Ulaş Utku Bozdoğan: Haftalık Genel Bakış 3 - 9 Temmuz 2023 Gökyüzü Güçleri ve Burçlar 1

Haftalık Genel Bakış 3 – 9 Temmuz 2023 Gökyüzü Güçleri ve Burçlar

Maddi manevi bolluk ve rahmet, ruhsal – ruhsal problemlerin aşılması için kullanılmaktadır. Ayrıyeten Solar pleksus çakrası mide (sindirim), dalak, pankreas, karaciğer ve safra kesesi ile alakalıdır.

Gökyüzünde epeyce sakin bir hafta. 3 Temmuz Pazartesi günü dünyevi Oğlak burcunda parıldayan bir Dolunay var ve akabinde 9 Temmuz Pazar günü Merkür üçgen Neptün ile bir açı daha var. Bazen, daha az tarafımız olduğunda, bize odaklanma ve bütünleştirme, kolaylaştırma ve düzgünleştirme bahtı verir. Artık, Dolunay olmasına karşın sağlam, içine kapanık Oğlak burcunda pek yeterli durumda değil, mutlaka ayakları yere basıyor – istikrarlı, çalışkan, pratik. Bu, gösterinin her yerinde hissedilen Dolunaylardan biri değil.

Hayır, işe koyulduğumuz yer orası bebeğim. Hakikaten. Ne de olsa Oğlak, büsbütün bu amaçlar ve başarılarla ilgilidir. Son birkaç ayda, Aralık 2022’deki Yeni Ay’dan bu yana yahut oralarda neler başardığınızı düşünün. Neyin meyve verdiğini görebiliyor musunuz? Sıkı çalışmanızın sabırlı davranmanızın karşılığını nerede alıyorsunuz? Artık emeğinizin meyvelerinin tadını nasıl çıkarabilirsiniz? Armağan veren Jüpiter, bu Dolunay ile hoş bir üçgen açı yapıyor, bolluğunu ve sevincini sunuyor. Maddi ikramlarından bahsetmiyorum bile duyusal, bereketli ve bir güç. Bize tüm hoş şeyleri kutlamamıza mutlaka müsaade verildiğini hatırlatıyor. Memnunluk doğuştan hakkımızdır. Bu Dolunay’ın Satürn ile Güneş ortasındaki üçgen açı üzere çok olumlu diğer istikametleri de var. Satürn, Oğlak burcunda vurgulanan topraklama gücünü getirerek Güneş’i güçlendirir. Olağan ki, Büyük Baba Satürn’ün Dolunay’ın yöneticisi olmasına yardımcı olur ve bu nedenle yaptığı her şey değerlidir. Güneş ve Satürn biraz yumuşar, bu nedenle salıvereceğimiz yahut inşa edeceğimiz rastgele bir yapı, empati ve şefkat seviyesinde yapılacaktır. Yani duvarları yıkmıyoruz. İlgili herkes için bir kazan-kazan durumu olduğundan emin olmak emeliyle, onları dikkatlice yapı bozuma uğratıyoruz.

Şimdi, haftanın son tarafına geçelim – 9 Temmuz Pazar günü Merkür ve Neptün’ün yaratıcı buluşması. Bu, zihnimizi kanatlandıran ve saf büyünün her vakit yakalanması sıkıntı olan dünyasına girmemizi sağlayan tezli bir güçtür. Bu, peri sineklerine inanabileceğiniz manasına mı geliyor? Mutlaka. Bunun bir gereklilik olduğunu bile söyleyebilirsiniz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftalık Genel Bakış 3 - 9 Temmuz 2023 Gökyüzü Güçleri ve Burçlar 3

KOÇ 

Bu hafta Pazartesi günü gerçekleşecek Dolunay meslek dalınızı aydınlatıyor. Artık, ne yaparsanız yapın ister CEO olun, ister kendi işinizi kurun, ister konutunuzu memnun bir halde yönetin, bırakma vakti. Muvaffakiyet sandığınız şeyi bırakın ve yolunuza çıkanı kabul edin. Muvaffakiyet fikriniz, gelişmekte olandan hayli farklı olabilir. Kutlamak için her türlü nedeniniz var çok düzgün iş çıkardınız. Artık oraya git ve kutla. Kendine hoş bir şey al. Biraz savurganlık yap. Kanınızın, terinizin ve gözyaşlarınızın meyvelerinin tadını çıkarın.

BOĞA

Şanslısın sözün tam manasıyla. Şu anda Boğa burcunda bulunan Jüpiter, Pazartesi günü Dolunay’a bağlanıyor. Bu, ister maddi ister manevi olsun, her türlü lezzetli mükafatı getirecektir. Tahminen, yalnızca tahminen, tanıdık konfor alanınızdan çıkıyor ve bir adım atmaya cüret ediyorsunuz. Devam et, sen. Son vakitlerde meydana gelen göksel olaylar (yani son birkaç yılda), size sahiden ne kadar gözü pek, özgür ve bağımsız olduğunuzu göstermek için ortaya çıktı. Doğal, rahatsız oldu, fakat bu kadar özgür hissetmeyi sevmiyor musun? Asla eski usullere geri dönemezsiniz. Deneme bile. Bu artık yeni sensin.

İKİZLER

Yönetici gezegeniniz Merkür bu hafta sahneye geri döndü. Pazar günü, ışıltılı bir üçgen görünümünde düş üzere Neptün’e gerçek akar. Bir sanatçı olmasanız bile, bu güçten çok yaratıcı bir biçimde ilham almış hissedebilirsiniz. Öyleyse devam edin ve yaratın. Seni ne durduruyor? Kendine inan. Talih boldur, bu yüzden ondan yararlanın. Bu, bilhassa finans ve iş kelam konusu olduğunda geçerlidir. Bu iki kesim şu anda sizin için hoş bir biçimde hizalanabilir. Armağanlarını kullan. Mevcut maharetlerinizi geliştirin. Yeteneklerini armağan et. Dünyanın sana daha çok gereksinimi var.

YENGEÇ 

Bu Dolunayı hissediyor musunuz? Her vakit yaparsın fakat Pazartesi günkü ay biraz farklı. Neden? Görüyorsunuz, Ay burcunuzda olmasa bile Güneş burcunuzdadır. Bu, şahsî olarak sizin için değişen bir şey olduğu manasına gelir. Nedir? Tahminen de büsbütün yeni bir varoluş biçimine yanlışsız hal değiştiriyorsunuz. Tahminen de yolunda giden bir ilgiyi bırakıyorsun. Yahut tahminen de kontaklarınızı kurup güçlendiriyorsunuz ve bunun sevincini hissediyorsunuz. Sonuç olarak, bunların hepsi yeterli şeyler. Yaptığınız sıkıntı işi yapmaya devam edin. 

ASLAN

Yöneticiniz Güneş, Pazartesi günü Dolunay’ın öteki yarısı olarak kozmik güce ziyadesiyle dahil oluyor. Tekrar de biraz sessiz bir Dolunay içe yansıtıcı. Geçmiş kalıplar sona eriyor ve içinizdeki çocuğa beslenme, beslenme ve güzelleşme fırsatı veriliyor. Tahminen de şu anda tam bir döngü oluşturan belli bir proje vardır. Başarılarınızı kutlayın. Çalışmanız için övgü ve teşekkür kabul etmekten çekinmeyin. Bu, günlük işlerinizi ve rutinlerinizi içerir. İçine girdiğin kadar, dış muvaffakiyetlerinin hafife alınmaması gerektiği de sana hatırlatılıyor.

BAŞAK 

Bu hafta Pazartesi günkü dünyevi Dolunay hoş. Aşk, oyun ve zevk dalınızda ortaya çıkıyor, bu yüzden her şey bunları kutlamakla ve tahminen de şimdiye kadar elde ettiğiniz yaratıcı başarılara bir selam vermekle ilgili. Bu sefer çok fazla büyüme var tek yapmanız gereken öne çıkmak ve onu sahiplenmek. Ayrıyeten topluluk bölgenizdeki yöneticiniz Merkür ile bağlantılar bölgenizdeki Neptün ortasında süper bir üçgen var. Hal bu türlü olunca siz ve sevdikleriniz tarafından her türlü lezzetli fikir üretilebilir. Efsanevi!

TERAZİ 

Bu hafta, hafta başında Dolunay ile birlikte, meskende yahut aile ile ilgili bir durum muhtemelen tam bir döngüye girecek. Tahminen de aslında dükkanı topluyorsunuz ve yeni ve heyecan verici bir alana taşınıyorsunuz. Yahut tahminen de yaptığınız daha çok ruhsal bir değişimdir. Tahminen de en sonunda geçmişi bırakıyor ve daha parlak, daha düzgün bir geleceğe gerçek yol alıyorsunuz. Bu noktaya gelmek için temelleri atmak sıkıntı bir işti. Yardım size gerçek akıyorsa ki bu büyük olasılıkla kabul edin. Jüpiter’in tekrar Pazartesi günü Dolunay ile irtibatı maddi dünyada bir akış kolaylığı vaat ediyor. Hepimizin vakit zaman biraz dayanağa muhtaçlığı var.

AKREP 

Birkaç aydır üzerinde çalıştığınız bir fikir, sonunda doruk noktasına ulaşıyor üzere görünüyor. Pazartesi günü Dolunay, doğum haritanızın yaratıcı bölgesinden parlıyor. Planlarınızı yapılandırma konusunda çok uygundunuz, lakin artık yaratıcı olmanın vakti geldi. Oburlarının, bilhassa sevgilinizin yahut yakın, emniyetli bir arkadaşınızın yardım ve dayanağını almak için kusursuz bir vakit olabilir. Ya da tahminen bir müşteri yahut iş ortağının iç görüsüne başvurmak istersiniz. Astroloji kelam konusu olduğunda her şey bağlamla ilgilidir. Hayal gücünüz ve büyüme bölümlerinizde Pazar günü Merkür’ün Neptün ile irtibatı ile bu iki enerjiyi büyülü bir şey yaratmak için kullanıyorsunuz. Devam etmek.

YAY

Yöneticiniz Jüpiter, Pazartesi günkü Dolunay ile lezzetli, bereketli bir üçgen görünümünde irtibatlı. Finans ve gündelik iş dalınızda gerçekleşen bu, son birkaç ayın çok yararlı ve merakla beklenen bir sonucu. Konsantre olduğun muhakkak bir vazife varsa, artık senin büyülü anın. Jüpiter sizi somut ikramlarla ve artık rahatlama ve gayretlerinizden zevk alma talihi ile ödüllendiriyor. Kendinizi şımartın. Git ve güç kazanılan paranın bir kısmını harca. İstediğini biliyorsun. Ve bir dakika bile kendini hatalı hissetme.

OĞLAK 

Kendi burcunuzda bir Dolunay, Oğlak – ne kadar heyecan verici! Haftanın en başında, Pazartesi günü gerçekleşen bu, işleri başlatmak için şahane bir yol. Üzerinde çalıştığınız bir şey sonunda meyve vermeye başlıyor. Bu ferdî bir proje yahut hatta sıhhat ve zindelik ile ilgili bir husus olabilir. Yahut tahminen de muhakkak bir kişilik yahut marka oluşturuyorsunuz ve artık parlama anınız. Olduğun yıldız üzere parlamayı ziyadesiyle hak ediyorsun. Olumlu hisler çoktur ve gerçek istikamette ilerlediğinizi bilirsiniz. Kendine inanç. Sizin için ortaya çıkana inancın.

KOVA

Geçmişinizden neyin salıverilmesi ve salıverilmesi gerekiyor? Size mi ilişkin, yoksa bu bir aile kalıbı mı, bir aile mirası mı? Pazartesi günü Jüpiter aile bölgenizden Ay’la üçgen açı yaparken, Dolunay ruhsal bölgenizden parlıyor. Dolunay sizi yalnızca kendiniz ismine değil, hayatınızdaki herkes ismine şifaya geri dönmeye davet ediyor. Evet, bu biraz ağır fakat işi yapmaya çağrılan sensin, zira tatlım, sen çok lakin çok yeteneklisin. Bu Dolunay sırasında sonlar kaçınılmazdır, lakin acı çekmeleri gerekmez. Aslında, deneyimlediğiniz rastgele bir sonun âlâ hissettireceğini bile söyleyebiliriz. Gereksiniminiz olan tüm takviyeye sahipsiniz.

BALIK 

Şu anda burcunuzda olan Neptün, Pazar günü zevk ve sevinç bölgenizdeki Merkür ile hoş bir irtibata sahip. Oluştuğunu hissedeceksin. Hayal gücü üzere, sihir üzere, sezgi üzere hissettiriyor. Tahminen elleriniz bir boya fırçası yahut kalem almak için can atıyor. Ya da tahminen sesin müzik söylemek istiyor. Tahminen de özlediğin danstır ya da bir ritüel yapma muhtaçlığı hissediyorsundur. Sizin için uygun olanı yapın. Bu senin dünyan, içinde en rahat ettiğin dünya. Birebir vakitte biraz da rehbersin, o yüzden bu rolü üstlen. Gerekirse örnek olun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen muharrirlerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir