Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza Nazaran Odanızı Hangi Renge Boyamanız Gerektiğini Söylüyoruz! 1

Burcunuza Nazaran Odanızı Hangi Renge Boyamanız Gerektiğini Söylüyoruz!

Odanızın duvarlarının rengi biçiminizin birinci işareti olarak kişiliğinizi yansıtır. Örneğin renkli bir kişiliğiniz varsa duvarlarınız büyük ihtimalle göz alıcı olur…Sizler için burcunuza nazaran odanızı boyamanız gereken renkleri derledik. Buyurun…👇

Kaynak: https://bestlifeonline.com/front-door…

1. Koç-Kırmızı

Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza Nazaran Odanızı Hangi Renge Boyamanız Gerektiğini Söylüyoruz! 3

Zodyakın yavuz başkanı olan koç, etkileyici bir birinci izlenim bırakmayı sever. Enerjinizde bir yoğunluk var. Zevklerinizi ve fikirlerinizi duyurmaktan mutlaka çekinmiyorsunuz. Bu yalnızca öbürleri ortasında öne çıkan göz alıcı bir renk değil, birebir vakitte meskeninize derinlik ve sıcaklık katıyor.

2. Boğa-Açık yeşil

Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza Nazaran Odanızı Hangi Renge Boyamanız Gerektiğini Söylüyoruz! 5

Boğa, lüks ve konforun burcu. Meskeniniz, dışarıdaki dünyanın koşuşturmacasından uzaklaşmanızı temsil ediyor. Yeşilin doğal ve sakinleştirici tonu sizin için mükemmel bir seçim.

3. İkizler-Sarı

Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza Nazaran Odanızı Hangi Renge Boyamanız Gerektiğini Söylüyoruz! 7

İkizler burcu en yaratıcı ve eğlenmeyi seven burçlarından biri. Bu nedenle, parlak ve eklektik konut dekoruna çekilmeniz mantıklı. Fikrinizi değiştirmenizle ünlü olduğunuz için, rastgele bir tasarım tarzını tamamlayabilecek boya renklerini tercih etmelisiniz.

4. Yengeç-Koyu mavi

Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza Nazaran Odanızı Hangi Renge Boyamanız Gerektiğini Söylüyoruz! 9

Eğlenceli ve duygusal bir ön kapı rengine gereksiniminiz olduğu kesin! Sevinçli bir mavi ton tam size nazaran bir tercih olacak.

5. Aslan-Duvar kağıdı

Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza Nazaran Odanızı Hangi Renge Boyamanız Gerektiğini Söylüyoruz! 11

Eviniz sizin krallığınız. Bu yüzden güzel göründüğünden emin olmak istiyorsunuz. Kapıdan içeri girdiğinizde, göz alıcı bir cennete adım atıyormuş üzere hissetmek istersiniz. Bu nedenle boya yerine duvar kağıdı sizin için yeterli tercih olacaktır.

6. Başak-Kahverengi

Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza Nazaran Odanızı Hangi Renge Boyamanız Gerektiğini Söylüyoruz! 13

Başak tasarım konusunda çok zevkli bir burç. Kalite ve pratiklik listenizin başında geliyor. Kahverengi duvarlar hem şık hem de farklı duracak.

7. Terazi-Mor

Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza Nazaran Odanızı Hangi Renge Boyamanız Gerektiğini Söylüyoruz! 15

Teraziler yalnızca eğlenmek istiyor! Siz çoklukla şık olmanızla tanınıyorsunuz. Sizin için en düzgün tercih, asla modası geçmeyen kolay, şık ve romantik dizaynlara bağlı kalmak olacak. Eğlenceli ve sakinleştirici olan bu renk, tüm yıl boyunca gücünüzü tamamlayacak.

8. Akrep-Siyah

Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza Nazaran Odanızı Hangi Renge Boyamanız Gerektiğini Söylüyoruz! 17

Ne düşündüğünüzü biliyoruz. Yeniden mi siyah? Fakat bize inancın, siyah boyanın dış etkenlere karşı ne kadar sağlam ve sağlam olduğunu göreceksiniz. Ayrıyeten gizemli tarafınızı konutunuzdaki siyah duvarla yansıtabilirsiniz.

9. Yay-Parlak turuncu

Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza Nazaran Odanızı Hangi Renge Boyamanız Gerektiğini Söylüyoruz! 19

Yaylar asla maceradan çekinmezler. Kendinizi her zaman arkadaş kümelerinin, topluluk etkinliklerinin merkezi olarak bulursunuz. Bu yüzden parlak, canlı ve davetkar bir renge gereksiniminiz var. İnsanları bir ortaya getirmeyi başaran biri için sıcak bir portakal tonu kusursuz bir seçim!

10. Oğlak-Beyaz

Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza Nazaran Odanızı Hangi Renge Boyamanız Gerektiğini Söylüyoruz! 21

Pratik ve şık oğlaklar, lüks ve zevkin ince bir tabirini yansıtan stilleri beğenir. Hiçbir masraf yahut vakit yatırımından kaçınmazsınız. Bu yüzden konutunuzu beyazın klasik bir tonuyla boyamalısınız. Bu boş tuval, seçtiğiniz tablolara harika bir taban oluşturur.

11. Kova-Pembe

Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza Nazaran Odanızı Hangi Renge Boyamanız Gerektiğini Söylüyoruz! 23

Kovalar insanların kişiliklerini iddia etmeyi sever. Hayata karşı eşsiz bir bakış açınız var ve farklı olmaktan korkmuyorsunuz. Pembe, zevklerinize uyacak yanlışsız, eğlenceli ve sanatsal havaya sahip bir renk.

12. Balık-Açık mavi

Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza Nazaran Odanızı Hangi Renge Boyamanız Gerektiğini Söylüyoruz! 25

Romantik, ve her vakit hayalperest olan balık, meskeninde masalsı bir dünyada üzere hissetmek ister. Açık mavinin sakinleştirici tonu ruh halinize harika bir biçimde uyuyor.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir