızı gerektirir; aksi halde bu altın fırsatlar hiç farkına varmadan geçip gidebilir. Bunun da ötesinde, yol boyunca potansiyel zorlukların farkında olmalıyız zira ne kadar uğraşırsak uğraşalım bazen pürüzler beklenmedik bir halde ansızın ortaya çıkıyor (tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi). Bu yüzden tetikte olun lakin inancınızı canlı tutun, emin olmak için kâfi efor harcanması şartıyla her şeyin sonunda yoluna gireceğini bilin.

Son olarak, bu özel dizi hakkında numerolojinin bize neler söylediğine bir göz atalım: Yedi bilgiyi, Bir ise yine başlamayı temsil eder; böylelikle bir ortaya geldiklerinde, geçmiş tecrübelerden öğrenerek ferdî gelişimi teşvik eden ve birebir anda heyecan ve çokça olasılıkla dolu yeni seyahatlere atılan bir güç alanı oluştururlar.

711 Numaralı Meleği görmek, gözetici meleklerinizin size ilahi rehberlik ve takviye gönderdiğinin bir işaretidir. Bir sonraki başlık, bu sayının bilhassa aşkı ve bağları nasıl etkilediğini keşfedecek.

Anahtar Ders: 711 Sayı Sekansı, büyüme fırsatlarıyla dolu bir hayatta yeni bir döngüyü işaret ederek, aydınlanma ve rehberlik bildirileri getirir. Bu sayı, ortaya çıkabilecek rastgele bir zorluğun farkında olarak bizi hırslarımızı sürdürmeye teşvik ediyor. Numeroloji yoluyla, bu özel dizi, geçmiş tecrübelerden öğrenerek ferdî gelişime ilham veren bir güç alanı olan yine başlamayla birleştirilmiş bilgiyi sembolize eder.

Aşk ve ilgilerde 711 sayı sekansı

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Numerolojik Sayısı 711 5

Aşk ve bağlarda 711 Sayı Sekansı kelam konusu olduğunda, bu güçlü sayı çok fazla yük taşır ve münasebet amaçlarınıza ulaşmak ve diğerleriyle güçlü bağlar kurmak için yanlışsız adımları attığınızın bir işaretidir. 711 sayısı içsel gücü ve direnci sembolize eder; rastgele bir sağlıklı ilgi için gerekli iki nitelik. Bu sayı, diğerleriyle tatmin edici paydaşlıklar oluşturmak için amaçlarımıza odaklanmamızı ve güçlü hudutları müdafaamızı teşvik ediyor.

711 sayısı tıpkı vakitte bağlantılar içinde irtibat hakkında bildiriler da getirir. Sevdiklerimize hislerimiz, isteklerimiz ve beklentilerimiz konusunda açık kelamlı olmamızı hatırlatarak her iki tarafın da duyulmayı ve sayılmayı deneyimleyebilmesini sağlar. Endişe yahut yargılama olmadan açık bir biçimde bağlantı kurabilmek, vakitle birbirinizle olan bağınızı güçlendirmeye yardımcı olacaktır.

711 sayısı, alakalarda inanç kelam konusu olduğunda da çok şey anlatır . Bu bildirisi üstten gördüğümüzde, diğer birine tam olarak güvenmeden evvel kendinize güvenmenin kural olduğunun bir göstergesidir; Sonuçta, kendinize güvenmiyorsanız, öteki birinin güvenmesini nasıl bekleyebilirsiniz? Kendinize güvenmek, öbür herkesin düşünebileceği yahut söyleyebileceği şeylere karşıt düşse bile kararlarınıza güvenmek demektir; bunu yapmak, etrafımızda bizi derinden önemseyenlere karşı dikkatli olurken otantik bir formda yaşamamızı sağlar.

Son olarak, 711, değişimin kaçınılmaz olduğunu fakat büyümenin isteğe bağlı olduğunu hatırlatır. Bir münasebette vakit içinde ne kadar şey değişirse değişsin yahut gelişsin, bu değişiklikleri kucaklamayı ve onlardan öğrenmeyi seçersek, geride her vakit hoş bir şeyler kalacaktır. Her iki taraftan da kâfi uğraş ve kararlılıkla , gerçek aşk ortasında hiçbir şeyin durmadığından emin olarak, uzaklıkların yahut denetimimiz dışındaki şartların yarattığı pürüzler de dahil olmak üzere her şeyin üstesinden gelinebilir.

711 Sayı Sekansı bağlantılar kelam konusu olduğunda daha büyük resme bakmanızı teşvik eder ve aşkı daha derinden anlamanıza yardımcı olur. Bu derinleşen anlayış iş hayatınızda da uygulanabilir; 711 Sayı Sekansı meslek kararlarını nasıl etkilediğini keşfedelim.

Anahtar Ders: 711 Sayı Sekansı, aşk ve bağlantılarda içsel gücü ve direnci teşvik eden güçlü bir işarettir. Hisler ve muhtaçlıklar konusunda ortaklarımıza karşı dürüst olmamızı, diğerlerine büsbütün güvenmeden evvel kendimize güvenmemizi ve bunu seçersek değişimin büyümeye yol açabileceğini hatırlatır.

İş ve meslekte 711 sayı sekansı

Bu sayı dizisi iki güçlü ana sayının – 7 ve 11 – güçlerini ve 1’in gücünü birleştirir. 7 sayısı ruhsal gelişimi, iç bilgeliği ve sezgiyi teşvik ederken, 11 daha yüksek farkındalığı ve aydınlanmayı sembolize eder. 1’in gücü ile birleştiğinde meslek maksatlarıyla ilgili yeni başlangıçlar yahut değişimler önerir.

Bu meleksel iletisi görmek, ekseriyetle profesyonel ömrünüzde daha büyük başarılara gerçek bir seyahate çıkmak üzere olduğunuzu gösterir. Bu geçiş periyodunda sizi gözetliyor olmaları, dilek ettiğiniz amaçlara kolaylıkla ulaşabilmeniz için gözetici meleklerinizden gelecek yürek verici bir işarettir. Göksel bildiri, tercih ettiğiniz alanda yahut kesimde zafere ulaşmanın temel ögelerine odaklanmanız için bir ihtar olabilir.

Son vakitlerde işte sıkışmış hissediyorsanız, 711 sayısını görmek, itimatla ilerlemek için harekete geçmenizi ve olumlu değişiklikler yapmanızı söyleyen üstten bir işaret olabilir. Meslek ilerlemeleri yahut muvaffakiyetleri açısından sizi yeni doruklara ulaşmaktan alıkoyan tüm kuşkularınızı yahut kaygılarınızı bırakmanız gerekebilir – kendinize itimadın ve bu hayalleri gerçekleştirmek için her gün küçük adımlar atmaya odaklanın .

İş ve Kariyer’deki 711 sayısı, profesyonel amaçlarınıza ulaşırken kendinize güvenmenizi, bahadır olmanızı ve kararlı olmanızı teşvik eder. 711 Sayı Sekansı iş ve meslek açısından yorumlanmasının keşfedilmesi, profesyonel seyahatlerini nasıl etkileyebileceğini anlayabilir. Artık 711 Numaralı Melek’in para için ne manaya geldiğine bakalım.

Anahtar Ders: 711 Sayı Sekansı profesyonel hayatınızda büyük muvaffakiyet vaat eden güçlü bir alamettir. Bu ilahi ileti sizi harekete geçmeye ve olumlu değişiklikler yapmaya teşvik ediyor, böylelikle meslek ilerlemelerinde ve başarılarında yeni doruklara çarçabuk ulaşabilirsiniz. Kendinize inancın ve bu hayalleri gerçekleştirmek için her gün küçük adımlar atmaya odaklanın.

711 sayı sekansı ve para

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Numerolojik Sayısı 711 7

711 Sayı Sekansı ve Para, bolluk, refah ve finansal istikrarın güçlü bir işareti olabilir. Bu sayı, sıkı çalışma ve özveri ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürme gücü ile bağlantılıdır. Bu sayı, kararlı kalmanız ve kozmosun özlemlerinizi gerçekleştirmek için gerekli olanı sunacağına inanmanız için bir hatırlatma fonksiyonu görür.

Para kelam konusu olduğunda, 711 Sayı Sekansı, finansal amaçlarınıza ulaşmak için harekete geçtiğiniz sürece ilahi güçler tarafından desteklendiğinizi gösterir. Boşta kalmayın; Kendiniz için refah yaratmak için ortaya çıkan fırsatları değerlendirin. Ek olarak, bu sayı, yatırım yaparken yahut finansla risk alırken dikkatli olunmasını tavsiye eder; Evvel başa atlamadan evvel verilen kararların düzgün düşünüldüğünden emin olun.

Bu sayı tıpkı vakitte muvaffakiyete yönelik çalışarak vakit harcamak ile boş vakit aktiflikleri yahut rahatlama için kendinize vakit ayırmak ortasında bir istikrar kurmayı teşvik eder, böylelikle bu süreçte gerilim sizi bunaltmaz. Sonuç olarak, hem nakdî kar hem de duygusal ve ruhsal iyilik için meslek ve şahsî hayat ortasında uyumlu bir dengeyi korumak temeldir.

711 Sayı Sekansı işte terfiler yahut halihazırda yapılmış yatırımlardan beklenmeyen beklenmedik çıkarlar üzere yakında ortaya çıkacak potansiyel yeni gelir kaynaklarını gösterebilir. Düzgün yönetilirse bu mükemmel bir fırsat olabilir – hepsini çabucak harcamak yerine bu ekstra fonların bir kısmını tasarruf için ayırın. Ayrıyeten, bu yeni keşfedilen zenginliği akla yatkın kullanın – vakit içindeki gerçek pahalarını düşünmeden sırf maddi öğeler satın almak yerine, eğitim yahut iş teşebbüsleri üzere manalı şeylere yatırım yapın.

Mali durumumuz, kıymetimizin ölçüsü olmamalı; bunun yerine, paraya ne olursa olsun kendimizi tanımalı ve takdir etmeliyiz. 711 Sayı Sekansı elde edilen ekstra kaynakları makul kullanın, lakin bu ortada hayattan zevk almayı da unutmayın.

711 Sayı Sekansı, finansal çıkar potansiyeline işaret edebilir, fakat harekete geçerken bilgelik ve muhakeme kullanmak kıymetlidir. 711 Sayı Sekansı işaret ettiği fırsatlar, gerçek halde değerlendirildiğinde büyük ödüllere yol açabilecek yeni olasılıkların önünü açabilir.

Temel Ders: 711 Sayı Sekansı, iş hayatı ile boş vakit ortasında bir istikrar kurarken, odaklanmamızı sürdürmemizi ve mali amaçlarımıza ulaşmak için harekete geçmemizi teşvik eder. Yakında ortaya çıkacak potansiyel yeni gelir kaynaklarına işaret edebilir, bu nedenle yeni keşfedilen rastgele bir serveti makul kullanmak kıymetlidir ve ferdî bedelin para tarafından belirlenmediğini unutmayın.

711 Sayı Sekansı işaret ettiği fırsatlar

711 Sayı Sekansı gördüğünüzde bu, fırsatların önünüze geldiğinin bir işaretidir. 711 Sayı Sekansı hayatın her alanında yeni olasılıkları beraberinde getirebilecek ruhsal uyanışı ve aydınlanmayı sembolize eder.

Aşk ve ilgilerde 711 Sayı Sekansı yeni başlangıçları ve taze başlangıçları tabir eder. Yeni biriyle tanışmak yahut eski bir alevle tekrar bir ortaya gelmek manasına gelebilir. 711 Sayı Sekansı, siz ve eşiniz zorluk yaşıyorsanız, hakikat yola geri dönmek için daha açık bağlantı kurmanın vaktinin geldiğinin bir işareti olabilir.

İş ve meslekte, artık harekete geçerseniz 711 Sayı Sekansı başarıyı gösterir. Bu, işyerinde ek sorumluluklar almak yahut mevcut işinizin dışında bir yan iş başlatmak yahut bir iş teşebbüsü başlatmak üzere bir şeyin peşinde koşmak manasına gelebilir. Kendinizi oraya koyar ve risk alırsanız, sıkı çalışmanız için amirlerinizden yahut meslektaşlarınızdan takdir alabilirsiniz.

711 Sayı Sekansı birebir vakitte para sıkıntılarıyla de ilişkilendirilir zira bolluk fikrini teşvik eder – olumlu düşünme ve vizyon panoları yahut günlük tutma idmanları üzere tezahür teknikleri yoluyla kendilerini onlara açanlara finansal kaynakların geleceğine inanır. Akla yatkın bütçe yapmak yahut pay senetlerine yatırım yapmak üzere proaktif adımlar atmak, kendinizi uzun vadeli finansal güvenlik için hazırlamanıza da yardımcı olabilir.

Genel olarak, 711 Sayı Sekansı gördüğünüzde önünüze çıkan fırsatları kıymetlendirmekten korkmayın zira bunlar ileride daha büyük şeylere yol açabilir. Bahadır olun ve amaçlarınıza yönelik harekete geçin – şahsî gelişim, meslek gelişimi yahut maddi yarar – zira 711 Sayı Sekansı sonlarının ötesine geçenlere bol ölçüde geri dönüşü garanti eder.

711 Sayı Sekansı, gayelerine ulaşmak için gerekli adımları atmaya istekli olanlar için güçlü fırsatlara işaret edebilir. Büyümenize ve seyahatiniz boyunca kıymetli dersler almanıza yardımcı olabileceğinden, bu sayının gösterdiği potansiyel zorluklar göz gerisi edilmemelidir.

Anahtar Ders: 711 Sayı Sekansını görmek, yeni fırsatlardan yararlanma ve hayatın her alanında bolluğu tezahür ettirme vaktinin geldiğinin bir işaretidir. Bu sayı, risk almayı, yiğit olmayı ve kişinin konfor alanından çıkmasını teşvik eder; talih hakikaten bunu yapanlardan yanadır, zira onları büyük mükafatlar beklemektedir.

711 sayı sekansı ile belirtilen potansiyel zorluklar

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Numerolojik Sayısı 711 9

711 Numaralı Melek, ruhsal uyanışın bir işaretidir ve bizi fikirlerimiz ve aksiyonlarımız konusunda dikkatli olmaya teşvik eder. Birebir vakitte hayat seyahatinde ilerlerken kendimize ve sezgilerimize güvenmemizi hatırlatır.

711 Sayı Sekansı ile ortaya çıkan birinci zorluk, hayatınızdaki varlığını tanıyabilmektir. Bu sayı çoklukla meleklerimizden yahut rehberlerimizden bir hatırlatma olarak görünür, bu nedenle dikkat etmezseniz kıymetli bir bildirisi yahut büyüme fırsatını kaçırabilirsiniz. Açık fikirli kalmalı ve Kainattan gelen işaretlere karşı tetikte olmalıyız – ister hayaller, eşzamanlılıklar, sayılar yahut öteki irtibat biçimleri yoluyla gelsinler – üstten mevcut tüm rehberliği aldığımızdan emin olmak için.

Bu Sayı Sekansı ilgili bir diğer zorluk, iletilerine nazaran harekete geçmektir. 711 Sayı Sekansı hayatınızda tekrar tekrar göründüğünde, sizi bir değişiklik yapmaya teşvik ediyor olabilir; lakin ileriye yanlışsız rastgele bir adım atılmadan hiçbir şey olmaz. Spirit size bir fırsat verdi lakin artık hangi tarafa gideceğiniz size kalmış – bu talihi kıymetlendirecek misiniz?

Son olarak, bu ilahi habercinin güçleri ile çalışırken bazen numeroloji yahut genel olarak maneviyat hakkında bilgi eksikliğinden kaynaklanan kaygı olabilir; lakin bu hisler, klasik niyetin ötesinde yatanları daha fazla keşfetmemizi engellememelidir. Her gün kendinize biraz vakit ayırın ve Kaynak güçle tekrar temas kurun – son vakitlerde zihninize ağır gelen rastgele bir şey hakkında sorular sorun – yanıtlar yakında özgürce akmaya başlayacak.

Numeroloji, 711 üzere Sayı Sekansının arkasındaki manası yorumlarken değerli bir rol oynar: Yedi içsel bilgeliği temsil ederken, biri yeni başlangıçları sembolize eder – birlikte bize, değişimin belirsizlik getirebilmesine karşın, her köşede her vakit olumlu bir şeyler beklediğini hatırlatırlar. Eldeki inanç ve hamasetle, artık hiçbir mani çok büyük görünmüyor. Unutmayın, çabucak apaçık görünmese de her şeyin bir nedeni vardır.

711 Sayı Sekansı, daha fazla araştırma gerektiren potansiyel zorlukların bir işareti olabilir, bu nedenle daha fazla fikir edinmek için bu sayının ardındaki numerolojiyi dikkate almak kıymetlidir. 711’in daha derin manasını anlayarak, gücünün hayatımızda nasıl tezahür edebileceğini ve bundan sonra hangi adımların atılması gerektiğini daha düzgün anlayabiliriz.

Anahtar Ders: 711 Sayı Sekansı, sezgimize güvenirken getirdiği iletiler ve fırsatlar konusunda harekete geçmemiz için bizi teşvik eder. Kainattan gelen işaretlere açık fikirli kalmalı ve rastgele bir değişikliğin olumlu sonuçlar getireceğine inanmalıyız. Eldeki cüretle, artık hiçbir mani çok büyük görünmüyor – her şeyin bir nedeni var.

711 sayı sekansı numerolojisi

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Numerolojik Sayısı 711 11

İki sayıdan oluşur: 7 sayısı ve 1 sayısı. Bu sayıların her ikisi de güçlü bir ruhsal kıymete sahiptir, bu nedenle bu formda bir ortada göründüklerinde, ilahi alemden dikkat edilmesi gereken bir işaret olabilir.

Bu sayı hakkında dikkat edilmesi gereken birinci şey, tekrar eden sayılarıdır – bu durumda ikisi de yedidir. Bu tekrar, bu mühlet zarfında ferdî keşif kadar ruhsal büyüme ve gelişmeye odaklanmanız gerektiğini gösterir. İkili yedi tıpkı vakitte kendinize biraz vakit ayırmanız ve meditasyon ya da yoga üzere şahsî bakım aktiviteleri uygulamanız gerektiğini önermektedir.

711 Sayı Sekansı bir öteki kıymetli ögesi sıralı tertibidir – yedi ve akabinde bir. Artık harekete geçme vakti, yalnızca derin düşünme değil; pasif olup bir şeyin olmasını bekleme, olmasını sağla. Ek olarak, biri yediden sonra geldiği için, amaçlarınıza ulaşmak için harekete geçmeden evvel tüm olumsuz niyetlerinizi yahut hislerinizi salıvermeniz gerektiğini gösterebilir.

Bu iki sayının daha genel olarak numeroloji içinde nasıl etkileşime girdiğine baktığımızda, ortalarında enteresan bir dinamiğin ortaya çıktığını görüyoruz: biri bağımsızlık ve kişiselliği (tek haneli) ortaya çıkarırken, yedi, işbirliği yoluyla ahengi (çift haneli) teşvik ediyor. Bu nedenle, şu anda tüm sorumluluklarınızın altında ezildiğinizi hissediyorsanız, diğerleriyle birlikte çalışmanın yükünüzü kıymetli ölçüde hafifletebileceğini unutmayın.

Son olarak, 7 ve 1 ile ilgili özel bir şey daha var – toplandığında, dünyadaki birçok kültürde bolluğu simgeleyen sekize eşittirler. Bu nedenle, önünüze hangi zorluk çıkarsa çıksın, inancınızı canlı tutmayı unutmayın; önünüzdeki sıkıntı vakitlerde bile hayallerine odaklanmaya devam edenleri yeterli bir talihin beklediğini bilin.

Anahtar Ders: 711 Sayı Sekansı  ruhsal gelişimi ve şahsî keşfi teşvik etmenin yanı sıra bir şeylerin gerçekleşmesi için harekete geçmeyi teşvik eden numerolojinin güçlü bir birleşimidir. Ayrıyeten, sıkıntı vakitlerde yükünüzü hafifletmek ve inancı canlı tutmak için diğerleriyle birlikte çalışmayı önerir – zira hayallerine odaklananları güzel bahtlar bekler.

Çözüm

711 Numaralı Melek, beraberinde güçlü bir ruhsal rehberlik, büyüme ve fırsat iletisi taşır. Hayatta risk almak ve kendiniz için olumlu değişiklikler yapmak için melekleriniz tarafından desteklendiğinizin bir göstergesidir. Sayı tıpkı vakitte yol boyunca karşılaşabileceğiniz potansiyel zorlukları sembolize eder, lakin karşılaştığımız mahzurlara karşın bizi amaçlarımıza odaklanmaya teşvik eder. Nihayetinde, bu Sayı Sekansı sayısının ardındaki manası anlamak, hayatımızda netlik kazanmamıza ve tüm dileklerimizi tezahür ettirmemize yardımcı olabilir.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir