Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza nazaran en büyük kusurunuz ne? 1

Burcunuza nazaran en büyük kusurunuz ne?

Herkesin kendi Güneş burcunun en olumlu tarafları hakkında konuşmaktan hoşlandığını görmüşsünüzdür. Koç burcu liderlik özelliklerini övüp dururken, Başak burcu çalışkanlığını yüceltir ve Aslan burcu esasen kendi gibisi olmadığını düşünür. Fakat gerçek şu ki, her burcunun kendine has kusurları vardır.

İşte, burçların en büyük kusurları:

Koç Burcu

Koç burcu şahıslar kararlı, başkan ruhlu ve yiğit olmalarıyla tanınır. Fakat en büyük kusurları, düşündüklerini her vakit açıkça söz etmeleri ve bazen bu kelamları yıkıcı bir formda lisana getirebilmeleridir. Fevrilikleri ve ani reaksiyonları, ilgilerine ziyan verebilir.

Boğa Burcu

Boğa burcu bireyler çoklukla istikrar ve teminat ararlar. Lakin kusurları, işler istedikleri üzere gitmediğinde ve konfor alanlarından çıkmak zorunda kaldıklarında, sabırlarını kaybedebilmeleridir.

İkizler Burcu

İkizler burcu bireyler konuşkan, hareketli ve eğlenceli olabilirler, fakat en büyük kusurları, lisan oyunları ve manipülasyon yetenekleridir. İkizler burcu, karşılarındaki kişiyi kolay kolay kandırabilir ve palavra söyleme eğiliminde olabilir.

Yengeç Burcu

Duygusal ve aileye bağlı Yengeç burcu, duygusal dalgalanmalar yaşayabilir. En büyük kusurları, olumsuz olaylara karşı çok duygusal yansılar vermeleri ve bu negatif hisleri etraflarına yaymalarıdır.Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza nazaran en büyük kusurunuz ne? 3

Aslan Burcu

Aslan burcu bireyler ekseriyetle kendilerine güvenirler ve liderlik rolünü benimserler. Fakat en büyük kusurları, denetimi kaybettiklerinde ve dikkat merkezlerinin dışında olduklarında agresif ve tahammülsüz olmalarıdır.

Başak Burcu

Başak burcu şahıslar çalışkan ve mükemmeliyetçi olarak bilinir. Lakin en büyük kusurları, mükemmeliyetçiliklerinin takıntı haline gelmesi ve bu nedenle kendilerine ve etraflarına baskı yapmalarıdır.

Terazi Burcu

Terazi burcu şahıslar adaleti ve hoşlukları severler, lakin en büyük kusurları kararsızlık yapma eğilimleridir. Bir Terazi burcuna iki seçenek sunarsanız, karar veremeyebilirler.

Akrep Burcu

Güçlü ve tutkulu Akrep burcu, intikam fikirlerine kapılabilir ve geçmişte yaşadıkları olayları uzun müddet unutamazlar. Bu intikam kanıları, kendi içlerinde büyüyebilir.Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza nazaran en büyük kusurunuz ne? 5

Yay Burcu

Yay burcu şahıslar umursamaz ve sevinçli olarak bilinirler, lakin en büyük kusurları çok fanatik kanılara kapılabilirler ve ahlaki yargılarını başkalarına dayatabilirler.

Oğlak Burcu

Soğuk ve önemli bir imgeleri vardır, lakin en büyük kusurları, diğerlerinin kendileri hakkında ne düşündüğünü fazla önemsemeleridir. Kendilerini yıkılmaz bir kule olarak göstermeye çalışırlar.

Kova Burcu

Kova burcu bireyler bağımsız ve isyankar olabilirler, lakin en büyük kusurları egolarının bazen denetimsiz hale gelmesidir. Diğerlerini aşağılayabilirler.

Balık Burcu

Duygusal ve hayalperest Balık burcu, en büyük kusurları doyumsuz olabilirler ve istediklerini elde etmek için kendilerini kurban konumuna düşürebilirler.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir