Ulaş Utku Bozdoğan: Flörtünü Kendine Bağlamak İsteyenlere Amme Hizmeti: Burçlar Neye Aşık Olur, Tüyoları Veriyoruz 1

Flörtünü Kendine Bağlamak İsteyenlere Amme Hizmeti: Burçlar Neye Aşık Olur, Tüyoları Veriyoruz

Hayatındaki malum kişinin burcunu bilenler ve kendine aşık etmek isteyenler için amme hizmeti veriyoruz. Burçlar neyden hoşlanır, karşısındakinin neyine aşık olur, gelin öğrenelim…

Koç burçları kendilerini güldüren şahıslara hayranlık besliyorlar. Onlar için empatiden çok sempati kıymetli. Hasebiyle sempatik şahıslara çekilirler. Özel hayatlarında bilhassa komik, esprili ve ağır başlı olabilen bireylere aşık olurlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Flörtünü Kendine Bağlamak İsteyenlere Amme Hizmeti: Burçlar Neye Aşık Olur, Tüyoları Veriyoruz 3

Boğa burcunun kalbine giden yol midesinden geçer, derler. Doğruluk hissesi olsa da Boğalar daha çok onlara itimat verene aşık olur. Marjinal insanlara çekilir. Baskın ve dominant beşerler onlara çok cazibeli gelir. Dış görünüşe çok ehemmiyet verirler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Flörtünü Kendine Bağlamak İsteyenlere Amme Hizmeti: Burçlar Neye Aşık Olur, Tüyoları Veriyoruz 5

İkizler burcu insanı esprili ve zeki şahıslardan hoşlanır. Daha çok komik insanlara çekilir, ağır başlı sakin şahıslar dikkatini bile çekmez. Onunla farklı hususlardan konuşulması ve ufkunun açılması asıl sıkıntıdır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Flörtünü Kendine Bağlamak İsteyenlere Amme Hizmeti: Burçlar Neye Aşık Olur, Tüyoları Veriyoruz 7

Yengeç burçları kendisine aile üzere hissettiren bireylerden hoşlanır. Birine aşık olabilmesi için gözüne yakışıklı-güzel gelmesinden çok babacan olması ya da anaç biri olması kıymetlidir. Ayrıyeten Yengeçler için temas kıymetlidir. Cilt ahengi ararlar. Son olarak paraya da değer verirler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Flörtünü Kendine Bağlamak İsteyenlere Amme Hizmeti: Burçlar Neye Aşık Olur, Tüyoları Veriyoruz 9

Aslan burcu için güç çok değerlidir. Birini sevmeleri için hürmet da duymaları gerekir. Gerçekten onlar için güç hürmet, demektir. Ek olarak kendine değer veren ve sahiden hayatını kaliteli yaşayan birine aşık olur. Sporunu, bakımını yapan ve işinde gücünde bir erkek-kadın kalbini hızlandırır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Flörtünü Kendine Bağlamak İsteyenlere Amme Hizmeti: Burçlar Neye Aşık Olur, Tüyoları Veriyoruz 11

Başak burcu gizemli insanlardan hoşlanır. Birine tutulunca kolaylıkla bırakamaz. Bu nedenle aşık olması da zordur. Onun asla ikna olmaması lakin güvenmesi gerekir. Öteki yandan tahlil edebileceği yapıda birisinden hoşlanır. Bilinmeyen, gizli tam olarak çözemediğine aşık olur. Baştan sağma hayat yaşayan birisi ona nazaran değildir. O planlı birisine ve saygın-zengin aileye gitmek ister.

Ulaş Utku Bozdoğan: Flörtünü Kendine Bağlamak İsteyenlere Amme Hizmeti: Burçlar Neye Aşık Olur, Tüyoları Veriyoruz 13

Terazi burçları aşk kelam konusu olunca zoru isterler. Göz önünde bulunan ve dikkat çeken bireye çekilirler. Sönük görünen şahıslara yalnızca hudut olurlar. Tuhaftır ki aşkta rakip gördükleri şahsa bağlanırlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Flörtünü Kendine Bağlamak İsteyenlere Amme Hizmeti: Burçlar Neye Aşık Olur, Tüyoları Veriyoruz 15

Akrep burcu gizemli ve sessiz bireyleri merak ederler. Lakin ezik görünmemeniz gerekir. Güç onlar için de caziptir. Ayrıyeten gösterişli bireylere aşık olurlar. Yeterli bir cilt ahengi olmalı ve her gördüğünde büyülenmelidirler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Flörtünü Kendine Bağlamak İsteyenlere Amme Hizmeti: Burçlar Neye Aşık Olur, Tüyoları Veriyoruz 17

Yay burcu eğlenceli ve konuşkan şahıslara düşer. Onunla inatlaşılmasından çok hoşlanır lakin gücün de kendisinde olmasını ister. Ailesine düşkün bireylere çekilir, duygusal ve derin bireylere aşık olur.

Ulaş Utku Bozdoğan: Flörtünü Kendine Bağlamak İsteyenlere Amme Hizmeti: Burçlar Neye Aşık Olur, Tüyoları Veriyoruz 19

Oğlak burçları güç ve saygınlık hayranıdır. Kendileri itibarlı oldukları için yanlarında da birebir statüde birisi olsun isterler. Tıpkı vakitte duygusallıktan ve romantizmden pek hoşlanmazlar. Mantıklı bir bağ hayal ederler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Flörtünü Kendine Bağlamak İsteyenlere Amme Hizmeti: Burçlar Neye Aşık Olur, Tüyoları Veriyoruz 21

Kova burçları için içtenlik ve sempati kıymetlidir. Cana yakın şahıslardan hoşlanırlar. Gösteriş meraklısı değillerdir ve rahat olmak isterler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Flörtünü Kendine Bağlamak İsteyenlere Amme Hizmeti: Burçlar Neye Aşık Olur, Tüyoları Veriyoruz 23

Balık burçları duygusal ve romantiktir. Lakin sert mizaçlı insanlardan da hoşlanabilirler. Onlar için kıymetli olan baş yapısıdır. Uyumlu hareket edebildiği ve anlaşıldığı kimselere çekilirler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Flörtünü Kendine Bağlamak İsteyenlere Amme Hizmeti: Burçlar Neye Aşık Olur, Tüyoları Veriyoruz 25

Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir