Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 8 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 1

Günlük Burç Yorumuna Nazaran 8 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek?

8 Haziran Perşembe gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en yararlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına nazaran 8 Haziran Perşembe günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sıhhat, meslek ve para hususlarında burcunuzun yorumları…

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 8 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 3

Sevgili Koç, bugün odağında toplumsal çevren ve özel bağların yer alıyor. Günün birinci yarısında aşk hayatında, toplumsal ilgilerinde ya da çocuklarınla münasebetlerinde birtakım gerilimlerin, gerginliklerin olabilir. Günün ikinci yarısında ise kardeşlerinle, yakın çevrendeki şahıslarla, dostlarınla bir ortaya gelebilir yahut ticari görüşmeler yapabilirsin. Akşam saatlerinde de beklenmedik harcamaların olabilir. Toplumsal çevrenden seni şaşırtacak haberler de alabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 8 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 5

Sevgili Boğa, bugün odağında işin, mesleğin ve sorumlulukların yer alıyor. Günün birinci yarısında aile bireyleriyle münasebetlerinde birtakım gerilimlerin, gerginliklerin olabilir. Günün ikinci yarısında ise maddi hususlarla ilgili ya da sıhhat mevzuları ile ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Yapacağın görüşmelerden hoş sonuçlar alabilirsin. Akşam saatleri de beklenmedik gelişmelere açık bir vakit dilimi olacaktır. Sevgiyle kal.

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 8 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 7

Sevgili İkizler, bugün odağında uzun vakittir görüşmediğin tanıdıkların, uzakta yaşayan yakınların, ticari işlerin, eğitimin, seyahat planların ve tüzel hususların yer alıyor. Günün birinci yarısında ticari işler, bağlantı, ulaşım, seyahat, eğitim ve yakın çevrendeki bireylerle ait ile ilgili birtakım gerilimlerin olabilir. Günün ikinci yarısında ise uzakta yaşayan tanıdıklarınla, akrabalarınla haberleşebilir, görüşebilirsin. Akşam saatlerinde, yakınlarının sıhhatiyle ya da uzakta yaşayan tanıdıklarınla ilgili sürpriz haberler alabilir, ani gelişmeler yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 8 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 9

Sevgili Yengeç, bugün odağında finansal mevzular, ödemelerin, alacakların, ruhsal ve fizikî sıhhatin yer alıyor. Günün birinci yarısında, maddi hususlarla ilgili ya da sağlığınla ilgili birtakım gerilimlerin, gerginliklerin olabilir. Mali hususlarda risk almamakta yarar var. Günün ikinci yarısında ise kendi sağlığınla, yakınlarının sıhhatiyle, geri planda yürüttüğün mali işlerle ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Akşam saatlerinde ise sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 8 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 11

Sevgili Aslan, bugün odağında partnerinle, ortaklarınla ve başka beşerlerle olan bağlantıların yer alıyor. Günün birinci yarısında, partnerinle bağlantında ya da öteki beşerlerle ilgilerinde birtakım gerilimlerin ve gerginliklerin olabilir. Kıskançlıklar gündeme gelebilir. Günün ikinci yarısında ise toplumsal hayatın hareketleniyor. Arkadaşlarınla bir ortaya gelebilir, görüşmeler yapabilirsin. Ticari görüşmelerin de olabilir. Akşam saatlerinde, bağlarında agresif yaklaşımların olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 8 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 13

Sevgili Başak, bugün odağında sıhhatin, işin, sorumlulukların, günlük işlerin ve evcil hayvanların yer alıyor. Günün birinci yarısında, sağlığınla ya da işinle ilgili birtakım gerilimlerin ve tasaların olabilir. Günün ikinci yarısında ise işinle ve mesleğinle ilgili kimi görüşmeler yapabilirsin. Hayatındaki otorite figürleriyle ya da yakınlarının sıhhati ile ilgili de görüşmeler yapman mümkün. Akşam saatlerinde, ticari işlerinle ya da uzakta yaşayan tanıdıklarından sürpriz haberler alabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 8 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 15

Sevgili Terazi, bugün odağında aşk hayatın, çocukların ve hayatın keyifli yanları yer alıyor. Günün birinci yarısında, toplumsal ilişkilerinle, çocuklarınla ya da aşk hayatınla ilgili birtakım gerilimlerin, gerginliklerin ve telaşların olabilir. Günün ikinci yarısında ise uzun vakittir görüşmediğin yakınlarınla haberleşebilir, bir ortaya gelebilirsin. Seyahat ve eğitim ile ilgili de birtakım gündemlerin ve görüşmelerin olabilir. Akşam saatlerinde de agresif yaklaşımların olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 8 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 17

Sevgili Akrep, bugün odağında meskenin ve ailen yer alıyor. Günün birinci yarısında mesleğinle ilgili hususlarda, iş bağlarında ya da aile bireyleriyle münasebetlerinde birtakım gerilimlerin ve gerginliklerin olabilir. Günün ikinci yarısında ise aile bireylerinin sıhhatiyle, finansal bahislerle ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Eşinle, eşinin yararları yahut yatırımları ile ilgili de görüşmen mümkün. Akşam saatlerinde, ailenle ilgilerinde agresif yaklaşımların olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 8 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 19

Sevgili Yay, bugün odağında kardeşler, yakın çevrendeki şahıslar, bağlantı, ulaşım, seyahat, eğitim ve ticari işlerin yer alıyor. Günün birinci yarısında da uzun vakittir görmediğin yakınlarınla, seyahat planlarınla, ticari işlerinle, tüzel hususlarla ve eğitim hayatınla ilgili birtakım gerginliklerin olabilir. Günün ikinci yarısında ise ticari görüşmeler, mukaveleler, mutabakatlar, görüşmeler ağır olabilir. Eşinle, patronunla ya da otorite figürleriyle birtakım görüşmeler yapabilirsin. Akşam saatlerinde ise sürpriz haberler alabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 8 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 21

Sevgili Oğlak, bugün odağında maddi hususların, gelirlerin, yararların ve sıhhatin yer alıyor. Günün birinci yarısında, finansal hususlarla yahut sağlığınla ilgili birtakım gerilimlerin ve gerginliklerin olabilir. Günün ikinci yarısında ise işin ve maddi mevzularla, kendi sağlığınla ya da yakınlarının sıhhatiyle ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Eşinle, patronunla ya da hayatındaki otorite figürleriyle görüşmeler yapabilirsin. Akşam saatlerinde ise çocuğunun sıhhati ile ilgili, nakdî işlerinle ilgili ya da partnerinle bağlantında sürpriz gelişmeler olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 8 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 23

Sevgili Kova, bugün Ay, burcunda ilerliyor ve kendi gereksinimlerin, isteklerin, dış görünüşün senin için ön plana çıkıyor. Günün birinci yarısında ikili münasebetlerinde, partnerinle ya da öteki beşerlerle münasebetlerinde birtakım gerilimlerin ve gerginliklerin olabilir. Kıskançlıklar ve agresif yaklaşımlar olabilir. Günün ikinci yarısında ise partnerinle bir ortaya gelebilir, keyifli vakit geçirebilirsin. Çocuklarınla da eğlenceli vakit geçirmen mümkün. Akşam saatlerinde de aile bireylerinden sürpriz haberler alabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 8 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 25

Sevgili Balık, bugün odağında sıhhatin, iç dünyan ve geri plandaki hususların yer alıyor. Günün birinci yarısında sağlığınla ya da geri planda yürüttüğün işlerle ilgili kimi telaşların, gerilimlerin açığa çıkabilir. Birlikte çalıştığın beşerlerle ilgili birtakım gündemlerin olabilir. Günün ikinci yarısında ise aile bireyleriyle bir ortaya gelebilir, haberleşebilirsin. Ailendeki otorite figürleriyle birtakım görüşmeler yapabilirsin. Akşam saatlerinde de sürpriz haberler alman, müsabakalar yaşaman ve şaşırman mümkün. Sevgiyle kal.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir