Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Numerolojik Sayısı 22 1

Haftanın Numerolojik Sayısı 22

11:11’den sonra, bu yükseliş vakitlerinde tekrar eden 2’leri (22, 222, 22:22 ) içeren sayılarının görülmesi giderek daha yaygın hale geliyor.

Ve bunun bir nedeni var.

Günümüzün dijital dünyasında, sayı dizileri, İlahi olanın (evren, Kaynak, İlah, Tanrıça… ona ne demek isterseniz) dikkatimizi çekme yollarından biridir. Hepimiz dijital ekranlara bakarak O kadar çok vakit harcıyoruz ki, sayı modellerini tekrar tekrar görmek bizi tam manasıyla uyandırmanın olağanüstü bir yolu!

Ancak 22 sayısının ekstra özel bir manası vardır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Numerolojik Sayısı 22 3

Numerolojide 11, 22 ve 33 üzere çift sayılar Ana Sayılar olarak bilinir. Bu çift basamaklıların eşsiz bir gücü var! Yani, 22 Numaralı size geliyorsa… Oturup dinleseniz yeterli olur!

‘Göstermek’ dediğimizde, bu ya her vakit gördüğünüz bir sayı ya da tarihteki bir sayı manasına gelebilir. Yani mesela ayın 22’si #22 gün fakat 11 Haziran 2021 üzere bir tarih de o denli (6+11+2+0+2+1=22) …

22 Numaralı ne manaya geliyor?

Daha evvel açıklandığı üzere, numerolojide 22 Numara bir Ana Numaradır. Çift formda 2 sayısının frekansına titreşir, artı 4 sayısının temel rezonansını meblağ (2 + 2 = 4 olarak).

22 Numaralı ‘in ne manaya geldiğini ve daha da kıymetlisi sizin için iletisinin ne olduğunu biraz daha derine inmek için, haydi onu kesimlere ayıralım…

2 Numaranın manası ve sıklığı

2 sayısı tabiatı gereği dişildir. Alıcılık, yaratıcılık ve sezgi üzere esasen dişil niteliklerin birçoklarını taşır. İlgiler ve alıcılık, işbirliği ve çiftleşme ile ilgilidir. Bu sayı birebir vakitte derinden psişik, ruhsal ve sezgisel bir sayıdır. 2 ayrıyeten şifayı sembolize eder ve numerolojide öteki hiçbir sayının yapamayacağı biçimde birlik ve bütünlük getirir.

4 Numaranın manası ve sıklığı

Dört, güçlü ve istikrarlı bir titreşime sahip bir sayıdır.

Numerologlar dördü temel sayısı, değerlilik, fiziksellik, pratiklik ve refah olarak kabul ederler. Sağlam, sağlam ve maksatlı olan şeylerin sembolü olarak duran dünyanın kendisini temsil eder. Ana tarafları temsil eder: Kuzey, Güney, Doğu ve Batı. Ve elementler: Maddi dünyamızın yapı taşları olan Hava, Ateş, Su ve Toprak.

22 Sayısının manası ve frekansı

Her şeyden evvel, 22 Numaralı çok güçlü bir manevi rehberlik bildirisi taşır.

Bu güçlü sayıyı gördüğünüzde, bu sezgisel kasları esnetmeye ve iç sesinize güvenmeye teşvik ediliyorsunuz.

Bu numarayı göründüğünde, yolunuza çıkan pek çok bilgi olduğuna dair bir işarettir, lakin bunu duymak için sessizleşmeniz gerekir. Ruh Rehberleriniz şu anda en yüksek ömür yolunuza sıkıntısız bir halde taraf vermek için çok çalışıyorlar.

Belki kimi büyük değişikliklerden geçiyorsunuz yahut kimi sıkıntı kararlarla karşı karşıyasınız?

Onları yalnız bırakman gerektiğini düşünmeyi bırak!

Aslında, 22 Numaralı Meleğin görünümü neredeyse her vakit bu kararların çoktan verildiğini gösterir (O çift haneli gördüğünüzde, kalbinize bağlanın… Hangi tarafa döneceğinizi aslında biliyorsunuz, değil mi?) Yalnızca tek gereksiniminiz var: Teslim olmak.

22 Numaralı son derece inanç vericidir.

Birçoğu için, ilahi dayanağın sel bir sembolüdür. Birlikte toplandıklarında, ekseriyetle Yükselmiş Üstatlarla ilişkilendirilen şanslı bir sayı olan 4’ü oluştururlar.

Numarası 22 / 4: Yükselmiş üstatlar sizinle!

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Numerolojik Sayısı 22 5

Bu güçlü sayının kökünde kararlılık vardır. Mistik numeroloji sanatında, tek haneli 4 (2 + 2 = 4) gücü, yapıyı ve sınırlamayı temsil eder fakat bundan daha fazlası: 22 Numaralı, bu vakitte sizi desteklemek için Yükselmiş Üstatlar tarafından birebir vakitte onlara katıldıklarında ortaya çıkıyor! Bu inanılmaz ve doğaüstü bir nimet!

Bu nedenle, hayatınızın ‘nasıl’ olduğu ve nereye gittiğinizle ilgili tüm kaygılarınızı, kaygılarınızı yahut tasalarınızı bırakmanız isteniyor.

Güven içinde yaşama alıştırması yapın.

İstediğinizi elde edebilirsiniz. Hayalini kurduğun şeyi gerçekleştirebilirsin! 22 Numara size desteklendiğinizi söylemek için burada ve gereksiniminiz olan her kaynak gerçek vakit geldiğinde ortaya çıkacak.

22 Numaralı: Ördeklerinizi sıralayın

22 numaranın getirdiği bir öteki bildiri da topraklama ile ilgili. Manevi takviye grubunuz, hayatınızın fizikî, pratik ve somut istikametlerine gereğince dikkat etmenizi istiyor. Bunların hepsi yerinde olmadıkça, yolunuza çıkan nimetleri ve dönüşümleri alacak kadar güçlü yahut istikrarlı bir pozisyonda olmayacaksınız.

22 Numaralı sizi çağırıyor

Bulaşık yıkamak

Evrakları tamamla

Mali durumunuzu sıralayın

Düzgün ye

Vücudunu çalıştır

Elbette, bu şeyler çok manevî görünmüyor…!

… Amalarınıza, hayatınıza, Tanrıçanıza, Evren’e halihazırda yüzleştiğiniz her şeyle başa çıktığınızı – ve geliştiğinizi – göstermezseniz, muhakkak artık size güvenilmeyecek! Yükselmiş Üstatlara bir nedenden ötürü bu türlü denir – onlar ‘ustalığa’ ulaştılar. Bu yüzden onların yardımını ve 22 sayısını kendi hayatınıza ‘ustalaşmak’ için bir teşvik olarak kullanın!

22 Numaralı: Bağlara odaklanma zamanı

2’yi içeren rastgele bir Numara, bizi ilgilerimiz hakkında düşünmeye itiyor. 22 Numaralı da farklı değil – aslında ana tema!

Hayatındaki öbür insanlara açılıyor musun?

Savunmasız mı oluyorsun?

Samimiyet mi arıyorsunuz?

Kaynaklarınızı paylaşıyor musunuz?

Bazen vaktimizin, gücümüzün ve ilgimizin daha fazlasını diğerlerine ayırmanın, nitekim muhtaçlık duyulan şeyin farklı bir kalite vakit, güç yahut dikkat olması olduğunu düşünebiliriz. Bu Numara, en yakın bağlarımızın tabiatını, adaletlerini ve herkese yararlarını yine kıymetlendirme vaktinin geldiğinin bir işareti olabilir.

22 Numaralı: Dengeyi bulun ve ahenk sağlayın

2 her vakit istikrar getirir. Bu yüzden, Üstat 22 Numara olarak ikiye katlanmış olarak ortaya çıktığında, kendi hayatınızdaki dengeyi tekrar ele alma vakti gelmiş olabilir.

Belki de çok çalışıyorsun?

Bir münasebette kendinden çok şey vermek?

Kişisel bakımınızı ihmal etmek mi?

Denge hissinizi kaybetmenizin pek çok yolu olabilir. Bu her vakit makus bir şey değildir – birçok vakit hayatta kazanımlar elde etmek ve ilerlemek için tek bir istikamette zorlamamız gerekir. Lakin 22 Numaralı ortaya çıkarsa, bu çok uzun vakittir devam ediyor demektir.

Yeniden kalibre etme ve yine uyumlu hale getirme vakti.

Ama 22 neden bir ‘ SAYI’… Bu ne manaya geliyor?

Ruhun elçileridir. Sayılar da dâhil olmak üzere birçok biçim ve lisan aracılığıyla bizimle bağlantı kurarlar. Bugün içinde yaşadığımız dünya o kadar dijitalleşmiş ki, sayılar her yerde.

Bir düşünün,  1111, 1212 ve hatta Numarası 911 üzere tekrar eden sayı dizileri aslında dikkatinizi çekmek için tasarlanmıştır. Belli sayı kodları takvimde, saatte, gazetede yahut göz önünde rastgele bir yerde göründüğünde, aslında kutsal sembollerdir.  Sayılarının emeli matrisin büyüsünü bozmak ve dikkatinizi sizin ve Kainatın ilahi titreşimine çekmektir. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun. 

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün muharrirlerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir