Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 29 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 1

Günlük Burç Yorumuna Nazaran 29 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek?

29 Haziran Perşembe gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en yararlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına nazaran 29 Haziran Perşembe günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sıhhat, meslek ve para hususlarında burcunuzun yorumları…

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 29 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 3

Sevgili Koç, bugün odağında sıhhat mevzuların ve finansal durumların yer alıyor. Güne ağır düşlerle başlayabilir ve daha içe dönük olabilirsin. Gün genelinde kendi sıhhatin, aile bireylerinin sıhhati ve geri planda yürüttüğün işlerle ilgili birtakım gelişmeler yaşayabilirsin. Destekleyici tesirler altında olacaksın. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise partnerinle ya da çocuklarınla ilgilerinde ufak tefek uyuşmazlıklar yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 29 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 5

Sevgili Boğa, bugün odağında ikili bağlar, evliliğin ve iştiraklerin yer alıyor. Gün genelinde kardeşlerinle, yakın çevrendeki şahıslarla, toplumsal çevrenle irtibatın ve görüşmelerin açısından destekleyici tesirler altında olacaksın. Aile büyükleriyle görüşebilir, onların dayanağını görebilirsin. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise aile içindeki bir bayanla görüşebilir, haberleşebilirsin ama dedikodudan uzak durmanda yarar var. Sevgiyle kal.

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 29 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 7

Sevgili İkizler, bugün odağında günlük işlerin, sorumlulukların, sıhhatin ve evcil hayvanların yer alıyor. Gün genelinde mesleğin, maddi çıkarların, sıhhatin ve öz kıymet algın açısından destekleyici tesirler altında olacaksın. İş arayan bir İkizlersen, iş müracaatları ve görüşmeler için bugünü değerlendirebilirsin. Kendi sıhhatin ve aile büyüklerinin sıhhati ile ilgili de kimi hoş gelişmeler yaşayabilirsin. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise yakın çevrendeki bireylerle münasebetlerinde sorunlar ve yanlış anlaşılmalar yaşaman mümkün. Sevgiyle kal.

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 29 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 9

Sevgili Yengeç, bugün odağında aşk hayatın, çocukların ve hayatın keyifli yanları yer alıyor. Gün genelinde seyahat, yayıncılık, turizm ve eğitim hususları açısından destekleyici tesirler altında olacaksın. Kalıcı işlere başlayabilir, sağlam alakalar kurabilirsin. Uzakta yaşayan aile büyükleriyle görüşmen ve onların dayanağını alman da mümkün. Gece saatlerinde ise harcamaların artabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 29 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 11

Sevgili Aslan, bugün odağında konutun, ailen ve gayrimenkul hususları yer alıyor. Gün genelinde, ruhsal ve fizikî sıhhatin, aile büyüklerinin sıhhati, içsel huzurun ve geri plandaki finansal işlerin açısından destekleyici tesirler altında olacaksın. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise aile bireyleriyle görüşebilir, haberleşebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 29 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 13

Sevgili Başak, bugün odağında yakın çevrendeki bireyler, irtibat, seyahat, eğitim ve ticari işler yer alıyor. Gün genelinde ikili bağlantıların, toplumsal münasebetlerin, toplumsal ve ticari görüşmelerin açısından destekleyici tesirler altında olacaksın. Kalıcı arkadaşlıklar ya da sağlam münasebetler kurabilir, var olan bağlantında değerli adımlar atabilirsin. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise kardeşlerinle bağlantılarında ya da ticari işlerinde birtakım sorgulamaların olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 29 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 15

Sevgili Terazi, bugün odağında maddi mevzular, sıhhatin ve öz paha algın yer alıyor. Gün genelinde işin, mesleğin, kendi sıhhatin ve aile büyüklerinin sıhhati açısından destekleyici tesirler altında olacaksın. Aile büyükleriyle bir ortaya gelebilirsin yahut kalıcı işler yapabilirsin. İş arayan bir Terazi isen, iş müracaatları için bugünü değerlendirebilirsin. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise toplumsal çevrendeki şahıslarla münasebetlerinde kendi pahasını sorgulayabilirsin. Harcamalarında artış da olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 29 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 17

Sevgili Akrep, bugün odağında bağlantıların, vücut sıhhatin, kendi gereksinimlerin ve dış görünüşün yer alıyor. Gün genelinde seyahat, yayıncılık, uzakta yaşayan tanıdıklar, eğitim, partnerinle ya da çocuklarınla ait ile ilgili birtakım gündemlerin ve hoş gelişmelerin olabilir. Yalnız bir Akrepsen, kalıcı bağlara adım atabilirsin. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise ilgilerinde tutku ve kıskançlık artabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 29 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 19

Sevgili Yay, bugün odağında iç dünyan, sıhhatin ve geri planda yürüttüğün işler yer alıyor. Güne ağır düşlerle başlayabilirsin. Gün genelinde ailenin parası, aile bireylerinin sıhhati ve ailenle alakaların açısından destekleyici tesirler altında olacaksın. Aile büyükleriyle görüşebilir, ilgilerini onarabilirsin. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise uzakta yaşayan tanıdıkların ve uzun vakittir görüşmediğin yakınların ile ilgili iç dünyanda kimi sorgulamaların, yüzleşmelerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 29 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 21

Sevgili Oğlak, bugün odağında toplumsal hayatın, toplumsal bağlantıların, arkadaşların ve görüşmelerin yer alıyor. Gün genelinde yakın çevrendeki şahıslarla, kardeşlerinle, dostlarınla, akrabalarınla ve aile büyükleriyle görüşebilirsin. Ticari işlerin, görüşmelerin, bağlantı ve ikili bağlantıların açısından da destekleyici tesirler altında olacaksın. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise kapalı gizli bağlara çekilebilir yahut ilişkilerinle alakalı kendi içinde yüzleşmeler yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 29 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 23

Sevgili Kova, bugün odağında işin, mesleğin, sorumlulukların ve görünürlüğün yer alıyor. Gün genelinde işin, maddi çıkarların, kendi sıhhatin ve aile büyüklerinin sıhhati ile ilgili birtakım gündemlerin ve görüşmelerin olabilir. İş müracaatları açısından değerlendirebileceğin bir gün senin için. Destekleyici tesirler altında olacaksın. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise partnerinle ya da öteki beşerlerle münasebetlerinde birtakım isyanların olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 29 Haziran Perşembe Günün Nasıl Geçecek? 25

Sevgili Balık, bugün odağında seyahat, eğitim, yayıncılık, yurtdışı kontaklı işler ve uzaktaki yakınların yer alıyor. Gün genelinde aşk hayatın, çocuklarınla ait ve hobilerin açısından destekleyici tesirler altında olacaksın. Kalıcı bağlantılar kurabilir, bağlantında kıymetli adımlar atabilirsin. Yarar sağlayabileceğin bir hobi edinmen de mümkün. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise uzun vakittir görüşmediğin tanıdıklarınla bir ortaya gelebilir, haberleşebilirsin. Sevgiyle kal.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir