Ulaş Utku Bozdoğan: Haftalık Genel Bakış 12 - 18 Haziran 2023 Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 1

Haftalık Genel Bakış 12 – 18 Haziran 2023 Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları

Pazar günü huzursuz İkizler burcundaki değişimi seven Yeni Ay ile birlikte, bu hafta birçok heyecan verici seçenek ortaya çıkabilir. Soru şu ki, neyi seçeceğiz? Şu anda, kimilerimiz için biraz baş karıştırıcı gelebilecek birkaç yolla karşı karşıya kalabiliriz. Hayallerin ve yanılsamaların gezegeni Neptün, bu Yeni Ay’ı zorlayıcı güçleri tetikliyor ve bize çok hafif yürümemizi ve fantezi tuzağına düşmekten kaçınmamız gerektiğini hatırlatıyor. Hoş görünen şey, boş bir baştan çıkarmadan öteki bir şey olmayabilir hatta tahminen de bir çıkmaz sokak. Parıldayan her şey şu anda altın değil farkına varmalıyız. Umut var mı? Muhakkak. Entelektüel Merkür, Satürn’le karşı karşıya gelirken Perşembe günü, duygusal gelgitlerimizi dengelemek için âlâ bir gerçekçilik dozu var…  Aslında, çok karamsar olmaktan kaçınmamız ve bunun yerine, bulutsu Neptün gücünü dengelemek için bu tarafı kullanmamız gerekecek. Bu elimizde.

17 Haziran 2023 Cumartesi günü, Yıldızların öğretmeni Satürn R durağan seyrine başlıyor bu da bize frene basma düşünme dönüşme bahtı veriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftalık Genel Bakış 12 - 18 Haziran 2023 Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 3

Mart ayının başından bu yana geçen bu son birkaç haftada neler öğrendiğinizi düşünün. Hayatınızın hangi alanına yük verildi? Sonları koymaya nereden başlamanız gerekiyordu? Hudutlarınız nerede test edildi? İnanç ve umudu nerede geliştirmek zorunda kaldınız? Retrolar, dersleri entegre etmek için derinlemesine düşünmek ve geriye bakmak için mükemmel vakitlerdir. Ruh dersleri. Satürn’ün bizlere bildirisi:

“İnandığınız üzere yaşamazsanız yaşadığınız üzere inanmaya başlarsınız.”

Hz. Ömer. 

Bu uzun bir süreç. Ve bu yalnızca başlangıç. Kendinizi sizi seven ve kıymet verenleri kalbinizin merkezine alın.

Koç Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftalık Genel Bakış 12 - 18 Haziran 2023 Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 5

Şu anda sizin için perde gerisinde bir sürü şey oluyor. O denli ki şuurlu olarak farkına bile varmayabilirsiniz. Bu hafta ruhsal dalınızın birkaç istikameti var. Birinci olarak perşembe günü Merkür ve Satürn ortasında bir kare; Satürn daha sonra Cumartesi günü ruhsal bölgenizde Retro durağan seyrine hareket ediyor ve son olarak, pazar günü Neptün’ün birebir dalda Yeni Ay’ın karesini alıyor. Anlayabileceğiniz şey, hayallerinizin çok daha canlı ve ağır olduğudur. Durum buysa, muhtemelen size bir şey anlatmaya çalışıyorlardır, o yüzden dinleyin. Bir günlük tutun. Ağır ve süratli bir halde geliyor üzere görünen yeni fikirleri ve fikirleri not almak için bu vakti kullanın. Bu hafta bunu çok daha derine inebileceksiniz ve bu süreçte her tipten içsel hazineyi keşfedebileceksiniz.

Boğa Burcu

Kabul edelim maddi olarak inançta hissetmek burcunuzun özelliği, en sevdiğiniz kelamlardan biri “kazanıyorum ve güvendeyim”. Bunu daha evvel hiç duymamış olsanız bile, bu fikir gücünü önünüzdeki haftaya uygulamalısınız. Çok fazla seçenek yalnızca sizi bunaltacaktır. Pazar günü pahalar bölümünüzden Yeni Ay parlarken, değerlerinize öncelik verin ve seçimlerinizi oradan yapın. Kendinizi, yeteneklerinizi ciddiye alın. Aşılmaz üzere görünen bir sorun ya da kaygı, artık kendi kendini varsayım ettiğinizden daha süratli çözme yeteneğine sahipsiniz. Sezginize inancın ve ilerleyin. Özel hayatınızda ise tutku ve romantizm yükseliyor hafta boyunca. 

İkizler Burcu

Pazar günü kendi burcunuzdaki Yeni Ay, Cihandan yepisyeni bir başlangıca başlama vaktinin geldiğinin bir işaretidir. Önünüzde birkaç yol olabilir hangisini seçersiniz? Aslında bu haftaki sorunun özü de bu. Etrafınızdaki öbür kimi gezegensel güçlerle, biraz başınız karışmış ve hatta muhtemelen karamsar hissedebilirsiniz. Yeniden de, gözlerinizi kapattığınızda, kalbinize odaklanın  bu zihinsel gürültüyü masrafın; nereye gitmeniz gerektiğini bildiğinizi göreceksiniz. Tekrar kalibre etmek için yalnızca kendinize odaklanın ve özel hayatınızda kararlar almayı geciktirmeyin. 

Yengeç Burcu

Ruhsal bölgenizdeki Pazar Yeniayı aslında çok sessiz. Fakat sessiz olması, güçlü bir tesirinin olmadığı manasına gelmez. Sıkıntı şu ki, aktifliğin birden fazla kaputun altında oluyor. Uyurken, hayal görürken, dinlenirken. Bu nedenle, bundan daha fazlasını yapmak için bir niyet belirleyin. Verimsiz görünen şey aslında büyümek için kozmik bir fırsattır. Yalnızca ruhunuzu geride tutan makul durumları, bağları ve kalıpları bitirmeye açık olun. Lütufla hür bırakın ve sırada ne olacağı konusunda endişelenmeyin. Yıldızınız parlıyor güçlü başlangıçlar maddi manevi sizleri karşılıyor.

Aslan Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftalık Genel Bakış 12 - 18 Haziran 2023 Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 7

Bilmemekten pek hoşlanmıyorsunuz. Kim olduğunuza ve ne istediğinize dair epeyce güçlü bir duyguya sahip biri olarak, bir belirsizlik denizinde sürüklenmek uyumsuz geliyor. Tekrar de, bunun aslında bir cüret testi olup olamayacağını bir düşünün. İnanç testi mi? Pazar günü arkadaşlık ve topluluk bölgenizde bir Yeni Ay var. Tahminen amaçlarınız şu anda biraz puslu yahut tahminen de şu anda diğerlerine tam olarak güvenememe durumudur. Başınıza her ne geliyorsa, gelişen sürece güvenmeniz kıymetlidir. Durumu denetim etmeye çalışmaktan kaçının. Direnmeyi bırakın. Açıl ve ak, sevdiğin beşerle birlikte vakit geçirmek ortak kararlar ile mutluluğunuzu pekiştirmek haftanın yansıyan güçleri ortasında. 

Başak Burcu

Kariyer bölgenizdeki yöneticiniz Merkür, perşembe günü bağlar bölgenizdeki sert Satürn ile bir karede birleşiyor. Bu, bir partnerin yahut öteki bir yakın ilişkinin makul bir ciddiyetini yansıtır. Hatta tahminen biraz dehşet hissediyorlar ve bunu sana yansıtıyorlar. İçeri girip yatıştırır mısın? Pekala, bu, ilgiye ve onları ne kadar etkinleştirebileceğinizi düşündüğünüze bağlı. Sonun nerede olduğunu sadece siz bilirsiniz. Bu haftanın gücü biraz baş karıştırıcı, bu nedenle ister işte ister şahsî bağlantılarınızda istisnai hudutlara sahip olduğunuzdan emin olun. Sizi sevenlerin sustuklarını dinleyin. 

Terazi Burcu

Pazar günü, macera bölgenizde bir Yeni Ay var. Görünüşe nazaran Cihan size bir macera ikram etmeye hazır, yeniden bu hafta bu bölgede meydana gelen birkaç veçhe. Ne tıp bir macera seçeceksin. Kararsızlığınız ve her şey düşünüldüğünde, bu anında gerilimli gelebilir. Tekrar de bu, patlamak, genişlemek ve öğrenmek için altın bir fırsat. Bu sefer etrafta akan şeyin içine düşmek kıymetlidir. Bir şey çalışmıyorsa zorlamayın, ikna etmeyin yahut çok fazla itmeyin. Direniş yalnızca acı yaratacaktır. Evet, bilinmeyene güvenmek ve teslim olmak korkutucu ancak ödül burada yatıyor. Vazifesi özgürlükle dengeleyin ve eksiksiz kombinasyonu elde edin.

Akrep Burcu

Pazar günü Yeni Ay bu kesimi vururken birtakım eski ‘şeyler’ çözülmek üzereyken, ilgiler bu hafta art planda kalabilir. Bunun bir itimat sorunu mu yoksa diğer bir şey mi olduğu görülecek. Hepimizin eşsiz bir kıssası var ve en kıymetlisi, diğerlerine sıklıkla verdiğiniz tüm sevgiyi kendinize de vermenizdir. Bu güzelleşmenin birinci adımıdır. Pratik olarak konuşursak, ince ayar yapabilmeniz için yaratıcı bir projenin yahut tutkunun durdurulması gerekebilir. Bu bir sınırlamadan fazla bir fırsattır. Katiyen gerekli olandan daha fazla düşünme. Kendinize dinlenme ikramı verin.

Yay Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftalık Genel Bakış 12 - 18 Haziran 2023 Gökyüzü Güçleri ve Burç Yorumları 9

Son birkaç hafta içinde, mesken ve aile durumunuzda değişiklikler ve yine yapılanma ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Hatta tahminen kimi sorumluluklarla karşı karşıya kaldınız ve sonlar koymak zorunda kaldınız. Bu hafta, bu değişikliklerden kimilerini entegre etmek için biraz vakit ayırmanız gerekiyor üzere görünüyor. İşlemek, tekrar hizalamak, dinlenmek. Pazar günü, doğum haritanızdaki bağlantı bölgenizde bir Yeni Ay parlıyor. Elbette, ele alınması gereken birkaç daha güçlü husus olabilir. Fakat gülümsemenizi çalmamak için olumlu haliniz, herkesin moralini yükseltmek ve olumsuz görünen şeyleri çok daha umut verici bir şeye dönüştürmeye yardımcı olmak için gerekli olan şeydir.

Oğlak Burcu

Yöneticiniz Satürn bu hafta Cumartesi günü bağlantı bölgenizde geri gidiyor. Sizin için bu, devam etmekte olan derin bir fikir süreci üzere görünebilir yahut hatta çalışmak ve yeni bilgilere dalmak için biraz vakit ayırmak üzere görünebilir. Akıl hocalığı yapmayı, eğitmeyi yahut öğretmeyi umuyorsanız, süreci düzgünleştirmek için evvel yapmanız gereken birkaç şey olabilir. Zihinsel tavrınıza dikkat edin. Kendinizi kasvetli bulursanız, dikkatli bir şükran pratiği yapın. Sağlıklı olana bağlı kalabileceğiniz yeni rutinleri ve alışkanlıkları keşfedin. Bu, bakış açınızı düzgünleştirmek için uzun bir yol kat etmenizi kolaylaştıracak. 

Kova Burcu

Yeni Ay, Pazar günü doğum haritanızın en eğlenceli alanına iniyor. Önümüzdeki aylarda yeni tutkular, hobiler ve hatta ilgiler sizin için gündemde olabilir. Tekrar de fazla düşünmemek değerlidir. Sizi heyecanlandıran bir şey kayıp gidiyorsa ve çıkmaza giriyorsa, o vakit öbür bir şey deneyin. Şu anda esnek bir tutum sergilemek kıymetlidir. Beklentilerinizi akla yatkın yönetin. Neyi taahhüt edebileceğiniz ve neyin nitekim mümkün olduğu konusunda gerçekçi olun. Bu formda, makus sürprizleri hafifletmenin yanı sıra akışa da dokunacaksınız.

Balık Burcu

Satürn, Cumartesi günü burcunuzda geri gidiyor, tahminen de yapmakta olduğunuz tüm güçlü büyümeden biraz mola vermenizi sağlıyor. Kendinize bir bakın, sonlar koyuyor ve büsbütün olgunlaşıyorsunuz! Bu tatili hak ettin. Fizikî sıhhatinize dikkat etmek için artık vakit ayırın ve hayat durumunuzda ne üzere değişiklikler yapmak istediğinizi düşünün. Tahminen de bu, gücünüzün tükenmemesi için orada da hudutlar yaratma problemidir. Nezaketinizden faydalanmak isteyenlere karşı dikkatli olun. Sonunda kimin vaktinize değip kimin değmediğini anlamaya başlıyorsunuz.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen muharrirlerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir