Ulaş Utku Bozdoğan: Haftalık Genel Bakış 26 Haziran – 3 Temmuz 2023 Gökyüzü Güçleri 1

Haftalık Genel Bakış 26 Haziran – 3 Temmuz 2023 Gökyüzü Güçleri

Güneş Yengeç burcunda ilerlemeye başlıyor. Çarşamba günü Yengeç burcundaki Güneş ile Balık burcundaki Satürn ve cuma günü yeniden Yengeç burcundaki Merkür Satürn ile üçgen açı yapacak. Artı, pazar günü Güneş ve Merkür’ün Yengeç kavuşumunda olacak.

Su, hissin, hissin, hassaslığın ögesidir. Sezgi ve empatiyi temsil eden ögedir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftalık Genel Bakış 26 Haziran – 3 Temmuz 2023 Gökyüzü Güçleri 3

Tüm bu taraflar epeyce sevgi dolu olduğu için, bunların hepsini olumlu bir formda bin kat deneyimliyor olmalıyız. Satürn’ün Güneş ve Merkür üzerindeki tesiri, çok fazla ‘hissedilen’ bir güç olabilecek şeye muhteşem kararlılık getirir. Sert aşk gezegeni işin içine girdiğinde ortaya çıkan düzgün bir gerçeklik dozu var. Satürn, hislerimizi tabir etmek mükemmel olsa da onlar için sorumluluk almamız gerektiğini bilmemizi sağlar. Diğer bir deyişle, senin olan senindir Hisleri hissedin, hisleri güzelleştirin. Kendiniz için olduğu kadar diğerleri için de empati kurun. Tüm o sevgi dolu, besleyici enerjiyi içe ve dışa yanlışsız yönlendirin.

Su birebir vakitte ilgilerin simgesidir. Bu haftaki hizalamalarla, ilişki kurmak ve anlaşılmak istiyoruz. Entelektüel bir biçimde değil, çok daha derin bir halde duyulmak ve hissedilmek istiyoruz. Şu anda gerçekleşen konuşmalar, kulaklarımızdan çok kalbimizi açık tutarsak çok daha telepatik bir seviyede hissedilecek. Ayrıyeten, oburlarının kelam konusu muhtaçlıkları varsayım etmesini beklemek yerine, bize adım atma ve muhtaçlığımız olanı isteme yüreğini verebilecek makul bir güvenlik seviyesi arayacağız. Bağlantılardan bahsetmişken, gösterişli Aslan’daki Mars ve Venüs’ün kare açıyla yırtıcı Uranüs’e bağlı olduğunu aklımızda tutmalıyız sırasıyla Pazartesi ve Pazar günleri. Gün uzunluğu özlediğimiz güvenliği bulmak sıkıntı olabilir. Kendi içimize bakmalı ve hem özgürlük hem de güvenlik niteliklerini en yakın ilişkilerimize nasıl getirebileceğimizi nitekim düşünmeliyiz. Yakınlığı ve ilişkiyi uzaklaştırmadan maceranın tadını nasıl çıkarabiliriz? Nitekim yapabilir miyiz? Elbette! Yalnızca biraz pratik gerekiyor.

Koç burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftalık Genel Bakış 26 Haziran – 3 Temmuz 2023 Gökyüzü Güçleri 5

Yöneticiniz Mars sevinç dalınızda oturuyor. Pazartesi günü finans dalınızda Uranüs ile heyecan verici bir dansa kilitlendi. Bu nedenle, hepiniz ateşlenmiş ve risk almaya istekli olabilirsiniz. Adrenalin muhtemelen damarlarınızda pompalanıyor ki bu, kabul edelim, heyecan verici lakin tıpkı vakitte bir nevi tehlikeli. Bilhassa senin üzere bir yangın burcu için. Kendinizi (kelimenin tam anlamıyla) incitmeden evvel sakin olun. Ateşe atlamaktan kaçının, bilhassa paranızı ağzınızın olduğu yere koymak kelam konusu olduğunda. Kanıtlayacak bir emeliniz yok. Taahhüt vermeden evvel bekleyin ve görün. Yaptığına çok sevineceksin.

Boğa burcu 

Ev ömür bölgenizdeki gezegen yöneticiniz Venüs, pazar günü Boğa burcundaki Uranüs ile huzursuz bir kare görünümünde birleşiyor. Artık, parmakla işaret etmeden evvel aynaya güzelce bir bakın. Her zamanki doğanıza muhalif gelse bile değişim için can atan siz olabilirsiniz. Şu anda biraz rahatsız edici gelse de, bu ansızın ortaya çıkmıyor. Bir müddettir bilinçaltında farklı bir şey için hasret duyma ihtimalin yüksek. Düdüklü tencere patlamak üzere, bu yüzden devam edin ve özgürlüğünüzü yakalayın Doğal yeniden de fikirli davranarak.

İkizler burcu

Yöneticiniz Merkür, pazartesi günü finans dalınıza giriyor ve bu hafta çok yeterli oynuyor. Cuma günü empatik bir üçgende çalışma bölgenizdeki topraklanmış Satürn’e bağlanır. Bu, düşündüğünüz ve hissettiğiniz tüm o büyük hisleri alıp bir çeşit bağlama oturtmanıza yardımcı olur. Hâlâ o empatik, sezgisel duyguya sahip olacaksınız, fakat güzel bir dozda gerçekçilikle bilhassa iş ve para kelam konusu olduğunda. Daha sonra, Pazar günü Güneş ile hoş, içten bir kavuşumda hizalanır, bu da kendiniz ve sunmanız gerekenler hakkında her türlü uygunluğu hissetmenize neden olabilir. Sonunda kendine hak ettiğin kıymeti veriyorsun.

Yengeç burcu

Bu hafta sizin için büyük haber, her ikisi de Yengeç burcunda olan Güneş’in pazar günü Merkür ile ilişkisi. Bu, çok zeki, zeki bir gücün göstergesi olsa da, empati ve besleyicilikle yumuşatılmıştır. Öteki bir deyişle, şu anda nasıl bağlantı kurarsanız kurun, bunu direkt yürekten yapıyorsunuz. Öykünüzü başka insanların görüldüğünü, duyulduğunu ve anlaşıldığını hissetmesine yardımcı olacak biçimde paylaşıyorsunuz. Ne de olsa, hiç kimse acı çekmekten muaf değildir. Hepimizin anlatacak bir kıssası var. İnsan olarak bizi birbirimize bağlayan şey budur bu hoşluğa sahip çıkın.

Aslan burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftalık Genel Bakış 26 Haziran – 3 Temmuz 2023 Gökyüzü Güçleri 7

Bu sizin için hayli duygusal bir hafta olabilir. Pazartesi günü Merkür, Mars Aslan burcunda ve akabinde Pazar günü Aslan burcunda Venüs olarak manevî bölgenize giriyor, hem iş hem de liderlik bölgenizin karesini oluşturuyor . Hassas hissediyorsanız, geri çekilmek ve kozanıza girmek için vakit ayırın. Sizi daha inançlı ve daha yeterli yetiştirilmiş hissettiren nedir? Bundan daha fazlasını yapmanın vakti geldi hem de çok daha fazlasını. Hisler yüzeye çıkarsa, bırakın yapsınlar. Hepsinin ortaya çıkmasına müsaade ver. Şifa hissetmektir. Ve içinde biraz huzursuzluk varsa, sorun değil. Yalnızca çok riskli bir risk almamaya dikkat edin. Özel ömrünüzde tutku aşk sizler ile birlikte. 

Başak burcu

Pazartesi günü Merkür topluluk bölgenize girerken, bu hafta düzgün arkadaşlarla kimi güçlü, duygusal, uygunlaştırıcı sohbetler yapmayı bekleyin. Genelde mantığın ve zekanın özüsün, bu yüzden bir değişiklik olsun diye kalbin içine dalmak hoş, değil mi? Muhtemelen tıpkı vakitte empati ile dinlemeniz ve akla yatkın tavsiyelerde bulunmanız için çağrılıyorsunuz. Bu, sizin için iki değerli his olan faydalı ve sevilmiş hissetmenize yardımcı olur. Şu anda sizin için tek kozmik ikaz, iş etrafında potansiyel kendi kendini sabote eden davranışlara dikkat etmektir. İç isyanınız devam ediyor. Denetimden çıkmasına müsaade vermeyin.

Terazi burcu 

Büyüklerinizin güçlü bir gün için para biriktirmekle ilgili o şeyi söylediği vakti hatırlıyor musun? Onlar haklı. Bu hafta, maddi yahut öteki türlü beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir. Tahminen de Pazartesi günü Merkür’ün çalışma ve liderlik bölgenize girmesiyle, hiç varsayım etmediğiniz bir yere daha büyük bir güç yatırımı yapmanız gerekiyor. Ya da tahminen sevgilinizin durumu ansızın değişiyor ve sizden büyük bir adım atmanız isteniyor. Ne yaparsan yap, çabuk etme. Süratli reaksiyon vermeniz gerekiyorsa, bunu hesaplanmış bir yerden yapmaya çalışın. Yapamıyorsanız, Kainatın arkanızı kolladığına itimadın. 

Akrep burcu 

İnsanlar, değil mi? Çok kestirim edilemezler. Çok denetim edilemez. Pazartesi günü Merkür macera bölgenize girerken, çalışma bölgenizdeki Mars, bağ bölgenizdeki Uranüs ile kare açı yapıyor. Unutmayın, bu hafta, insanların çılgınca davranma talihi son derece güçlü. Aslında, o kadar pervasız olabilirler ki, onların fırtınalarına kapılmadan evvel, uzaklaşıp kendinize odaklanmaktan diğer seçeneğiniz kalmaz. Bunu kendinize bu hafta tekrar tekrar hatırlatın. Öte yandan, ruhsal bakış açınızı ve büyümenizi yöneten dalda ortaya çıkan birtakım hoş hizalanmalar var. Sonunda bir şeyi baş düzeyinden değil, kalp düzeyinden ‘aldığınızı’ biliyor musunuz?

Yay burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftalık Genel Bakış 26 Haziran – 3 Temmuz 2023 Gökyüzü Güçleri 9

Hayat bu hafta gösterisi her yerindeymiş üzere hissedebilir. İşlerinizde tekrar tekrar birebir sıkıntılar mı oluyor, ısrar etmeli misin? Muhtemelen değil. Olayların olması gerektiği üzere gelişmesine müsaade verin. Her şeyden evvel, önlemi elden bırakma isteğinden kaçının ve ne isterseniz onu yapın. Ne de olsa bir ölçü istikrar olmalı. Günlük rutinler bölümünüzdeki Uranüs, bu hafta pazartesi günü macera bölgenizdeki Mars’a ve akabinde Pazar günü tıpkı bölümdeki Venüs’e iki kare yapıyor. Her zamanki rutininizden kopmak isteseniz de sizi günlük dünyanıza bağlayan en az bir rutini sürdürmek kıymetlidir. Aksi takdirde, yalnızca birebir tekrarlar ile uğraşırsanız.

Oğlak burcu

Yöneticiniz Satürn irtibat meskeninizde ve bu hafta sırasıyla Çarşamba ve Cuma günleri münasebet konutunuzdaki Güneş ve Merkür ile kontaklı. Bu, istikrarlı, empatik bir üçlü açı oluşturur. Sizin için hakikaten değerli olan beşerlerle konuşmak için vakit ayırarak bundan en uygun halde yararlanın. Mesela sevgilin üzere. Şu anda yaptığınız konuşmalar, yeterli bir gerçeklik dozu ile tatlı bir halde empatik olacaktır. Bir münasebette hangi çeşit alaka olursa olsun atmak istediğiniz bir adım varsa, artık onu yapmanın tam vakti. Bu hafta, bir emniyet ve güvenlik duygusu yaratırken büyük ilerleme kaydedebilirsiniz. 

Kova burcu

Ev hayatı dalınızdaki Uranüs bu hafta iki kare yaptığından, bu hafta bilhassa meskeniniz yahut alaka durumunuz kelam konusu olduğunda işler süratle değişiyor üzere görünüyor. Birincisi Pazartesi günü bağlantı bölgenizde Mars ve akabinde Venüs ile tıpkı bölgede, Pazar günü. Hoşunuza gitti mi? Tam olarak değil. Sabit bir işaret olarak, kabul etmekten hoşlanmasanız da şoför koltuğunda olmayı tercih edersiniz. Yeniden de bu, Cihan’dan hür bırakmak için açık bir derstir. Denetimi özgür bırakmak için. Hayatınızda hareket eden her ne kuvvet olursa olsun, işini yapmasına müsaade vermek. Hatta bu çeşit şeyleri heyecan verici bulmaya bile başlayabilirsiniz. Ayrıyeten, örneğin finans ve iş üzere dört gözle bekleyeceğiniz istikrar alanları da var. Şu anda burada ortaya çıkan istikrarlı büyümenin tadını çıkarın.

Balık burcu

Gökyüzü, Bu hafta her türlü sihri vaat ediyor. Kalıcı, sağlam, istikrarlı ve gerçekliğe dayalı güçlü güçler. Bu imkansız geliyorsa, tekrar düşünün. En yaratıcı fikirlerinizi pratik kullanıma sokmanın ve onlardan bir şeyler yapmanın vakti geldi. Pazartesi günü Merkür sevinç bölgenize giriyor ve akabinde Cuma günü Balık burcundaki Satürn ile üçgen açı yapıyor. İki gün evvel Güneş, birebir vakitte sevinç ve cümbüş bölgenizde, Satürn’ü üçgen açı yapıyor. Tutkularınız, sürdürülebilir olacak formda tabir edilmek ve beslenmek için neredeyse yalvarıyor. Artık sorumluluğu taşımanın o kadar da sıkıntı olmadığı bir alandasınız. Aslında, muhtemelen epey eğlencelidir. İlgiler de bu hafta gerekli bir yükseltme alıyor olmalı. Kendilerini inançta hissediyorlar ki bu sizin için yenilmez bir his. Öteki şeyler biraz kaotikse, bırak olsunlar. Kendi kendine hallolacaklar. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir