Ulaş Utku Bozdoğan: Eylül 2023 Numeroloji Kodu 7 1

Eylül 2023 Numeroloji Kodu 7

Bilimsel araştırma ve müşahedelere dayalı olarak sayılara mana verme sistemi olan numerolojiye nazaran 2023 keşif, sezgi ve şefkat yılıdır.

Bu yıl birebir vakitte kendimiz ve etrafımızdaki dünya hakkında daha fazla şey anlayabileceğimiz yeni bakış açıları aramak ve keşfetmek için güzel bir vakit.

1 numara

Ulaş Utku Bozdoğan: Eylül 2023 Numeroloji Kodu 7 3

Numerolojide 1 sayısı özgüven, inisiyatif ve yeni başlangıçlar manasına gelir. Yeni bir başlangıcı ve yeni yollar oluşturma kapasitesini temsil eder. Eylül 2023, maksat belirleme ve şahsî gelişim için fırsatlar sunabilir. Hayatının denetimini eline alma ve bedelleri ve amaçları ile dengeli seçimler yapma vakti.

2 numara

Numerolojide iki sayısı ahenk, işbirliği ve diplomasi ile temaslıdır. Eylül 2023’te beşerler dengeyi bulmak ve diğerleriyle derin temaslar kurmak için ilham alabilir. Diyalog ve anlayış yoluyla işbirliği ve çatışma tahlili için uygun bir vakittir.

3 numara

Üçüncü durum, yaratıcı, söz edici ve toplumsal olarak kabul edilir. Eylül 2023’te beşerler sanatsal yeteneklerini benimsemek ve fikirlerini coşkuyla söz etmek için motive olabilir. Bu ay, yeni arkadaşlar edinmek ve başka insanların arkadaşlığından zevk almak için ülküdür.

4 numara

4 numara kararlılık, çalışkanlık ve pratiklik ile bağlantılıdır. Eylül 2023’te tahammül ve sabır gerektiren zorluklar olabilir. Artık sağlam temeller oluşturmaya ve uzun vadeli gayelere ulaşmak için metodik bir yaklaşım kullanmaya odaklanma vakti.

5 numara

5 sayısı esneklik, değişim ve özgürlük manasına gelir. Seyahat, keşif ve ferdî gelişim fırsatları Eylül 2023’te kendini gösterebilir. Değişimi kucaklama ve yapan değişikliklerle sonuçlanabilecek yeni tecrübelere açık olma vakti.

6 numara

Altı numara, yetiştirme, sorumluluk ve ailevi hususlarla ilgilidir. Eylül 2023’ün odak noktası aile içi problemler ve sevdiklerinizle uyumlu ilgiler geliştirmek olabilir. Bu ay, insanlara oburlarının muhtaçlıklarını ön planda tutma ve güzel işler yapmaktan zevk alma konusunda ilham verebilir.

7 numara

İç müşahede, bilgelik ve maneviyatın tümü 7 sayısıyla ilişkilendirilir. Eylül 2023 ayı, iç müşahede ve kendini yansıtma vakti olabilir. Yeni şeyler öğrenmek, maneviyatınızı uygulamak ve hayatın daha derin manalarını keşfetmek için mükemmel bir vakit.

8 numara

8 sayısı refah, muvaffakiyet ve maddi muvaffakiyet manasına gelir. Eylül 2023’te nakdî yarar ve profesyonel ilerleme fırsatları ortaya çıkabilir. İnsanlardan bu ay boyunca hayatlarının denetimini ellerine almaları ve başarılı seçimler yapmaları isteniyor.

9 numara

Merhamet, fedakârlık ve tamamlama 9 sayısıyla alakalıdır. Beşerler, eylül 2023’te gereksinimi olan başkalarına yardım etmeye ve topluma geri vermeye odaklanma konusunda ilham alabilir. Bu, bir tahlil bulma ve artık desteklemeyen şeyleri bırakma vaktidir.

2023 yılının numeroloji manası nedir?

Ulaş Utku Bozdoğan: Eylül 2023 Numeroloji Kodu 7 5

Numerolojide, bir sayının manasını evvel sayının sayılarını toplayarak okuyabilirsiniz (Bir sayı elde edene kadar sayıdaki sayıları bir ortaya toplayın). 

2023 durumunda, bu 2+0+2+3, yani 7 olacaktır. Bu nedenle, 2023 için baskın sayı olarak kabul edilen 7, yılın getirdiği genel enerjiyi yansıtır.

7 sayısı özeldir zira güçleri Batı astrolojisinde ayın güney düğümü ve Neptün’e benzeyen bir ‘gölge gezegen’ olan Ketu gezegeniyle temaslıdır ve bu da bir temas olduğunu düşündürür. manevi aydınlanma ve sezgi ile derin.

7 sayısı hayatımızda çokça karşımıza çıkan bir sayıdır: yedi okyanus, yedi kıta, yedi çakra, yedi gökkuşağı rengi…

2023’te 7 sayısından gelen gücün merak uyandırması ve yeni fikirlere açık olması olasıdır. Tehlikelerle ve hesaplarla dolu bir toplumun ortasında 2023, bir bağışlama ve karşılıklı sevgi esintisi getirecek.

Ayrıca 7 sayısı tıpkı vakitte hisleri düzgünleştiren, tatlı, nazik bir güç alanı taşıyan, insanların birbirini önemsemesini sağlayan ve her şeyi daha güzel ve daha parlak hale getiren GÜÇLERİ gerçek kullanalım. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün müelliflerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir