Ulaş Utku Bozdoğan: Ferdî Haftalık Numeroskopunuz 1

Ferdî Haftalık Numeroskopunuz

Kişisel Yıl Numaranıza dayalı olarak bu hafta için ferdî numeroloji iddianızı almak için okumaya devam edin. Şahsî Yıl Numaranızı bilmiyorsanız, aşağıdaki talimatları kullanarak hesaplayabilirsiniz…

Kişisel yıl numaranızı hesaplayın

Ulaş Utku Bozdoğan: Ferdî Haftalık Numeroskopunuz 3

Haftalık varsayımınızı okumak için şahsî yıl numaranızı bilmeniz gerekecek. Bu sayı sizin için 2023 boyunca tıpkı kalacak, bu yüzden yalnızca bir sefer hesaplamanız ve akabinde her hafta bu sayı kestirimini okumanız yeterli!

Çalışmak sahiden çok kolay:

2023’e doğduğunuz günü ve doğduğunuz ayı ekleyin kâfi. 

İşte 2 süratli örnek:

27 Ağustos’ta doğduysanız (bu hesaplamada doğum yılınız geçerli değildir), ferdî yıl numaranız 6’dır zira:

2 + 7 (gün) + 8 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 24

2+4 = 6

4 Kasım’da doğduysanız şahsî yılınız 4’tür zira:

4 (gün) + 1 +1 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 13

1 + 3 = 4

Kişisel Yılınız 1 ise haftalık tahmin

Temmuz, numeroloji döngünüzde güçlü bir 8. Şahsî Ay olacak ve bu sizin için de 8. Ferdî Hafta olacak. Ferdî refahınıza ve bolluğunuza odaklanma vakti. Maharetlerinizi geliştirin ve fırsatları en üst seviyeye çıkarabileceğiniz yerleri görün. 

555 Numaralı, hayatınızı kazanma formunuza daha fazla maneviyat katmanın bir yolunu bulmanızı istiyor. Her çalışma alanının daha yüksek bir maksadı vardır.  Sizinki nedir ve bunu günlük çalışma hayatınıza nasıl daha âlâ dahil edebilirsiniz?

Kişisel Yılınız 2 ise haftalık tahmin

Nümeroloji döngünüzde 9. Ferdî Ay olacak buruk-tatlı 9. Ferdî Hafta boyunca çalışırken, bu hafta etrafınızda bir kapanma duygusu var. Döngünün bu kısmı, istense de istenmese de sonlar getirme eğilimindedir ve bu epeyce duygusal olabilir.

Ancak 555 Numaralı size bunun da Kozmosun sizin için planının bir kesimi olduğunu hatırlatır. Kabullenmeye teslim olun ve sevildiğinizi bilin, hafta bazen ne kadar sıkıntı görünürse görünsün.

Kişisel Yılınız 3 ise haftalık tahmin

Temmuz, numeroloji döngünüzde 1. Ferdî Aydır ve bu da 1. Ferdî Haftadır, bu nedenle ilgi odağı olmayı arzularsanız şaşırmayın. İçsel liderlik marifetlerinizi göstermek için mükemmel bir vakit. Ayağa kalkın ve sayın ve diğerlerinin izlemesi için bir örnek olun.

555 Numaralı size manevi liderliğin işte yahut ailenizde liderlik kadar değerli olduğunu hatırlatır. İlahi bir ilişkiyi etrafınızdakilerin taklit edebileceği yahut takip edebileceği formda nasıl modelleyebilirsiniz?

Kişisel Yılınız 4 ise haftalık tahmin

Her şeyden evvel sezginizi dinleyin. Temmuz, numeroloji döngünüzde son derece sezgisel bir 11. Şahsî Ay olacak ve bu hafta sizin için de 11. Şahsî Hafta olacak. Cihan, onlara bakmayı yahut dinlemeyi umursuyorsanız, yolunuza birçok işaret ve sinyal gönderiyor. Eşzamanlılığı benimseyin ve işaretleri çözmeyi öğrenin.

555 Numaralı size hiçbir şeyin tesadüfen olmadığını hatırlatır. Hayattaki küçük tesadüflere dikkat edin onlar tesadüf değildir.

Kişisel Yılınız 5 ise haftalık tahmin

Ulaş Utku Bozdoğan: Ferdî Haftalık Numeroskopunuz 5

Yaratıcı hissediyor musun? Bu, numeroloji döngünüzde 3. Şahsî Hafta, sizin için de 3. Şahsî Ay olacak. İster işte ister oyunda yaratıcılığınızın parlamasına müsaade vermenin tam vakti. Her türlü kendini söz etme artık sizin için çok tatmin edici ve bilhassa sanatsal, kurnazca yahut müzikal olan her şeyden keyif alacaksınız. 

555 Numaralı size yaratıcı armağanların ilahi olanla da bir temas olabileceğini hatırlatır. Örneğin, maneviyatınızı daha da geliştirmek için ruh sanatını yahut sesle şifayı deneyin.

Kişisel Yılınız 6 ise haftalık tahmin

Nümeroloji döngünüzde 4. Şahsî Ay olarak ayarlandığı için bu Temmuz ayında ayaklarınız yere sağlam basıyor. Ve bu tıpkı vakitte sizin için 4 Ferdî Hafta olduğundan, işleri halletmek ve listenizdeki öğeleri işaretlemek için muhtemelen çok meşgul olacaksınız. Uygun yapılmış bir işten büyük memnuniyet alacağınız, ayakları yere basan, verimli bir hafta.

Ancak 555 Numara size hayatta işten daha fazlası olduğunu hatırlatır. Ruhunuzun müzik söylediğini duyabilmeniz için orta sıra yalnızca var olmak için vakit ayırın.

Kişisel Yılınız 7 ise haftalık tahmin

7. Şahsî Yılda olduğunuz için, bu hafta bilhassa 555 Numaralı ile güçlü bir formda yankılanıyorsunuz. İç müşahede ve ferdî gelişim için vakit harcamakta hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Lakin, Temmuz sizin için 5. Ferdî Ay ve tıpkı vakitte 5. Şahsî Hafta, bu nedenle risk alma dürtünüz artıyor.

Ruhsal gelişiminiz için birkaç risk alarak bu güçleri harmanlayın. Daha evvel hiç yapmadığınız yeni ve heyecan verici bir şey deneyin ve bunun ruhunuzu nasıl esnettiğini görün.

Kişisel Yılınız 8 ise haftalık tahmin

Temmuz sizin için son derece sevgi dolu ve uyumlu bir 6. Şahsî Ay olacak ve birebir vakitte numeroloji döngünüzde de bir 6. Şahsî Hafta olacak, bu nedenle umarız bu hafta çokça canlanma ve memnunluk yaşarsınız. Gereksinimi olan herkes için bir sevgi ve rahatlık ışığı olun. Verdiğiniz sevgi size tekraren geri dönecektir.

555 Numaralı bu hafta sizi düzgünleştirir ve cesaretlendirir ve nezaketinizi ve şefkatinizi ilerletmenize yardımcı olur. Hayır işleri yahut istekli işler için şahane bir hafta.

Kişisel Yılınız 9 ise haftalık tahmin

Temmuz, numeroloji döngünüzde 7. Ferdî Aydır ve bu sizin için de 7. Ferdî Haftadır – bu nedenle 555 Numaralı güçleri bilhassa etrafınızda güçlüdür. En kolay nezaket aksiyonlarından en derin ve huşu uyandıran tecrübelere kadar yaptığınız her şeyde ilahi olanı arayın. 

Bu hafta kalbinizi ve ruhunuzu ilahi ilişkinize ne kadar açarsanız, ruhsal gelişiminiz o kadar süratle artacaktır.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen müelliflerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir