Ulaş Utku Bozdoğan: Genel Bakış Eylül 2023 Tüm Burçları Neler Bekliyor? 1

Genel Bakış Eylül 2023 Tüm Burçları Neler Bekliyor?

Bu ay, muvaffakiyet, refah ve büyüme için sayısız fırsatı beraberinde getiren güçler ile dolu. Akışta kalın oburlarının gücünüzü bozmanıza müsaade vermeyin. Öfke hırs kızgınlık kırgınlıktan arındırın ruhlarınızı. 

Bu ayın başlangıcı Merkür retrosuna denk geliyor.

Bu vakitler, yeni bakış açıları keşfetmek, alternatif usuller bulmak ve sezgilerinizi geliştirmek için şahanedir.

Bununla birlikte, denetim ve istikrar sistemimizi denetim edin İdealist olarak, değerli kararlar rasyonel zihin geri dönene kadar ertelenmelidir. Duruma yeni bir göz atın, birtakım notlar alın ve akabinde 15’inden sonra ilerleyin.

Tembellik ve çok tatlı düşkünlüğü eylül ayının birinci haftasının tamamına nüfuz edecek. Soğukkanlılığınızı koruyun ve bunun yeni gerçeklik olduğuna inanmaktan kaçının. Bu da geçecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Genel Bakış Eylül 2023 Tüm Burçları Neler Bekliyor? 3

Merkür, eylül 2023’ün birinci birkaç gününde ve ağustos’un son haftasında geri harekette. Merkür yalnızca zihnimizden değil, tıpkı vakitte eğitim, tahsil ve bilgiden de sorumludur.

Uzun bir hafta sonundan sonra 2023 eylül ayının başı işe dönüş olarak kabul ediliyor. Ağustos ayında sıcak yaz günlerinin akabinde yeni bir gaye belirleyip bu amaçtan sapmadan ilerlemek biraz vakit alacak.

Eylül 2023’ün ortası bir dönüm noktasıdır. Bir yandan yazın bittiği ve geri gelmeyeceği gerçeğine alışıyoruz. Tersine, günümüz sıkıntılarıyla meşgul olanlar daha fazla ileriye bakmaya başlıyor ve yavaş yavaş geçmişi unutuyor. Mesleksel uğraşlarını ilerletmek isteyen herkesin ay ortasında elindeki vazifeleri tamamlaması kafidir; daha süratli hareket etme yahut değişiklik yapma konusunda çok fazla endişelenmemeliler. Olması gereken her şey esasen oldu ve olmaya da devam edecek. Öteki her şey, muvaffakiyet bahtı olmadan vakit kaybı olacaktır.

Eylül 2023 sonu profesyonel alanda tüm dengeleyici süreçlerin nihayet geri yükleneceği ve bağlantılar departmanında bir anlayış ve özdenetim devrinin geleceği, bireyler için daha istikrarlı bir vakit öngörüyor. Sözün tam manasıyla, bu, bizim çıkarlarımıza uygun olmayan biçimlerde bizi etkileme potansiyeline sahip olduklarında, başka insanların bakış açıları, aksiyonları yahut eylemsizlikleriyle eskisi kadar ilgilenmeyeceğimiz manasına gelir. Büyük bir takımda çalışıyorsanız, ferdi bir proje başlatmak ve kendinizi kümeden süreksiz olarak uzaklaştırmak akla yatkın olabilir. Eylül 2023’ün sonunda aşk ve romantizm kesimi parlak beklentiler vaat ediyor.

Koç

Ulaş Utku Bozdoğan: Genel Bakış Eylül 2023 Tüm Burçları Neler Bekliyor? 5

Bu ay, her şey elbet sizin lehinize olacak. Öteki etken de, yazmak sizin için bilhassa avantajlıdır. Seyahat etmeye karar verirseniz, 21’i eğlenceli olabilir.

Koç burçları, Eylül Burçlarına nazaran eylül 2023’te ortalama sonuçlar yaşayacaklar! Rahu ve Ketu sırasıyla birinci ve yedinci konutlarda fakat tüm ay boyunca olumsuz sonuçlar gönderiyorlar. Beşinci meskendeki Merkür ve birinci meskendeki Jüpiter, Rahu ve Rahu cildi tahriş etme ve hudut sistemi meselelerine neden olma potansiyeline sahiptir. Mali açıdan Jüpiter ve Rahu, geriye yanlışsız hareket eden Venüs ile birlikte bu ay öngörülemeyen maliyetlerin yanı sıra çıkarlar ve kayıplar getirebilir. Fakat Satürn’ün on birinci konuttaki pozisyonu, daha düşük gelire sahip olmanıza karşın bir ölçü tasarruf yapmanızı sağlayabilir.

İş yeri ile ilgili olarak, altıncı meskendeki Mars muvaffakiyet ve hürmet getirebilirken, Rahu ve Jüpiter yurtdışında bir işe girme mümkünlüğünü artırabilir. Venüs’ün dördüncü meskendeki retro pozisyonu nedeniyle, işletmeler kardan biraz daha fazla ziyan yaşayacaklar. Rahu, Ketu ve Venüs’ün hepsi, aile ve romantik bağlantıların yanı sıra aile üyeleri ortasındaki mülkiyet çatışmaları ve uyuşmazlıklar mevzularında yanlış anlaşılmayı ve anlayış eksikliğini vurgulama potansiyeline sahiptir. Hengame eden ve tartışan çiftlerin yarattığı gerilim Koç burcunu etkileyecektir. Bu ay evlenmek isteyenler için biraz uzun sürebilir.

Boğa

4 Eylül’de tam olarak ne söyleyeceğinizi ve nasıl söyleyeceğinizi bileceksiniz. 17’sinde, işleri çoka kaçmak için güçlü bir eğilim var; bunun yerine kendinizi hızlandırın. 29’unda, beklenmeyene hazırlanın.

Boğa, eylül ayında içe kapanacak ve hayatlarını düşünmeye başlayacak. Ferdî ömrünüzde kıymetli kararlar vermeniz gereken birçok durumla karşılaşacaksınız. Fizikî olarak bitkin hissetseniz bile, çok düşünmeniz, güvensizlik ve depresyon hisleriniz asıl suçlanacak olanlardır. Öyleyse, olayların olmasına müsaade verin ve meselelerinizin sizi tüketmesine müsaade vermemeye çalışın. Kolay bir ay geçirmeyeceksin lakin bunu atlatmaya çalış zira bundan sonra daha düzgün günler olacak.

Boğa Burcu, eylül ayında depresyon ve motivasyon eksikliği yaşayabilir. Kuvvetli bir yıl oldu ve Ocak’tan bu yana geçen mühlet hiç bitmeyecekmiş üzere görünüyor. Hayatınızın her alanını etkileyebilecek bu makus hisleri dışa vurmak yerine partnerinizden yahut bir arkadaşınızdan takviye bulmaya çalışmalısınız.

Olumsuzluktan kaçınılmamalı, bunun yerine geçmesini beklemelisiniz. Aslında rastgele bir arkadaş istemeseniz bile, ders çalışarak, daha fazla idman yaparak yahut maharetlerinizi geliştirerek vaktinizi kusursuz bir biçimde değerlendirebilirsiniz. Özel hayatınızda meseleler büsbütün çözülecek akışta kalın ve ani reaksiyonlar vermemeye çalışın. 

İkizler

4 Eylül’de bir düş, bâtın motivasyonları ortaya çıkarabilir. Ayın on beşinde bir iş fikriniz var. 25 Eylül’de sözlerle yaratıcı olma fırsatınız var.

İkizler Burcu’nun eylül ayında sıhhat, para, meslek, aile ve eğitim açısından kusursuz bir ay geçireceği güçler kelam konusu! Ketu’nun beşinci konuta yerleşimi biraz tasaya neden olabilirken, Jüpiter ve Rahu’nun on birinci meskendeki pozisyonları sıhhatin âlâ olacağının habercisidir. Dördüncü meskendeki Merkür ile eğitim güzel gidecek ve yurtdışında eğitim alma fırsatları olabilir. Aile üyeleri ortasında bir barış ve ahenk ortamı Jüpiter’in yerleşiminden kaynaklanacak ve evvelki tüm uyuşmazlıklar bu ay çözülecek. Evlenmek isteyen çiftler planlarına devam edebilirler ve evlendiklerinde aşklarının geliştiğini ve yeşerdiğini fark edeceklerdir.

Eylül 2023 burcuna nazaran Satürn dokuzuncu meskende olduğu için eylül 2023 emeklerinizin karşılığını hoş sonuçlarla alacaksınız Jüpiter, ilerleme ve memleketler arası seyahat için fırsatlar yaratacak. Rahu bu ay öngörülemeyen bir miras para getirecek ve İkizler burçları gereğince para biriktirebilecekler. İşletmeler genişleme ve karlılık yaşayacak ve yeni bir paydaşlık kurabilir. İşletme ayrıyeten dördüncü konuttaki Merkür sayesinde büyümek için yeni fırsatlara sahip olacak.

Yengeç

8’inde ve 9’unda parlar ve parlarsınız. 14’ünde, arkadaşlarla eğlenmek mümkün. 22’sinde, duyduğunuz hiçbir şeyi göründüğü üzere algılamayın.

Eylül, Yengeç’in birisiyle, büyük olasılıkla partneri yahut yakın arkadaşlarıyla bağlantı kurma gereksinimi hissedeceği ay olacak. Sarılmayı, yakınlaşmayı ve sevildiğinizin onaylanmasını özleyeceksiniz. Lakin bu gereksinimin sizi tüketmesine müsaade vermemelisiniz, bunun yerine kendinizi sevmeye odaklanın. Bu müddet zarfında en kıymetli şey, kendinize kıymetli olduğunuzu ve hislerinize nazaran hareket etmeniz gerektiğini hatırlatmak olacaktır. Bu ay, geri çekilip meditasyon yapacaksınız; kıymetli bir değişiklik beklemeyin. En değerli şey iç huzuru bulmak olmalıdır.

Ayın Yengeçler üzerindeki tesiri eylül ayında en fazla olacak. Olağanda hislerinizle hareket edersiniz ve bu sefer bu daha da bariz olacaktır. İlgilenmek için güçlü bir dileğiniz olacak. Tekrar de rastgele birine çok bağlanmaktan kaçının zira reddedilme mümkünlüğü kalbinizi kırabilir. İş kolay olmayacak. Bir sorun olması durumunda, onunla uğraşmak yerine saklanacaksınız. İş arkadaşlarınız size sempati duymayacaktır; bunun yerine sizi küçük düşürürler ve kaba kelamlar söylerler.

Aslan

Ulaş Utku Bozdoğan: Genel Bakış Eylül 2023 Tüm Burçları Neler Bekliyor? 7

Bu ay mesleğinizi daha yararlı hale getirecek bir fikriniz olabilir. 15’inde, bilhassa güçlü bir sezgisel gününüz var. 19’unda satın alırsanız tam olarak aradığınız şey olmayabilir.

Eylül Burcu, Aslan Burc’nun bu yıl çelişkili sonuçlarla dolu bir ay yaşayacağını öngörüyor. Jüpiter bu ay dokuzuncu meskende, bu yüzden sağlıklı kalacaklar. Yedinci konuttaki Satürn nedeniyle ders çalışırken odaklarını kaybedecekleri bir durumda kendilerini bulabilirler. Lakin Jüpiter, özgüvenlerini artıracak ve imtihanlarında yeterli performans göstermelerini sağlayacaktır.

Evlilikler ve aileler Jüpiter sayesinde barış ve ahenk yaşayacaklar lakin 24 Ağustos’ta Merkür gerilediğinde tartışmalar ve çatışmalar olabilir. Venüs’ün on ikinci meskendeki geri hareketi de evlilik doyumunda hafif bir düşüşe neden olabilir. Bu ay evlenmek isteyen çiftlerin evlilik planları ilerleyebilir. Aşk hayatınızda yanılgılardan uyanacak yanlışsız kararlar alıp münasebetinizi güzelleştireceksiniz. Profesyonel bir bakış açısından, Jüpiter’in tesiri, Aslan burçlarının bir terfi de dahil olmak üzere Satürn’ün önlerine çıkardığı her pürüzde başarılı olmalarına yardımcı olacaktır. Bu ay, para biriktirmek ve kazanmak için harika fırsatlara sahip olacaklar. Merkür’ün olumsuz tesiri nedeniyle, bir iş yürütenler, kârsız ve zararsız istikrarlı bir durum yaşayabilirler. 

Başak

Dördüncüsünde, ilhamla doluyorsun. 14’ünde, gücünüz düşük bir gün geçirebilirsiniz, lakin bundan sonra işler daha âlâ olacaktır. 25’inde, seyahat cazibeli ve çok eğlenceli olabilir.

Ebeveyn içgüdüleri, eylül ayında Başak’ta su yüzüne çıkacak. Çocuklarınız sizi gördüklerine çok sevinecek ve ikiniz birlikte vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Çocuğunuz yoksa, bu ruh halinden yararlanmamak ayıp olur, bu yüzden çocuklarına bakmayı teklif edin; arkadaşlarınız bunu takdir edecektir. Siz ve eşiniz bir aile kurmak istiyorsanız artık tam vakti. Bu mühlet zarfında çok toplumsal olacaksınız ve tıpkı vakitte hayvanlara olan sevginiz ve onlara yardım etme dileğiniz artacak. Bir barınakta bir evcil hayvan yahut istekli evlat edinebilirsiniz.

Güneş’in tesiri, Başakların çok misafirperver ve verici olmalarına neden olacaktır. Birisi sizden yardım istediğinde, buna mecbur kalacaksınız. Gereksinimlerinizi karşılamak için kan vermeye yahut istekli olmaya bile dönebilirsiniz.

Ek olarak, eylül ayında güç isteği sergileyeceksiniz. Sonuç olarak, muhtemelen karlı olacak olan iş arkadaşlarınızın tertibini üstlenmeye istekli olacaksınız. Ek olarak, eşiniz üzerinde denetim uygulamak isteyeceksiniz ve muhtemelen her vakit kendi çıkarlarınızı ön planda tutacaksınız. Bağlantınız çok kibir nedeniyle mahvolabilir.

Terazi

Terazi, bilhassa sevecensiniz. 17’sinde, fazla harcamamaya dikkat edin. 29’unda, beklenmeyene hazırlanın.

Eylül Burcuna nazaran Terazi burcuna mensup olanlar emniyet kemerlerini bağlamalı zira bu ay duygusal bir inişli çıkışlı olacak. Rahu ve Ketu’nun sırasıyla birinci ve yedinci meskenlerdeki astrolojik pozisyonları, işlerinden mutlu olmayabileceklerini ve baskı altında sık sık yanılgı yapabileceklerini gösteriyor. Buna karşın Jüpiter’in olumlu tesiri sayesinde emeklerinden ve yeni iş imkanlarından faydalanacaklar. Merkür’ün on birinci meskene yerleşimi ve Venüs’ün onuncu meskende geriye dönük hareketi işinizde size yarar sağlayacak ve ödüllendirecektir.

Mars’ın on ikinci para meskenine yerleştirilmesi, Terazi burçlarını borç almaya zorlayan öngörülemeyen harcamalara neden olabilir. Tekrar de Jüpiter tasarruf fırsatları da sunacak. Kendi işinin sahibi olanlar için bu ay hayli büyük karlar elde etme talihi var. Lakin Rahu ve Ketu’nun yerleşimi, yeni iştiraklerden kaçınmayı öneriyor.

Baş ağrısı ve huzursuzluk Rahu ve Ketu’dan kaynaklanabilir. Venüs ve Mars onları soğuğa karşı hassas ve hassas gözlere sahip yapabilir, bu nedenle eşlerinin sıhhatine da dikkat etmeleri gerekebilir. Ketu’nun tesiri öğrenciler için zorluklar yaratabilirken, Mars daha fazla odaklanmayı ve daha yeterli imtihan hazırlığını teşvik edecektir. Evli çiftler bağlarının zayıfladığını düşünse de, eylül evlenmek için yeterli bir ay olmayabilir. Sabırlı davranın. 

Akrep

Sekizinci, seyahat için eğlenceli bir gün olabilir. 18’inde, ne söyleyeceğinizi ve nasıl söyleyeceğinizi zati biliyorsunuz. 21 Aralık’ta arkadaşlar size âlâ vakit geçirmek istiyor.

Akrepler, bilhassa romantik hayatınızda eylül ayında yanıltılacak. Bunun nedeni, sizde hormonal bir dalgalanmaya neden olacak biriyle tanışacağınız ve zati önemli bir bağlantı içinde olanlarınız, eşinizi aldatma kanısıyla gayret ediyor olabilirsiniz. Bu, mevcut bağlantınızdan nitekim şad olup olmadığınız konusunu gündeme getirecektir. O kişi bir sebepten ötürü hayatınızda ve bunun ne olduğunu bulmanız gerekiyor. Ayrıyeten kendinize biraz vakte gereksiniminiz olacak; tahminen de kendinize tabiatta geçirmek için bir hafta sonu ayırın.

Eylül’de sıkıntısız bir seyir olmayacak ve içeride bir uyuşmazlığı çözmeniz gerekebilir. Duruma bağlı olarak çok romantik yahut soğuk kalpli olabilirsiniz. Tekrar de, Akrep ile aksiliği pek olumlu olmayan Venüs’ün tüm tesirine karşın, soğukkanlılığınızı koruyabilecek ve hislerinizi fazla söz etmekten kaçınabileceksiniz.

Eşinizle olan bağlantınız üzerinde kıymetli bir tesiri olacaktır. Akrep bekarları, girift ve karmaşık alakalar arama eğiliminde olacaklar ve yasak meyve fikrine karşı koyamayacaklar. Tersine, kararlı bir bağlantı içinde olanlar, partnerlerine karşı hisleri ile bağımsızlık muhtaçlıkları ortasında bir uzlaşma bulmayı düşüneceklerdir.

Yay

Ulaş Utku Bozdoğan: Genel Bakış Eylül 2023 Tüm Burçları Neler Bekliyor? 9

4 Eylül’de çoka kaçmayın, bunun yerine kendinizi hızlandırın. Sekizinci gün, meslekle ilgili iç görüler alacaksınız. 25’inde, yazmak sizin için ayrıcalıklı.

Eylül Burcu, Yay Burcu’nun eylül 2023’te çeşitli, büyük ölçüde olumlu sonuçlar yaşayabileceğini kestirim ediyor. Jüpiter’in beşinci konuta yerleştirilmesinin bir sonucu olarak ailede ahenk ve barış olacak. Çiftler, Venüs’ün dokuzuncu meskendeki geri hareketinin bir sonucu olarak orta sıra tartışabilirler, fakat bu uzun vadede bilhassa önemli yahut ziyanlı olacak bir şey değildir. Beşinci meskendeki Mars ve on birinci meskendeki Ketu sayesinde yaylar ay boyunca kendilerini sağlıklı hissedecekler. Bununla birlikte, daha yaşlı yerliler, Venüs’ün geriye dönük pozisyonu nedeniyle cilt yahut göz tahrişi üzere sıhhat problemleri yaşayabilir.

Yurtdışında yüksek tahsil görmek isteyen öğrenciler yakında bunu yapma fırsatına sahip olabilir ve derslerinde başarılı olabilirler. Meslekleri etkileyen Satürn’ün üçüncü konuta yerleştirilmesi, istikrarlı ve kademeli bir büyüme ile sonuçlanabilir. Terfiler yahut daha güzel yararları olan yeni bir iş, Ketu’nun getireceği olumlu sonuçlardan ve büyümeden bazılarıdır. Beşinci meskendeki Jüpiter, itimadı artıracak ve işte tanınma getirecek. Ek olarak, gezegen maaş artışları yahut geliri artıracak öteki yararlar getirecek.

İşletme sahipleri için karlarını artırmak ve şirketlerinin ek şubelerini açmak için harika bahtlar var.

Oğlak

Eylül 2023. 18’inde, arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. 23’ünde, parlayacak ve parlayacaksınız.

Eylül ayında bir ton iş ve sorumluluk olacak. Dikkatsizlik ay başında denetim altına alınacak. Çok zayıf bir vakit idaresine sahip olacaksınız ve amaçlarınızın birçoklarını gerçekleştiremeyeceksiniz. Yakında gerçekte ne istediğinizi gözden kaçırmaya başlayacaksınız, bu yüzden etkililiğinizi ve önceliklerinizi düşünmeye başlamanın vakti geldi. Durumu güvendiğiniz bir arkadaşınız yahut akrabanızla tartışın ve birlikte bir tahlil bulmaya çalışın. Bu müddet zarfında sindirim problemlerine daha hassas olacaksınız. İstikrarlı beslenme ve baharatlı yiyeceklerin yasaklanması, onlardan uzak durmanın en düzgün yoludur.

Eylül yaklaşırken Oğlaklar çok telaşlı olacak. Sıklıkla öbür insanların yükümlülüklerinin sorumluluğunu üstlenirsiniz, bu da muhtemelen nereden başlayacağınızı bilememenize ve vazifelerinizi tamamlamayı daima olarak erteleyebilmenize neden olur. Ertelenen yükümlülükler önümüzdeki günlerde bir anda sizi yakalayabilir, bu nedenle önceliklendirmek için bir dakikanızı ayırmaya çalışın.

Satürn’ün ayrıyeten geçmişi tekrar düşünmenize neden olması mümkündür. Kaybedilen arkadaşlıklar yahut eski eşler için hüzün duymanız mümkündür. 

Kova

15’inde, mali durumunuzu nasıl iyileştireceğiniz konusunda bir fikriniz var. 25’inde, beşerler ekseriyetle olayları sizin şeklinize nazaran görür. 29 Kasım’da sevgilinizle tartışmayın.

Eylül Burcu, Kova burçlarının eylül ayında bir ay çelişkili servet yaşayacağını iddia ediyor. Sırt ağrısı, gerilim ve anksiyete birinci konutta Satürn’den, üçüncü konutta Jüpiter’de baş ağrısı ve hipertansiyondan gelebilir. Sonuç olarak, sıhhat şuuruna sahip olmaya devam etmeleri gerekir. Jüpiter’in üçüncü konuta ve Merkür’ün yedinci konuta yerleştirilmesi nedeniyle ders çalışırken konsantre olmalarını zorlaştırabilir, istedikleri akademik sonuçları elde etmekte zorlanabilirler. Tekrar de Jüpiter, Kova burcunun mesleklerinde başarılı olmasına yardımcı olabilir! Kendi burcunun birinci konutundaki Satürn zorluklar, işyerinde baskı ve istenmeyen seyahatler getirebilir. Dokuzuncu meskeni işgal ederken Venüs’ün geri hareketi, öngörülemeyen maliyetlere ve iş kayıplarına neden olacaktır.

Jüpiter’in pozisyonu, evlilikleri ve aileleri açısından aile üyeleri ortasında uyumsuzluklara ve yanlış anlamalara neden olacaktır. Venüs’ün geriye dönük hareketi meskende baş karışıklığına ve arbedelere neden olacak ve çiftler romantik hislerinin azaldığını hissedebilirler. Evli çiftler de çok hararetli tartışmalara sahip olabilir. Bu ay evlenmek uygun bir fikir olmayabilir.

Balık

10’u yaratıcı olma gününüz. 19’unda, arkadaşınızla hengame etmeyin. 27’sinde, insanların sizinle birebir fikirde olma mümkünlüğü daha yüksek.

Değişen hava ve sorumluluk ölçüsünden olumsuz etkileneceksiniz; gerilimli hissedeceksiniz ve hatta depresif durumlara eğilimli olabilirsiniz. Balık burcunun bu ayki amacı zihinsel ahenk sağlamak, sıhhatlerine ve beslenmelerine yeterli bakmaktır. Bu, bu ay yaşayabileceğiniz birtakım sindirim meselelerinden kaçınmanıza yardımcı olabilir. Ayrıyeten kilo vermek isteyenler için ülkü bir başlangıç vaktidir. Sağlıklı bir diyet ve antrenmana odaklanarak beyninizi kullanırsınız ki bu da ruh sıhhatiniz için güzeldir.

Çoğu insan için bu ay, çoklukla depresyona yol açabilecek birçok yükümlülük manasına gelir. Balık, bu türlü bir ruh hali ile gayret etmek için ülkü bir ruh halinde olacaktır. Yaz boyunca kaçırdığınız vakti telafi etmek için kendinize ve ailenize fazladan birkaç gün müsaade vermeye çalışın.

Eylül ayında bahçeyi kışa hazırlamanın da vakti geldi. Şayet sahip değilseniz, arkadaşlarınıza yahut komşularınıza yardım etmekte isteksiz olmayın. Gerekirse yeniden size yardımcı olacaklarından kuşkunuz olmasın, el emeği de niyetlerinizi işlemenizi sağlayacaktır.

Sonuç olarak

Ulaş Utku Bozdoğan: Genel Bakış Eylül 2023 Tüm Burçları Neler Bekliyor? 11

Çoğu kişi için hayat stillerinde bir dönüm noktası olan bu ayı atlatmak beşerler için çoklukla kolay değildir. Bu nedenle Eylül tehlikeli bir ay olabilir.

Eylül 2023 burcu, hayatın ivme kazandığını ve insanların motivasyon düşüklüğünün üstesinden gelebileceğini gösteriyor. Fakat paniğe kapılmayın ve hatta pes etmeyin. Her aksiliğin sona ereceğini ve bu vakit diliminin sırf süreksiz olduğunu unutmamak çok kıymetlidir. Gevşemek ve en sevdiğiniz aktivitelere konsantre olmak için vakit bulun. Eylül ayında soğukkanlılığınızı müdafaanız çok değerlidir.

Kariyerinizde ve mali durumunuzda ilerlemek için çok gayret sarf etmelisiniz. Süratli ve tereddüt etmeden bir seçim yaparsanız her şey yoluna girecek. Güneş’in Başak Burcu’ndaki tesiri bakış açısını değiştirir ve sinizm düzeyini yükseltir.

Hemen göze çarpan kusurları saklamaya çalışmanın bir yararı yok. Berbat alışkanlıklardan kurtulmayı bir noktaya getirerek, bu vakti en düzgün formda değerlendirebilirsiniz. Eylül ayındaki Hasat Dolunayı ferdî hayatınıza yeni renkler getirecek. Yüzeysel bağlar geçmişte kaldığı için aile pahaları ön plandadır. Çiftler ilgi krizlerini atlatabilecek ve bekarlar gerçek memnunluğu bulabilecek.

Eylül başındaki olaylar atipik reaksiyonlar gerektirecektir. Baht, bir güç testi oluşturmayı ve size birçok sorun atmayı seçecektir. Burç, plandan sapmaya karşı uyarır zira baht beklenmedik bir formda ortaya çıkacaktır. Bir işveren gelebilir yahut güzel beşerler yalnızca şanslı olabilir. Birlikte bir fark yaratabilir ve olayların gidişatını değiştirebiliriz.

Gökler Rehberimiz Yolumuz Işık Olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün muharrirlerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir