Ulaş Utku Bozdoğan: Güçlü Olabilecek misin? Astrolojiye Nazaran Para Konusunda En Güzel ve En Berbat Burçlar Muhakkak Oldu 1

Güçlü Olabilecek misin? Astrolojiye Nazaran Para Konusunda En Güzel ve En Berbat Burçlar Muhakkak Oldu

Astrolojinin son yıllarda öne çıkan kolu olan finansal astroloji, ilgi çekmeye devam ediyor. Burçların para ile bağları de öbür özellikleri üzere farklılaştığından biz de merak ettik. En âlâ para harcayandan en yeterli para kazanan burçlara baktık.

Zodyak’ta 12’ye ayrılan insanoğlu, yükseleni, güneşi, ayı derken düğümlerinden doğum haritalarına birçok farklı parametre ekleyerek şahsa özel seçenekler sunuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Güçlü Olabilecek misin? Astrolojiye Nazaran Para Konusunda En Güzel ve En Berbat Burçlar Muhakkak Oldu 3

Finansal astroloji de bu özelliklerden yola çıkarak bireylerin iş, meslek, finansal, yatırım üzere alanlardan, para kazanma hırsı ve haline, hatta harcama haline yönelik de fikirler sunuyor. Bizler de en savurgan, en güçlü, en cimri burçlara bir göz attık.

Parayı en çok seven burç hangisi?

Ulaş Utku Bozdoğan: Güçlü Olabilecek misin? Astrolojiye Nazaran Para Konusunda En Güzel ve En Berbat Burçlar Muhakkak Oldu 5

Astrolojik özelliklerine nazaran, Boğa burcu parayı en çok seven burç olarak görülüyor. Boğa burcunun maddi teminata ve konfora verdiği kıymet, bu biçimde görülmesine neden olurken, uygun bir yatırımcı olma potansiyelini de analitik ve sabırlı yaklaşımlarıyla taşıyor. 

Güvenlik ve lüks Boğalar için değerli ögeler olduğundan parayı bu yolda kullanırken, bu özellikler ‘Para harcama konusunda en makus burç’ haline de getirebiliyor. Para harcama konusunda daha savurgan kabul edilen Boğa burcu lüks kadar, konfor ve kaliteye de kıymet veriyor. Kaliteli ve kıymetli eserlere, keyifli tecrübelere ve ömür usulüne yatırım yapmaktan hoşlanırlar. Bu nedenle, bazen çok harcamalar yapma eğilimleri olabilir.

Parayı en kolay kazanan burç hangisi?

Ulaş Utku Bozdoğan: Güçlü Olabilecek misin? Astrolojiye Nazaran Para Konusunda En Güzel ve En Berbat Burçlar Muhakkak Oldu 7

Astrolojiye her burcun maddi muvaffakiyete ulaşma potansiyeli olsa da para kazanma yetenekleri farklılık gösterirken, genel görüş Oğlak burcunu öne çıkarıyor. 

Para hususlarında başarılı olma eğilimine sahip olarak kabul edilen Oğlak burcu, disiplinli, hırslı ve çalışkan bir tabiata sahip olmasıyla öne çıkıyor. Aslında burada girişimcilikten fazla çalışkanlık öne çıkıyor. Finansal bahislere yönelik planlama, maksat belirleme ve uzun vadeli stratejiler konusunda güzel olan Oğlaklar, kararlılık, sorumluluk duygusu ve azimleri sayesinde de maddi istikrar elde etme konusunda başarılı olabilirler.

Parayı en çok harcayan burç hangisi?

Ulaş Utku Bozdoğan: Güçlü Olabilecek misin? Astrolojiye Nazaran Para Konusunda En Güzel ve En Berbat Burçlar Muhakkak Oldu 9

Ünlü tabirle ‘cebinde akrep var’ tabiri zodyakta gerçek çıkmıyor. Astrolojiye nazaran, Akrep burcu parayı en çok harcayan burç olarak kabul ediliyor. 

Akrep burcu, tutkulu ve derin hislere sahip bir burç olarak, istek ve zevkleri uğruna para harcamaktan çekinmiyor. Lüks ve kaliteli hayat üslubuna değer veren Akrepler değerli ve özel eserlere, seyahatlere, cümbüşlere ve keyifli tecrübelere yatırım yapmayı tercih ediyorlar.

Parayı en güç kazanan burç hangisi?

Ulaş Utku Bozdoğan: Güçlü Olabilecek misin? Astrolojiye Nazaran Para Konusunda En Güzel ve En Berbat Burçlar Muhakkak Oldu 11

Astrolojiye nazaran, Balık burcu para kazanma konusunda zorluklar yaşayabilecek bir burç olarak kabul ediliyor. Duygusal, hayalperest ve fedakar bir tabiata sahip olduğu düşünülen Balık burcunun, para konusunda pratiklikleri ve maksatlara odaklanma konusunda zorluk yaşayabileceği öngörüsü bu genellemeyi yaptırıyor. Finansal planlama ve para idaresinde disiplinli olmakta zorlanan Balık burcu,  çoklukla diğerlerine yardım etmeye ve cömert olmaya meyilli olduğundan suiistimallere de açık görülüyor.

En cimri burç hangisi?

Ulaş Utku Bozdoğan: Güçlü Olabilecek misin? Astrolojiye Nazaran Para Konusunda En Güzel ve En Berbat Burçlar Muhakkak Oldu 13

Astrolojiye nazaran, Başak burcu en cimri burç olarak kabul edilirken, ayrıntılara dikkat eden, pratik ve analitik bir tabiata sahip olan bu burçtakiler, para hesabını titizlikle yapıyor. Harcamalarını denetim altında tutmaya çalışan Başak burcu, gereksinim ve ihtiyaçları dışında gereksiz harcamalardan kaçınarak tasarruf eğiliminde oluyorlar. Boğa burcu gibisi, finansal istikrar ve maddi garanti Başak burcu için de değerli oluyor.

En yeterli yatırım yapan burç hangisi?

Ulaş Utku Bozdoğan: Güçlü Olabilecek misin? Astrolojiye Nazaran Para Konusunda En Güzel ve En Berbat Burçlar Muhakkak Oldu 15

Astrolojiye nazaran, Yay burcu en güzel yatırım yapan burç olarak kabul ediliyor. Yay burcu insanlarının risk alabilen, maceracı ve vizyoner yapıları, finansal mevzularda açık fikirli olmalarını ve farklı fırsatları görebilmelerini sağlıyor.

Yeni fikirler ve trendler üzerinde araştırma yaparak, büyük resmi görebilme yetenekleriyle uzun vadeli yatırım stratejileri oluşturabilirler.

En savurgan burç hangisidir?

Ulaş Utku Bozdoğan: Güçlü Olabilecek misin? Astrolojiye Nazaran Para Konusunda En Güzel ve En Berbat Burçlar Muhakkak Oldu 17

Astrolojiye nazaran, Aslan burcu en savurgan burç olarak kabul ediliyor. Aslan burcunun ekseriyetle lüks, gösterişli ve dikkat cazibeli hayat şekline ehemmiyet vermesi, harcamalarını kendini ödüllendirmek, keyifli tecrübeler yaşamak için yapması bu görüşün öne çıkmasına neden oluyor. Aslan burçlarının, kendilerini öne çıkaran, itibarlı markalara ve yüksek maliyetli eserlere yatırım yapmaktan hoşlandığı bilinirken, cömertlikte de para harcarken denetimden çıkmasına neden olabiliyor.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir