Ulaş Utku Bozdoğan: Doğum Haritası Parmak İzi Gibidir! 1

Doğum Haritası Parmak İzi Gibidir!

‘Gökyüzünün öğrencisi olmadan yeryüzünün öğretmeni olunmaz.’

Aliya İzzetbegoviç.

Doğum haritalarının incelenmesi

Ulaş Utku Bozdoğan: Doğum Haritası Parmak İzi Gibidir! 3

Bir kişinin bir ülkenin ya da futbol kadrolarının doğum haritalarının incelenmesi ve kıymetlendirme yapılması için dakikası dakikasına tüm bilgilerin net olması gereklidir. TEK Yumurta İKİZLERİNİN Bile DOĞUM HARİTALARI birbirinin tıpkı değilken, Rektifikasyon doğum günü ve saati tespit edilmeden doğum haritası asla yorumlanamaz. Yorumlandığı takdirde gerçek bilgiyi ortaya çıkarmaz ve bilgi kirliliği yaratmaktan öbür bir işe yaramaz. Şu şampiyon olacak diye bir öngörüde bulunabilmek için tüm kadroların kuruluş vakitleri ekipteki şahısların her birinin haritalarının eşleştirilmesi kuraldır. Bu da epey uzun bir vakti gerektirir. Bunu fakat öteki işi olmayan vakit zengini bir uzman astrolog yapabilir.  

Ayrıca tarih boyunca aklı başında donanımlı astrologlar kim şampiyon olacaktan fazla Ülkelere Önderlere İnsanlığa iyi vakitlerin belirlenmesinde rehberlik etmiştir. Bu türlü de olmalıdır. Aksi takdirde pandemi süreci ile dünya ve Ülkemizde kıymeti kavranmaya başlanan insanlığın yazılı tarihinden öncesine dayanan Astroloji sistemi yara alır ve yıllardır müddet gelen baş karışıklığı artarak devam eder. 

Gökyüzünün öğrencisi olmadan yeryüzünün öğretmeni olamazsınız.  Doğum haritaları astrolog ile danışanı ortasında mahremiyet içerdiğinden tv programlarında toplumsal medyada ulu orta yorumlanamaz. Maalesef her hususta olduğu üzere bu hususta bir anlık haber olmak popülerlik elde etme sevdası,  Parmak izi üzere bireye özel doğum haritası kavramının annesi astronomi olan astrolojinin hayatlarımıza ışık tutmasını maniler.  Gökyüzü rehberliği gezegenleri okuma sanatıdır. Birebir burca mensup milyonlarca kişi birebir mukadderat planını yaşayamaz. 

Bundan ötürü da bir burcun birinci 10 günü 2nci 10 günü 3ncü 10 gününe nazaran doğum günümüzün dekanlarını takip etmek genel yorumlar ve gezgen geçişlerinin tesirlerini öğrenmek açısından yarar sağlar.  Koskoca gökyüzünü 12 burca sığdıramaz ve her haritayı genelleme yaparak yorumlayamayız. Her doğum haritası parmak izi üzere bireye özeldir. Makûs örnek gerçek kabul edilemez. Gökyüzünün rehberliğinde astronomi ve astrolojinin gerçek bilginin ışığında yürümek dileği ile.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun…

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir