Ulaş Utku Bozdoğan: Burçların bağımlılıkları nelerdir? 1

Burçların bağımlılıkları nelerdir?

Bağımlılık kavramı, hayatımızın bir kesimidir ve farklı insanları farklı formlarda tesirler. Bağımlılık, kimi vakit bir alışkanlıkla hudutlu kalmayabilir, tıpkı vakitte hayat stilimizi belirleyen ögeler haline gelebilir.

Her insanın hayatında vazgeçemediği, olmazsa olmazları vardır. Burçlar da kişilik özelliklerini ve eğilimleri yansıttığı için, bağımlılıklarımızı da etkileyebilir.

Burçların ve bağımlılıkların farklı kesişimini keşfetmeye ne dersiniz?

Güneş burcunuza nazaran bağımlılıklarınız nelermiş? Gelin bakalım!

Koç Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Burçların bağımlılıkları nelerdir? 3

Enerjik ve hareketli Koç burçları, hayatlarını adrenalinle beslerler. Rutinleri ve sakin anlar pek onların biçimi değildir. Daima olarak hareket ve aksiyon arayışındadırlar. Bu enerjiyi yakalamak için günlerine sert bir kahve içmeden başlayamazlar.

Boğa Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Burçların bağımlılıkları nelerdir? 5

Boğa burçları rahatlığı ve keyfi severler. Onlar için lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak, lüks ve konfor içinde yaşamak değerlidir. Bu yüzden yemek, bilhassa de karbonhidratlı atıştırmalıklar ve abur cuburlar, Boğaların vazgeçilmezi olmuştur.

İkizler Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Burçların bağımlılıkları nelerdir? 7

İkizler burçları meraklı ve bağlantıcı yapılarıyla bilinirler. Toplumsal medya platformları, onlar için beşerlerle ilişki kurmanın ve merak ettiklerini öğrenmenin bir yolu haline gelmiştir. Her anı paylaşmak, her hususta bilgi sahibi olmak için toplumsal medya vazgeçilmezlerindendir.

Yengeç Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Burçların bağımlılıkları nelerdir? 9

Ev sahibi ve duygusal Yengeç burçları, geçmişe sıkı sıkıya bağlıdır. Nostaljik anılarını hatırlamak ve geçmişi yad etmek, onlar için günlük bir ritüeldir. Kendilerini inançta hissettiren geçmiş anıları canlı tutmak, ruhlarını besler.

Aslan Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Burçların bağımlılıkları nelerdir? 11

Aslan burçları övgü ve ilgiyi severler. Dikkat çekmek, parlamak, kendi etraflarındakileri etkilemek ve öne çıkmak, onların doğal eğilimlerindendir. Bu nedenle uygun görünmek ve alışveriş yapmak da Aslanların bağımlılıkları ortasındadır.

Başak Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Burçların bağımlılıkları nelerdir? 13

Düzenli, pratik ve titiz Başak burçları, her şeyi denetim altında tutmayı severler. Paklık yapmak, düzenlemek ve gereksiz eşyaları atmaktan memnunluk duyarlar. Ayrıyeten takıntılı münasebetlere girmek de onların bir başka bağımlılığıdır.

Terazi Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Burçların bağımlılıkları nelerdir? 15

Terazi burçları toplumsal alakalara kıymet verirler. Flörtöz ve hoşgörülü yapısıyla tanınan Teraziler, alaka bağımlılığına meyillidir. Bir partnerin yerine koymak ve alakalarını daima yenilemek, onların gücünü muhafazalarını sağlar.

Akrep Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Burçların bağımlılıkları nelerdir? 17

Güçlü, karizmatik ve tutkulu Akrep burçları için fizikî temas vazgeçilmezdir. Derin ve manalı bağlar, onların hayatında büyük bir rol oynar. Ayrıyeten takıntılı yapısıyla da bilinirler.

Yay Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Burçların bağımlılıkları nelerdir? 19

Macera arayışıyla ünlü Yay burçları, seyahat etmeye olan ilgileriyle tanınır. Farklı yerler görmek, yeni kültürler deneyimlemek ve hudutlarını genişletmek, onların bağımlılıklarının temelini oluşturur.

Oğlak Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Burçların bağımlılıkları nelerdir? 21

Çalışkan ve hırslı Oğlak burçları, iş hayatlarına büyük bir ehemmiyet verirler. Mesleklerine odaklanmak, yüksek gayeler belirlemek ve her vakit verimli olmak, onların en büyük bağımlılıkları ortasında yer alır.

Kova Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Burçların bağımlılıkları nelerdir? 23

Teknolojiye meraklı ve yeniliklere açık olan Kova burçları, bilgisayarlar ve görüntü oyunları üzere dijital ögelere bağımlı olabilirler. Daima olarak öğrenmeye ve kendilerini geliştirmeye açık oldukları için, interneti keşfetmek ve yeni bilgiler edinmek, Kovaların bağımlılıkları ortasında yer alabilir.

Balık Burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: Burçların bağımlılıkları nelerdir? 25

Hayal gücü yüksek ve duygusal Balık burçları için kaçış ve rahatlatıcı bir alan olan uyku, kıymetli bir bağımlılıktır. Birebir vakitte, hayal dünyalarına dalma ve gerçek dünyadan uzaklaşma muhtaçlığı da onları alkol ve uyuşturucu üzere riskli bağımlılıklardan korumak için dikkat etmeleri gereken bir noktadır.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir