Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 12 Mayıs Cuma Günün Nasıl Geçecek? 1

Günlük Burç Yorumuna Nazaran 12 Mayıs Cuma Günün Nasıl Geçecek?

12 Mayıs Cuma gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en çıkarlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına nazaran 12 Mayıs Cuma günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sıhhat, meslek ve para hususlarında burcunuzun yorumları…

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 12 Mayıs Cuma Günün Nasıl Geçecek? 3

Sevgili Koç, bugün senin için toplumsal çevren ve toplumsal hayatın ön planda olacaktır. Gün içinde de maddi hususlarla ilgili ya da sağlığınla ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin ancak taraf değişikliklerine, beklenmedik durumlara ve sürpriz para çıkışlarına hazırlıklı olmanda yarar var. Birebir vakitte, gün genelinde yakın çevrendeki kimi bireylerle, maddi konularınla ilgili görüşmeler yapabilirsin. Bunun yanında, bir yakınınla, geçmişteki bir mevzuyu tekrar görüşebilir ve içini dökebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 12 Mayıs Cuma Günün Nasıl Geçecek? 5

Sevgili Boğa, bugün senin için işin ve mesleğin ön planda olacaktır. Öğlen ve sonrasında da süratli gelişmeler yaşanabilir, sürpriz durumlar gelişebilir ve senin için kıymetli olan kimi bireylerle görüşmelerin gündemine oturabilir. Telaşa ve sakarlıklara dikkat etmende yarar var. Birebir vakitte, gün içinde aile büyükleriyle, kardeşlerinle, eski dostlarınla ya da ticari işlerinle alakalı birtakım görüşmeler yapabilirsin. Sürpriz haberler alabileceğin bir gün senin için. Sevgiyle kal.

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 12 Mayıs Cuma Günün Nasıl Geçecek? 7

Sevgili İkizler, bugün senin için uzaktaki tanıdıkların ya da uzun vakittir görmediğin yakınların, seyahat planların, ticaret teşebbüslerin, eğitim ve hukuksal hususların ön planda olacaktır. Öğlen ve sonrasında da kendi sağlığınla,  uzaktaki yakınlarının sıhhatiyle ya da geri planda yürüttüğün birtakım işlerle ilgili görüşmeler yapabilirsin. Beklenmedik gelişmelere, sürpriz durumlara açık tesirlerin var. Gün genelinde ise birtakım iş görüşmelerin ya da yakınlarınla ilgili gelişmelerin kelam konusu olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 12 Mayıs Cuma Günün Nasıl Geçecek? 9

Sevgili Yengeç, bugün senin için finansal hususlar, işin ve sıhhatin ön planda olacaktır. Öğlen ve sonrasında da işinle, finansal konularınla ya da sağlığınla ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Ödemelerininle ilgili ya da toplumsal çevrendeki bireylerle ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Turizm, yayıncılık ve ticari işlerinle alakalı birtakım görüşmeler, kontratlar gündemine gelebilir. Kardeşlerinle, yakınlarınla da seyahat gündemin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 12 Mayıs Cuma Günün Nasıl Geçecek? 11

Sevgili Aslan, bugün senin için başka beşerlerle münasebetlerin, evliliğin ve özel hayatın ön planda olacaktır. Öğlen ve sonrasında da partnerinle, patronunla ya da babanla iş görüşmeleri ya da özel görüşmeler yapabilirsin. Yapacağın görüşmelerde, agresif yaklaşımların olabilir. Taraf değişikliklerine ve sürpriz gelişmelere açık tesirlerin var. Tıpkı vakitte yakınlarınla, finansal konularınla ilgili de birtakım görüşmeler yapabilirsin. Maddi konularınla ya da sıhhat konularınla ilgili gündemlerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 12 Mayıs Cuma Günün Nasıl Geçecek? 13

Sevgili Başak, bugün senin için işin, sıhhatin ve günlük işlerin ön planda olacaktır. Öğlen ve sonrasında da yurtdışı kontaklı işlerinle, eğitiminle ya da uzun vakittir görüşmediğin tanıdıklarınla ilgili birtakım gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. Sürpriz haberler alabilir, beklenmedik müsabakalar yaşayabilirsin. Uzun vakittir görmediğin bireylerden haber alman mümkün. Tıpkı vakitte eski partnerinden de haber alabilir, görüşebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 12 Mayıs Cuma Günün Nasıl Geçecek? 15

Sevgili Terazi, bugün senin için aşk hayatın ve çocukların ön planda olacaktır. Öğlen ve sonrasında da aşk hayatınla, finansal konularınla, çocuğunun sıhhatiyle ya da çocuğunun masraflarıyla ilgili birtakım gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. Cümbüş hayatınla ilgili de para çıkışların olabilir. Sürpriz ve beklenmedik gelişmelere açık bir gün. Tıpkı vakitte, gün genelinde yakınlarının sıhhatiyle, kendi sağlığınla yahut işinle ilgili görüşmeler de yapabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 12 Mayıs Cuma Günün Nasıl Geçecek? 17

Sevgili Akrep, bugün senin için konutun, ailen ve gayrimenkul bahislerin ön planda olacaktır. Öğlen ve sonrasında da gayrimenkul konularınla ilgili görüşmeler yapabilir, aile bireyleriyle bir ortaya gelebilir yahut partnerinle, ilişkinle ilgili birtakım gündemlerin olabilir. Fikrine güvendiğin bireylerle görüşebilirsin ama özgürlük isteğin ağır olabilir. Sürpriz gelişmelere ve gerginliklere de müsait tesirlerin var. Partnerinle, geçmişteki bir mevzuyu tekrar masaya yatırabilirsiniz. Sevgiyle kal.

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 12 Mayıs Cuma Günün Nasıl Geçecek? 19

Sevgili Yay, bugün senin için yakın çevrendeki şahıslar, bağlantı, haberleşme, eğitim, seyahat ve ticaret ön planda olacaktır. Öğlen ve sonrasında da yakın çevrendeki şahıslarla, akrabalarınla ya da ticari işlerinle ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Şaşırtan haberler alman ve sürpriz müsabakalar yaşaman mümkün. Gün genelinde ise aile bireylerinle geçmişteki bir mevzuyu tekrar görüşebilirsiniz. Birebir vakitte gayrimenkul konularınla ilgili de görüşmeler yapman, kontratlar imzalaman mümkün. Sevgiyle kal.

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 12 Mayıs Cuma Günün Nasıl Geçecek? 21

Sevgili Oğlak, bugün senin için maddi mevzuların, gelirlerin, karların ve sıhhatin ön planda olacaktır. Öğlen ve sonrasında da çocuğunla, çocuğunun masraflarıyla ya da çocuğunun sıhhatiyle ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Partnerinle ilginde, öz paha algını sorgulayabileceğin durumlar da gelişebilir. Para çıkışları da kelam konusu olabilir. Birebir vakitte, gün genelinde çocuğunun eğitimiyle ya da ticari işlerinle ilgili de kimi görüşmeler yapabilirsin. Geçmiş birtakım hususlar, tekrar önüne gelebilir ve yüzleşmeler gerçekleştirmen gerekebilir. Eski partnerlerinden haber alman da mümkün. Sevgiyle kal.

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 12 Mayıs Cuma Günün Nasıl Geçecek? 23

Sevgili Kova, bugün Ay, burcunda ilerliyor ve kendi gereksinimlerin, kendi isteklerin senin için ön plana çıkıyor. Öğlen ve sonrasında da aile bireylerinle ya da gayrimenkul konularınla ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Ailenden sürpriz haberler alabilirsin. Evinle ya da gayrimenkul konularınla ilgili de sürpriz gelişmeler ve istikamet değişikliklerin olabilir. Birebir vakitte mali işlerle ilgili de görüşmeler yapabilirsin. Gayrimenkul yatırımı hususları, kontratlar ve mutabakatlar da gündeminde olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Ulaş Utku Bozdoğan: Günlük Burç Yorumuna Nazaran 12 Mayıs Cuma Günün Nasıl Geçecek? 25

Sevgili Balık, bugün senin için sıhhatin ve geri planda yürüttüğün işler ön planda olacaktır. Öğlen ve sonrasında da geri planda yürüttüğün ticari işlerinle alakalı ya da yakınlarının sıhhatiyle ilgili birtakım gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. Sürpriz haberler alabileceğin ve şaşırtan müsabakalar yaşayabileceğin bir gün olabilir. Tıpkı vakitte mukaveleler ve mutabakatlar açısından destekleyici tesirler altında olacaksın. Eski hususlar da tekrar gündemine gelebilir. Sevgiyle kal.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir