Ulaş Utku Bozdoğan: Dinçer Güner'in Paylaşımını Görmeden Yeni Yıla Yeni Gayeler Koymayın: 'Çok da Uygun Başlamıyoruz' 1

Dinçer Güner’in Paylaşımını Görmeden Yeni Yıla Yeni Gayeler Koymayın: ‘Çok da Uygun Başlamıyoruz’

Astrolog Dinçer Güner, yeni yıla yeni umutlar ve maksatlarla başlamak için gökyüzünün çok umutlu olmadığını öngördü. Yaklaşık 3 gün boyunca oluşacak kare açı, hangi alanlarda sorun yaratabilir açıkladı. Kısaca sorun size değil, Venüs ve Satürn’de fakat tekrar de siz bilirsiniz.

Kaynak: https://x.com/dincerguner/status/1741…

Astrolog Dinçer Güner, 2024 yılının birinci gününde işlerin tam beklenen formda başlamayacağını söylerken, “Yeni yılın birinci gününde sevgi pıtırcığı değil” dedi. “Venüs ile Satürn ortasında kare açı oluşacak ve tesiri 3 gün” diyen Güner, amaçları ve umutları birkaç gün ertelemek gerekiyor üzere hissettirdi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dinçer Güner'in Paylaşımını Görmeden Yeni Yıla Yeni Gayeler Koymayın: 'Çok da Uygun Başlamıyoruz' 3

Bakın Dinçer Güner bu süreci anlatmış?

“Sevgi ve duygusal mevzularda limitler ortaya çıkabilir, ilgilerde his olarak aralık ve uzaklaşma meydana gelebilir. Mevcut bağlantılardaki sıkıntılar daha besbelli hale gelebilir ve bağlantılardaki taahhütler ve yükümlülükler ağır bir hal alabilir. Yeni başlayan bağlar kuvvetli testlerden geçebilir yahut başlangıçta önemli pürüzlerle karşılaşabilir.”

Ulaş Utku Bozdoğan: Dinçer Güner'in Paylaşımını Görmeden Yeni Yıla Yeni Gayeler Koymayın: 'Çok da Uygun Başlamıyoruz' 5

“Estetik operasyon olmak için pek de uygun vakitler değildir. Bugünlerde kendimizi bedelsiz hissedebiliriz yahut birileri bizlere bu türlü hissettirebilirler. Hoşlandığınız kimselere açılmak için pek uygun bir vakit değil, reddedilebilirsiniz.”

Ulaş Utku Bozdoğan: Dinçer Güner'in Paylaşımını Görmeden Yeni Yıla Yeni Gayeler Koymayın: 'Çok da Uygun Başlamıyoruz' 7

“Sağlık olarak üreme organları, mesane, böbrekler, boğaz, tiroitle ilgili meseleler meydana gelebilir. Bu devir partnerinizden, eşinizden gerekli ilgi ve sevgiyi almakta zorlanabilirsiniz. Bağınız yahut evliliğiniz bugünlerde testten geçebilir.”

Ulaş Utku Bozdoğan: Dinçer Güner'in Paylaşımını Görmeden Yeni Yıla Yeni Gayeler Koymayın: 'Çok da Uygun Başlamıyoruz' 9

“Daha az sosyalleşebileceğimiz, yalnızlığı tercih edebileceğimiz bir süreçtir bu. Toplumsal ömürde, dostlarla bağlantılarda sorunlar meydana gelebilir. Etrafınızdan soğuk ve esnek olmayan hallerle karşılaşabilirsiniz. Bedenen de kendinizi rahat ve memnun hissetmeyebilirsiniz. Kendinizde eksikler görebilir yahut kendinizi eleştirebilirsiniz.”

Ulaş Utku Bozdoğan: Dinçer Güner'in Paylaşımını Görmeden Yeni Yıla Yeni Gayeler Koymayın: 'Çok da Uygun Başlamıyoruz' 11

“Maddi hususlarda dikkatli olmayı gerektirebilir. Harcamaları gözden geçirme, bütçeyi dengeleme ve finansal kararları daha dikkatli bir halde ele alma gereksinimi ortaya çıkabilir. Bütçe meşakkatleri, kaynak kısıtlamaları ve mali disiplin gerektiren durumlar getirebilir. Para harcama konusunda daha dikkatli olmanız gerekebilir ve finansal sorumluluklar ağırlaşabilir.”

Ulaş Utku Bozdoğan: Dinçer Güner'in Paylaşımını Görmeden Yeni Yıla Yeni Gayeler Koymayın: 'Çok da Uygun Başlamıyoruz' 13

Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir