Ulaş Utku Bozdoğan: Doğum Tarihi ve Saatine Nazaran Bebeğinizin İsminin Birinci Harfi Ne Olmalı? 1

Doğum Tarihi ve Saatine Nazaran Bebeğinizin İsminin Birinci Harfi Ne Olmalı?

Bebeğiniz için doğum tarihi ve saatine nazaran en düzgün ismi düşünün.

Bebeğiniz için doğum tarihi ve saatine nazaran en güzel ismi düşünün. İşte doğum tarihine ve saatine nazaran ismin birinci harfi ve doğum tarihi ile numeroloji bebek isimleri.

Koç (Meşa)

Ulaş Utku Bozdoğan: Doğum Tarihi ve Saatine Nazaran Bebeğinizin İsminin Birinci Harfi Ne Olmalı? 3

Hintçe’de Mesha olarak bilinir. 21 Mart – 19 Nisan tarihleri ortasında doğan beşerler bu burç altında düzenlenir. A, L ve Ch  E hecesi ile başlayan isimler bu burçtaki bebekler için uğurlu kabul edilir.

Boğa (vrishabha)

Hintçe’de Vrishabha olarak bilinir. 20 Nisan – 20 Mayıs tarihleri ortasında doğanlar bu burcun bireyleridir. I, U, E, S, Ş, O,  ile başlayan isimler bu burçtaki bebekler için uğurlu kabul edilir.

İkizler (Mithuna)

Hintçe’de Mithuna olarak bilinir. 21 Mayıs’tan 21 Haziran’a kadar doğan beşerler bu burcun bireyleridir. A, H, Gh, Ka, Ke ve Ko ile başlayan isimler bu burçtaki bebekler için uğurlu sayılır.

Yengeç (Karaka)

Hintçe’de Karka olarak bilinir. 22 Haziran’dan 22 Temmuz’a kadar doğan beşerler bu burcun bireyleridir. Da, De, Do, He, Hi, Ho ve Hu  ile başlayan isimler bu burçtaki bebekler için uğurlu kabul edilir.

Aslan (Singa)

Hintçe’de Simha olarak bilinir. 23 Temmuz’dan 22 Ağustos’a kadar doğan beşerler bu burcun bireyleridir. Ma, Me, Mo, Ta, Te ve To  S ile başlayan isimler bu burçtaki bebekler için uğurlu kabul edilir.

Başak (Kanya)

Hintçe’de Kanya olarak bilinir. 23 Ağustos’tan 22 Eylül’e kadar doğanlar bu burcun bireyleridir. Bu burçtaki bebekler için Pa, Pe, Po, Sh, Ta ve Th harfleriyle başlayan isimler uğurlu kabul edilir.

Terazi (Tula)

Hintçe’de Tula olarak bilinir. 23 Eylül – 23 Ekim tarihleri ortasında doğan beşerler bu burcun bireyleridir .. Ra, Re, Ro, Ta, Te ve To harfleriyle başlayan isimler bu burçtaki bebekler için uğurlu kabul edilir.

Akrep (Vrishchika)

Hintçe’de Vrishchika olarak bilinir. 24 Ekim – 21 Kasım tarihleri ortasında doğan beşerler bu burcun bireyleridir. Y, Na, Ne, No, To, Ya, Ye ve Yu harfleriyle başlayan isimler bu burçtaki bebekler için uğurlu sayılır.

Yay (Dhanu)

Hintçe’de Dhanu olarak bilinir. 22 Kasım’dan 21 Aralık’a kadar doğan beşerler bu burcun bireyleridir. Bu burçtaki bebekler için A, Bh, Dh, Ph, Ta, Ye ve Yo harfleriyle başlayan isimler uğurlu sayılır.

Oğlak (Makara)

Hintçe’de Makara olarak bilinir. 22 Aralık – 19 Ocak tarihleri ortasında doğan beşerler bu burcun bireyleridir. Bu burçtaki bebekler için Bh, Ga, Ge, Ja, Je ve Kh harfleriyle başlayan isimler uğurlu sayılır.

Kova (Kumbha)

Hintçe’de Kumbha olarak bilinir. 20 Ocak – 18 Şubat tarihleri ortasında doğanlar bu burcun bireyleridir… Da, Go, Ge, Sa, Se, So harfleriyle başlayan isimler bu burçtaki bebekler için uğurlu sayılır.

Balık (Meena)

Hintçe’de Meena olarak bilinir. 19 Şubat – 20 Mart tarihleri ortasında doğan beşerler bu burcun bireyleridir… Ch, De, Jh, Th ve Ya, M, harfleriyle başlayan isimler bu burçtaki bebekler için uğurlu kabul edilir.

Artık doğum tarihine nazaran şanslı isimleri bildiğinize nazaran bebeklerinize en hoş ismi verebilirsiniz.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen muharrirlerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir