Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 30 Mayıs Salı Günün Nasıl Geçecek? 1

Günlük Burç Yorumuna Nazaran 30 Mayıs Salı Günün Nasıl Geçecek?

30 Mayıs Salı gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en yararlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına nazaran 30 Mayıs Salı günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sıhhat, meslek ve para hususlarında burcunuzun yorumları…

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 30 Mayıs Salı Günün Nasıl Geçecek? 3

Sevgili Koç, bugün odağında öbür beşerlerle bağlantıların, evliliğin, özel hayatın ve ortakların yer alıyor. Günün birinci yarısında ticari görüşmelerin, kontratların, mutabakatların olabilir. Eğitim, ticaret ve irtibat hususları açısından destekleyici tesirler altında olacaksın. Tıpkı vakitte kardeşlerinle, akrabalarınla ve yakın dostlarınla bir ortaya gelebilir, haberleşebilirsin. İrtibatının ağır olabileceği bir gün senin için. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 30 Mayıs Salı Günün Nasıl Geçecek? 5

Sevgili Boğa, bugün odağında sıhhatin, işin, sorumlulukların, günlük işlerin ve evcil hayvanların yer alıyor. Günün birinci yarısında sağlığınla ilgili ya da işinle ilgili birtakım gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. İşin ve karların açısından da destekleyici tesirler altında olacaksın, para girişlerin olabilir. Hisleriniz ve mantığınız ortasında dengeyi sağlayabilirsiniz. Sevgiyle kal.

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 30 Mayıs Salı Günün Nasıl Geçecek? 7

Sevgili İkizler, bugün odağında aşk hayatın, çocukların ve hayatın keyifli yanları yer alıyor. Günün birinci yarısında çocuklarınla ilgili, aşk hayatınla ilgili ya da sanatsal aktivitelerle ilgili birtakım gündemlerin ve görüşmelerin olabilir. Aile büyükleriyle ya da hayatındaki otorite figürleriyle bir ortaya gelebilir, görüşmeler yapabilir ve keyifli vakit geçirebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 30 Mayıs Salı Günün Nasıl Geçecek? 9

Sevgili Yengeç, bugün odağında meskenin ve ailen yer alıyor. Günün birinci yarısında, aile bireylerinin sıhhatiyle ilgili birtakım gündemlerin olabilir ve görüşmeler yapabilirsin. Ailenle geri planda yürüttüğün işler açısından ya da kendine saklamak istediğin işlerin açısından da destekleyici tesirler altında olacaksın. Sevgiyle kal.

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 30 Mayıs Salı Günün Nasıl Geçecek? 11

Sevgili Aslan, bugün odağında yakın dostların, kardeşlerin, ticari işlerin, eğitimin, seyahat planların ve irtibatın yer alıyor. Günün birinci yarısında toplumsal hayatın, bağlantının, görüşmelerin etkin olabilir. Toplumsal çevrenden, fikrine kıymet verdiğin bireylerle kıymetli görüşmeler yapabilirsin. Ticari görüşmeler yapman da mümkün. Bağlantısının ağır olabileceği ve yapacağın görüşmelerden yarar görebileceğin bir gün senin için. Sevgiyle kal.

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 30 Mayıs Salı Günün Nasıl Geçecek? 13

Sevgili Başak, bugün odağında maddi mevzuların, gelirlerin, çıkarların ve öz paha algın yer alıyor. Günün birinci yarısında işinle, mesleğinle ya da sağlığınla ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. İş görüşmelerin ve finansal konularınla ilgili uygun bir vakit dilimi. Yeni çıkar fırsatların ve para girişlerin olabilir. Birebir vakitte sağlığınla ilgili de birtakım görüşmeler yapman mümkün. Sevgiyle kal.

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 30 Mayıs Salı Günün Nasıl Geçecek? 15

Sevgili Terazi, bugün Ay, burcunda ilerliyor ve kendi gereksinimlerin, isteklerin ve vücut sıhhatin senin için ön plana çıkıyor. Dış görünüşünle ve vücudunla ilgilenebilirsin. Günün birinci yarısında da seyahatle, yayıncılıkla, eğitimle ya da hukuksal mevzularla ilgili birtakım gündemlerin olabilir ve görüşmeler yapabilirsin. Uzun vakittir görüşmediğin ya da uzakta yaşayan tanıdıklarınla, akrabalarınla ya da aile büyükleriyle bir ortaya gelmen de mümkün. Sevgiyle kal.

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 30 Mayıs Salı Günün Nasıl Geçecek? 17

Sevgili Akrep, bugün odağında iç dünyan, geri planda yürüttüğün işlerin, ruhsal ve fizikî sıhhatin yer alıyor. Günün birinci yarısında finansal hususlarla, geri planda yürüttüğün işlerle ya da sağlığınla ilgili birtakım gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. Bilinmeyen gizli yürüttüğün işlerle ilgili de hoş gelişmeler olabilir. Yatırımların, ödemelerin, alacakların, ruhsal ve fizikî sıhhatin açısından destekleyici tesirler altında olacaksın. Sevgiyle kal.

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 30 Mayıs Salı Günün Nasıl Geçecek? 19

Sevgili Yay, bugün odağında toplumsal hayatın, toplumsal çevren ve arkadaşların yer alıyor. Günün birinci yarısında ikili bağlar, özel hayatın, iş birliklerin, iştiraklerin ve ticari görüşmelerinle ilgili destekleyici tesirler altında olacaksın. Birtakım ticari görüşmelerin ya da toplumsal görüşmelerin olabilir. İrtibatının, görüşmelerinin ve toplumsal hayatının faal olabileceği bir gün senin için. Sevgiyle kal.

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 30 Mayıs Salı Günün Nasıl Geçecek? 21

Sevgili Oğlak, bugün odağında işin, mesleğin ve sorumlulukların yer alıyor. Günün birinci yarısında işinle, mesleğinle ve sağlığınla ilgili birtakım gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. İş görüşmeleri ve iş müracaatları için uygun bir vakit dilimi olacaktır, değerlendirebilirsin. Birebir vakitte kendi sıhhatin ya da yakınlarının sıhhatiyle ilgili de kimi görüşmeler yapman mümkün. Yapacağın görüşmelerden yarar görebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 30 Mayıs Salı Günün Nasıl Geçecek? 23

Sevgili Kova, bugün odağında uzakta yaşayan tanıdıkların, uzun vakittir görmediğin yakınların, seyahat planların, eğitimin, milletlerarası ticaret işlerin ve türel hususların yer alıyor. Günün birinci yarısında aşk hayatınla, sahne ve yayıncılıkla, çocuğunun eğitimi ya da seyahatlerle ilgili birtakım gündemlerin ve görüşmelerin olabilir. Birebir vakitte uzun vakittir görmediğin yakınlarınla bir ortaya gelebilir, keyifli vakit geçirebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 30 Mayıs Salı Günün Nasıl Geçecek? 25

Sevgili Balık, bugün odağında finansal bahisler, bankalar, krediler, ödemeler, yatırımlar, miras hususları ve sıhhat durumları yer alıyor. Günün birinci yarısında miras ve nafaka hususlarıyla ilgili, aile bireylerinin sıhhati ya da ailenle nakdî ilişkilerinle ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Yapacağın görüşmelerden de yarar sağlayabilirsin. Sevgiyle kal.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir