Ulaş Utku Bozdoğan: Haftalık Genel Bakış 19 - 25 Haziran 2023 Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 1

Haftalık Genel Bakış 19 – 25 Haziran 2023 Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları

Şu anda meçhul, yaratıcı Neptün’ün güçlü bir formda vurguladığı hayal üzere bir hafta bizleri karşılıyor. Hem Güneş hem de Merkür ile ilişkili olarak, içinde dolaşıyor olabileceğimiz bir çeşit pus var sis. Sıkıntı şu ki, bir sis geldiğinde onu birinci başta görmediğinizi biliyorsunuz. Sinsice bir ürperti ruhlarımızı sarabilir. 

Pekala Neptün ile ekseriyetle o sisin içine düşmeyi ve güvenmeyi öğrenmekle ilgilidir. Teslim olmak sizin için ne manaya geliyorsa ilahi olana yaslanmak tahminen yüksek benliğiniz, tahminen rehberleriniz, melekleriniz yahut Cihan. Artık, kimilerimiz için bu çok güç olabilir aslında çoğumuz için. Denetimin bizde olmasını seviyoruz, anlıyor musun? Direksiyonu öteki bir şeye teslim etmek, egolarımız için epeyce büyük bir imtihandır. Tekrar de imanımızın ödüllendirildiğini gördüğümüzde, her zamankinden daha ödüllendirici olacağını unutmayalım. 

Elbette Neptün ile her vakit yanılgıya düşmemeye, her şeyin göründüğü üzere olduğuna inanmaya dikkat etmeliyiz; bir duruma yahut daha da berbatı bir şahsa körü körüne güvenip gerçeği görememek. Zira kabul edelim kimsenin yahut hiçbir şeyin hayallerimizi gerçekleştirebilmesi bizim gayretimiz mümkün olmadan gerçekleşmez. Beklentilerimizi biraz daha güzel yönetelim olur mu?

Güneş sezgisel Yengeç burcuna geçer geçmez sis dağılmaya başlar. Bu döngüde, İçimizdeki çocuk biraz ilgi istiyor. Yepisyeni bir basamağın tadını çıkarırken bunu onlara verelim. Bu ay unutmayın, o konut hakikaten kalbin olduğu yerdir sözün tam manasıyla.

En duygusal dizinizi izleyerek ailenizle yahut yalnız başınıza daha fazla vakit geçirmek isteyip istemediğiniz fark etmez. Devam edin, kalbinizi dinleyin ve kendinizi şımartın!

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftalık Genel Bakış 19 - 25 Haziran 2023 Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 3

KOÇ BURCU 

Zihinlerimizi rendeleyen bir şey varsa, o da belirsizliktir. Bu kadar odaklanmış, amaç odaklı bir burç olarak, haftanın başında bir kare gören bu Neptün işinin pek hayranı olmayacaksınız. Neyse ki, uzun sürmez. Güneş ailenizin ve mesken hayatı bölümünüzün üzerinde parladığında, bu zihinsel bulanıklık kısa müddette yok olur ve yerini meskene, aileye ve duygusal olan her şeye duyulan hasret alır. Ayrıyeten, tahminen de son vakitlerde edindiğiniz yaratıcı önsezilerden kaynaklanan yaratıcı fikirlerin ve heyecan verici sohbetlerin akma mümkünlüğü da yüksektir. Görmek? Her şey berbat olmadı. Artık, bu olağanüstü fikirleri çok güzel tanıdığınız hareketle takip edin.

BOĞA BURCU 

Görmeyi seçin yahut kararsızlığın bir kısmını destekleyen yardım mevcuttur. Bu, temel olarak kaynaklarınızın etrafında görünüyor, zira bu bölgedeki Merkür, Pazar gününe kadar doğum haritanızın topluluk bölgesiyle karşı karşıya geliyor. Gururun yolunuza çıkmasına müsaade vermeyin. Zira gerçek şu ki, şu anda alabileceğiniz tüm takviyeyle yapabilirsiniz. Yardım etme sırası size gelecek, bu yüzden şu anda bunun için endişelenmeyin. Ayağa kalkmaya odaklanın. Güç değişiyor ve siz farkına bile varmadan, yaratıcı fikirler ağır ve süratli bir biçimde geri akmaya başlayacak. Değerlendirin. 

İKİZLER BURCU 

Bu haftanın başlangıcı kendinizi bir bulutun üzerinde dans ediyormuş üzere hissetmenize neden olabilir. Birinci başta keyifli gelse de her şeyin çok sert görünebileceği gerçeğe geri dönme, düşme tehlikesi vardır. Bunu nasıl hafifletirsiniz? Olayları ve insanları oldukları üzere görmek için elinizden gelenin en uygununu yapıyorsunuz, olmasını istediğiniz üzere değil. Haftanın ilerleyen saatlerinde çalışma alanınızdaki Neptün, İkizler burcundaki Merkür ile kare açı yapıyor. Hiçbir eski kıssaya kanmıyorsunuz. İç sesinizi dinlediğinizden emin olursunuz. Hepsinden kıymetlisi, bu beklentileri yönetin. Endişelenme, hafta sona erdiğinde neyin ne olduğunu hemencecik göreceksiniz

YENGEÇ BURCU 

Çarşamba günü doğum gününüzün resmi başlangıcı, Güneş burcunuza giriyor. Kutlamak için ne yapacaksın? Geçen aydan kalma bir içedönüklük hali hissedebilirsiniz, lakin merak etmeyin hafta devam ettikçe işler daha uyguna gidecek. Vakit ayırın ve kendinize karşı sabırlı olun. Şu anda biraz başınız karışmış ve hatta kaybolmuş hissedebilirsiniz. Bu duyguya yaslanın. Çekmeye, itmeye yahut çekmeye zorlamadığınız vakit, bir cevap bulmaya başladığınız yer burasıdır. Hazır olun, zira ışığınız yakında tekrar parlayacak.

ASLAN BURCU 

Yöneticiniz olan Güneş, bu hafta tüm gezegen hareketlerine çok fazla dahil olacak ve haftanın başında doğum haritanızın tutkulu bölgesinde Neptün ile karşı karşıya gelecek ki bu da biraz belirsizliğe yol açıyor. Problem şu ki, kendinize bu belirsizliğin sahiden size mi ilişkin olduğunu yoksa başka insanların istikamet eksikliğinden mi kaynaklandığını sormalısınız. Bunu üstlenmeyin. Dönüşüyorsunuz. Kendinize ve yalnızca size odaklanıyorsunuz. Hafta geçtikçe, bilhassa yalnız kalmak için biraz vakit ayırırsanız, amaçlarınız daha net hale gelecektir.  Başarılı ve keyifli olmak seçimlerinizde. 

BAŞAK BURCU 

Yöneticiniz Merkür, bu hafta daha çok beyin sarsıntısı üzere. Bu nedenle, büyük kararlardan kaçınmak en uygunudur, bilhassa de iş seçimlerine geldiğinde, bu bölgede Merkür Pazar günü bağlar bölgenizde Neptün ile kare açı yapıyorsa. Şu anda çok fazla seçenek olabilir ve bu da rastgele birinin başını karıştırmaya kâfi. Bu sisin dağılmasını bekleyin en azından birkaç gün. İlerlemeden evvel tüm gerçeklere gereksiniminiz var ve bunlar şu anda gelmiyor. Etrafınızdaki insanların rastgele bir nedenle doğruyu söylememesi de mümkündür. Dikkatli davranın ve hırsınıza yenilmeyin. 

TERAZİ BURCU 

Son haftalarda devam eden bir öğrenme süreci varsa, yakında bu bilgiyi alıp uygulayabileceksiniz. Pazar günü, eğitim bölgenizden Merkür, günlük rutinler bölgenizin karesini alıyor. Tekrar de seyahat birkaç viraj alıyor üzere görünüyor ve gayenize ulaşacağınızdan bile kuşku duyabilirsiniz. Neyse ki, işler değişiyor ve hala biraz baş karışıklığı olsa da nereye gittiğinize daha fazla odaklanıyorsunuz. Aslında, son vakitlerde ilgi odağı haline gelmek ve tüm uğraşlarınız için görülmek üzeresiniz. Vakti geldi, değil mi?

AKREP BURCU 

Anlayışınız olsun. Yolunuza çıkan bir fırsat anı var, o yüzden sabırlı olun. Yakında tüm yanıtları alacaksınız. Bundan evvel, baş karışıklığının çamurlu sularında ilerlemeniz gerekebilir. Aslında, Pazar günü bu bölgedeki Merkür sevinç bölgenizdeki Neptün’le kare açı yaparken, mümkünse finans, borç, yatırımlar yahut kaynakların dağıtımına odaklanan konuşmalardan büsbütün kaçının. İşaretlerin en kuşkucu ve anlayışlısı, siz bile körü körüne itimat tuzağına düşmeye maruz kalabilirsiniz. Artık, kesinlikle makûs niyetli değil. Bunların hepsi dürüst bir kusur olabilir, bu yüzden reaksiyon vermeden evvel kendinizi tutun.

YAY BURCU 

Senin için son derece kıymetli olan bir şey varsa, o da gerçektir. Güneş, Çarşamba günü doğum haritanızın bu bölgesine giriyor. Abartabilseniz de asla düpedüz palavra söylemezsiniz. Bu hafta, size yakın birinin birtakım değerli bilgileri atladığından yahut bu bahiste büsbütün dürüst olmadığından şüphelenebilir yahut hatta keşfedebilirsiniz. Çabucak sonuca varmadan evvel bir konuşma yapın. Suçlayıcı değil; meraklı biri tahminen seni muhafazaya çalıştılar. Ya da tahminen korkuyorlar. Palavra söylememeniz herkesin sizinle birebir olduğu manasına gelmez. Olağan ki, makûs niyetliyse yahut kasıtlı olarak zehirliyse, ne kadar duygusal olursa olsun, bir şeyleri bitirmekten korkmayın.

OĞLAK BURCU 

Haftanın sonu başından çok çok daha yeterli. Başka tüm burçlar üzere muhtemelen güç, motivasyon ve hatta muhtemelen yorgunlukla uğraş ediyorsunuz. Şu anda çok hassas görünüyorsun, bu yüzden bedenine ne koyarsan koy, dikkatli ol. Aslında, başınıza ne sokuyorsanız onun da farkında olun. Zihinsel diyetiniz fizikî kadar değerlidir. Önünüze çıkan her şeyi yemeyin. Çarşamba günü Güneş burcunu değiştirip alakalar kesiminize girer girmez, muhtemelen kendinizi daha uygun hissetmeye başlayacaksınız. Bu, büyük olasılıkla, almak üzere olduğunuz tüm ilgi ve empatiden kaynaklanacak.

KOVA BURCU 

Flört devresine yeni başladıysanız evvel biraz yavaşlamayı düşünün. Cümbüş bölgenizdeki Merkür, Pazar günü pahalar ve para bölümünüzde Neptün ile kare açı yapıyor. Dışarıda işler çok karışık üzere görünüyor. Biri size bir öykü uyduruyorsa kendi çocuğunuz yahut uzun müddettir sevgiliniz bile onları sorgulamaya çalışın. Beğenmeyebilirler lakin buna muhtaçlığın var. Aksi takdirde, uzun öykülerden oluşan bir alacakaranlık deliğine çekilebilirsiniz. Bu yalnızca hayal kırıklığı yaratır, bu yüzden en uygunu, ortalık karışmadan evvel kuvvetli aşk alıştırması yapmalısın. Tıpkı şey finans için de geçerli. Şimdilik yatırım yapmaktan kaçının. Evvel daha fazla gerçeğin gün ışığına çıkması gerekiyor.

BALIK BURCU 

Modern gezegen yöneticiniz Neptün şu anda Balık burcunda ve haftanın başında ve tekrar Pazar günü sıkı bir kare yapıyor. Neptün, konut hayatı dalınızda evvel Güneş’e, akabinde Merkür’e bağlanır. Bu, çabucak kapınızın önünde bir aldatmacanın karnını ortaya çıkarabilir. Aslında, gerçeklerden kaçan siz olabilirsiniz. Muhtemelen âlâ bir nedenin vardır, lakin dürüst olmak daha düzgün değil mi? Acıtsa bile? Zira kabul edelim – gerçek ortaya çıktığında daha çok acıtıyor, ki kaçınılmaz olarak ortaya çıkacaktır. Kozmik hava daha sonra, Çarşamba gününden itibaren Güneş sevinç bölgenize girerken düzeliyor. Siz farkına bile varmadan cümbüşe ve oyunlara geri döneceksiniz. Affedildi ve unutuldu.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün muharrirlerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir