Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza Nazaran 2023'ün En Şanslı Ayları 1

Burcunuza Nazaran 2023’ün En Şanslı Ayları

2023’te birtakım beşerler çok çalışıp para konusunda şanssızken, başkaları muazzam muvaffakiyetlerin tadını çıkarıyor ve değerli tasarruflar yapmayı başarıyor.

Bazı burçlar yılın kimi aylarında daha şanslı olacak, kimi burçlar aşkı bulacak ve birtakım burçlar mesleklerinde başarılı olacak. 

Her burcun yılın muhakkak bir ayına ilişkin olmasına karşın, burçlar için yılın en şanslı ayı olduğu manasına gelmez. Kozmostaki şeyler son derece baş karıştırıcıdır ve ne kadar değersiz görünürlerse görünsünler en küçük detaylara bile dikkat etmelisiniz.

Her burç, 2023 yılı boyunca en az bir şanslı ay geçirir. Kural olarak, burçların doğduğu aylar şanslı kabul edilir.

2023’te her burç için en şanslı ay hangisi?

Ulaş Utku Bozdoğan: Burcunuza Nazaran 2023'ün En Şanslı Ayları 3

Ateş kümeleri Koç, Aslan ve Yaylar: Koç, Temmuz ve Ağustos’ta hakikaten şanslı olacak (ve yalnızca parada değil, aşkta da); Aslanların Kasım ve Aralık’ta ve Yayların Mart ve Nisan’da birçok bahtı olacak.

Boğa burcunda doğanlar Nisan ve Mayıs’ta; Başaklar Ağustos ve Eylül’de; Oğlaklar Aralık ve Ocak’ta kendilerini âlâ hissedecekler.

Hava kümeleri İkizler, Terazi ve Kovalar kelam konusu olduğunda, İkizler Mayıs ve Haziran’da; Terazi Eylül ve Ekim’de ve Kova Haziran ve Temmuzda güzel talihler yaşayacak. Bu aylarda kendilerini çok inançta hissedecekler ve özgüvenleri yükselecek. Bu nedenle, bu ayları en uygun biçimde değerlendirseler düzgün olur!

Su kümeleri Yengeç, Akrep ve Balıklar içinde muhakkak mühletler için ayrılmıştır. Yengeçler Haziran ve Temmuz’da; Akrepler Ekim ve Kasım aylarında; Balıklar Temmuz ve Ağustos aylarında hayat ve baht dolu olacak. Kendinizi yaratıcı hissediyorsanız, bu aylar parlayacağınız ve sanata olan eğiliminizi gösterebileceğiniz aylardır.

Kova burcunda doğan şahıslar, Mayıs ve Haziran aylarında iş hayatında önlerine çıkan tüm pürüzleri çarçabuk aşacak ve tüm vazifeleri yerine getireceklerdir.

Bu aylar duygusal seviyede tatmin olmuş hissedecekler. Romantik olacaklar ve evlilik hayatları çok uygun.

Sonbahar, Terazi mevsimidir, elementlerinde hissettikleri devirdir. 9-30 Eylül tarihleri ortasında en sevilen hava burçları hoş bir haber alacak. İş yerinde bir terfi ya da hayatlarında belirecek yeni bir aşk olabilir. Terazi’nin uğurlu sayıları 10,17, 82’dir .

İkizler profesyonel olarak başarılı olacak, Mayıs ve Haziran aylarında kendilerine muvaffakiyet talihi sunuluyor. Duygusal açıdan bakıldığında 2023 epeyce ilgi cazip olabilir. Ocak ve Ekim aylarına bilhassa dikkat edin, gücünüzü boşa harcamamaya dikkat edin, ne istediğinize odaklanın ve onun peşinden gidin. 

Balıklar yaratıcı insanlardır ve bu kalite Nisan ve Mayıs aylarında yararlı olacaktır. Bakış açılarını her zamankinden daha sık destekleyecekler ve bu da onlara profesyonel yararlar sağlayacaktır.

Bekar Balıklar yeni bir bağa başlama bahtına sahiptir ve hatta büyük aşklarını bulabilirler. Halihazırda bir bağı olanlar bu ay bunun tadını sonuna kadar çıkaracaklar. 

Sonuç olarak 2023 burç tüm burçlar için büyük dönüşümlerle dolu unutulmaz bir devri müjdeliyor. 2023’ün en şanslı burçlarından biri olmasanız bile bu, olağanüstü tecrübeler yaşamayacağınız manasına gelmiyor.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen muharrirlerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir