Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 14 Ağustos Pazartesi Günün Nasıl Geçecek? 1

Günlük Burç Yorumuna Nazaran 14 Ağustos Pazartesi Günün Nasıl Geçecek?

14 Ağustos Pazartesi gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en yararlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına nazaran 14 Ağustos Pazartesi günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sıhhat, meslek ve para hususlarında burcunuzun yorumları…

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 14 Ağustos Pazartesi Günün Nasıl Geçecek? 3

Sevgili Koç, sabah saatlerinde kendi sıhhatin, aile bireylerinin sıhhati ya da finansal hususlarla ilgili destekleyici tesirler altında olacaksın. Ailenden yardım ve dayanak görebilir, onlarla işbirliği içerisinde olabilirsin. Bir yandan da günün birinci yarısında işin, mesleğin ve sorumlulukların ile ilgili üzerinde baskı hissedebilirsin. Gün genelinde ise partnerinle ya da çocuklarınla alakanı onarabilmen, şifalandırabilmen açısından destekleyici tesirlerin var, değerlendirebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 14 Ağustos Pazartesi Günün Nasıl Geçecek? 5

Sevgili Boğa, sabah saatlerinde arkadaşlarınla, toplumsal çevrendeki şahıslarla, kardeşlerinle ve yakın dostlarınla bağlantının faal olabilir. Ticari görüşmeler yapman ve çevrendeki şahıslardan yardım, takviye görmen de mümkün. Lakin bir taraftan yayıncılıkla, türel mevzularla yahut uzakta yaşayan tanıdıklarınla ilgili üzerinde baskı hissedebilirsin. Gün genelinde ise aile içi alakalarını onarabileceğin, şifalandırabileceğin ya da aile bireylerinin sıhhati ile ilgili hoş gelişmeler yaşayabileceğin tesirler altında olacaksın, değerlendirebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 14 Ağustos Pazartesi Günün Nasıl Geçecek? 7

Sevgili İkizler, sabah saatlerinde mesleğin, maddi çıkarların ve sıhhatin açısından destekleyici tesirler altında olacaksın. Ticari paydaşlıklar ve iş birliklerinden yarar görebilirsin. Eşinin sıhhati ile ilgili de hoş gelişmeler yaşayabilirsin. Bir taraftan da bankalar, vergiler, ortak paralarla ilgili üzerinde baskı hissedebilirsin. Gün genelinde ise eski dostlarınla ve akrabalarınla bağlantılarını onarabilmen, şifalandırabilmen, bağlantıdaki tıkanıklıkları çözebilmen açısından destekleyici tesirlerin var, değerlendirebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 14 Ağustos Pazartesi Günün Nasıl Geçecek? 9

Sevgili Yengeç, sabah saatlerinde uzun vakittir görüşmediğin tanıdıklarınla haberleşebilir yahut turizm, seyahat, yayıncılık ya da eğitim bahisleri ile ilgili birtakım hoş gelişmeler yaşayabilirsin. Bir taraftan da ikili ilişkilerinle ilgili üzerinde baskı hissetmen ya da bağlantılarla ilgili hırs yapman mümkün. Gün genelinde ise sağlığınla, işinle ve maddi kazançlarınla ilgili iyileşmelerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 14 Ağustos Pazartesi Günün Nasıl Geçecek? 11

Sevgili Aslan, sabah saatlerinde ağır düşlerle güne başlayabilirsin. Tıpkı vakitte sağlığınla ilgili kimi görüşmeler yapabilir, hoş sonuçlar alabilirsin. İş birliklerinden yarar görebilirsin. Bir taraftan da işinle, yapman gerekenlerle ilgili üzerinde baskı hissedebilirsin ve gerginlik yaşayabilirsin. Gün genelinde ise toplumsal ve özel münasebetlerini onarabilmen, şifalandırabilmen açısından destekleyici tesirler altında olacaksın, değerlendirebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 14 Ağustos Pazartesi Günün Nasıl Geçecek? 13

Sevgili Başak, sabah saatlerinde toplumsal hayatın, görüşmelerin, arkadaşlarınla bağlantının faal ve ağır olabilir. Eşinden ya da arkadaşlarından yardım ve takviye alabilirsin. Birebir vakitte toplumsal çevren aracılığıyla yeni müsabakalar yaşaman da mümkün. İşbirliklerinden yarar sağlayabilirsin. Bir taraftan da aşk hayatınla ya da arkadaşlarınla ilgili üzerinde baskı hissedebilir ya da hırslı yaklaşımlar sergileyebilirsin. Gün genelinde ise toplumsal ve özel ilişkilerinle ilgili iç dünyandaki kimi sorgulamaları, telaşları ve kızgınlıkları onarabilmen için fırsatların olabilir, değerlendirebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 14 Ağustos Pazartesi Günün Nasıl Geçecek? 15

Sevgili Terazi, sabah saatlerinde işin, sıhhatin ve sorumluluklarınla ilgili destekleyici tesirler altında olacaksın. Günlük işlerini ve yapman gerekenleri çarçabuk halledebilirsin. Bir yandan da evinle ya da aile bireyleriyle ilgili üzerinde baskı hissedebilir, hırslanabilirsin. Ailenle ilgilerinde gerginlikler olabilir. Gün genelinde ise toplumsal münasebetlerini ve özel bağlarını onarabileceğin, şifalandırabileceğin, bağlantılarda daha bahadır davranabileceğin tesirler altında olacaksın. Bu durumu değerlendirebilirsin. Bir arkadaşının sıhhati ile ilgili de hoş haberler alabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 14 Ağustos Pazartesi Günün Nasıl Geçecek? 17

Sevgili Akrep, sabah saatlerinde aşk hayatınla, seyahatlerinle ve yayıncılık konularınla ilgili destekleyici tesirler altında olacaksın. Partnerinle bir ortaya gelebilir, dayanak görebilirsin. Çocuğunun eğitimi ile ilgili hoş gelişmelerin olabilir. Yalnız bir Akrep isen, yeni müsabakalar yaşayabilirsin. Bir taraftan da ticari işlerinle ya da yakın çevrendeki bireylerle olan bağlantısında kimi gerilimlerin, gerginliklerin olabilir. Seyahat etmen de mümkün. Gün genelinde ise alakalarını onarabilmen için destekleyici tesirlerin var. Sevgiyle kal.

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 14 Ağustos Pazartesi Günün Nasıl Geçecek? 19

Sevgili Yay, sabah saatlerinde yatırım mevzuları ya da aile bireylerinin sıhhati ile ilgili destekleyici tesirler altında olacaksın. Ailenden yardım ve dayanak görebilirsin. Tıpkı vakitte ticari iş birlikleri ve eşinin parası ile ilgili de birtakım ortak kararlar alabilirsin. Bir taraftan da sıhhat ya da para mevzularında kimi gerilimlerin olabilir, gergin hissedebilirsin. Gün genelinde ise uzakta yaşayan, uzun vakittir görüşmediğin tanıdıklarınla bağlarını onarabileceğin tesirlerin var, değerlendirebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 14 Ağustos Pazartesi Günün Nasıl Geçecek? 21

Sevgili Oğlak, sabah saatlerinde ikili ilişkilerinle ilgili ağır gündemlerin olabilir. Tıpkı vakitte yakın çevrendeki bireylerle de bir ortaya gelebilir, görüşebilirsin. Yakın dostlarından yardım ve takviye görebilirsin. Ticari görüşmeler açısından da destekleyici tesirler altında olacaksın. Bir taraftan da görüşmelerin, münasebetlerin ve ticari iş birliklerinle ilgili kimi gerilimlerin olabilir. Gün genelinde ise finansal hususlarla ya da aile bireylerinin parasıyla ilgili onarıcı ve destekleyici tesirler altında olacaksın. Bir pürüz varsa, giderilebilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 14 Ağustos Pazartesi Günün Nasıl Geçecek? 23

Sevgili Kova, sabah saatlerinde ticari işlerinle, maddi kazançlarınla ve sağlığınla ilgili destekleyici tesirler altında olacaksın. Para girişlerin olabilir. Birebir vakitte seyahatle ya da yakın dostlarınla ilgili birtakım gündemlerin olabilir. Ticari ortaklıklarınla ya da ilişkinle ilgili üzerinde baskı hissedebilirsin. Gün genelinde ise partnerinle münasebetteki uyuşmazlıkları onarıcı ve şifalandırıcı tesirler var, bunları değerlendirebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 14 Ağustos Pazartesi Günün Nasıl Geçecek? 25

Sevgili Balık, sabah saatlerinde aşk hayatınla ve partnerinle ilgili destekleyici tesirler altında olacaksın. Eşinden, partnerinden yardım ve dayanak görebilirsin. Bir taraftan da toplumsal çevrendeki şahıslarla ya da toplumsal hayatınla ilgili üzerinde baskı hissedebilirsin. Gün genelinde ise iş bağlarını, toplumsal ve özel alakalarını ve maddi yararlarındaki pürüzleri onarabileceğin, iyileştirebileceğin fırsatlarla karşılaşabilirsin. Sevgiyle kal.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir