Ulaş Utku Bozdoğan: Boğa burcunda Kanlı Ay Tutulması! Her şey netleşiyor, eteğimizdeki taşlar dökülüyor… 1

Boğa burcunda Kanlı Ay Tutulması! Her şey netleşiyor, eteğimizdeki taşlar dökülüyor…

Herkese merhabalar…

Ben Astrolog Filiz İnsel.

Boğa burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması’nın tesirlerini sizler için kaleme aldım.

İşte detaylar!

28 Ekim saat 23:24’te Boğa burcunun 5 derecesinde gerçekleşecek olan bir ay tutulması, 2021 Kasım ayında başlayan olayların sonuna geldiğimizi ve bu tarihten itibaren başlayan olayların netleşeceğini gösteriyor.

Ay tutulmaları, ay düğümlerine yakın bir arada gerçekleşen dolunaylardır. Güneş, Dünya ile Ay’ın ortasına girerek Ay’ın ışığını tam olarak yansıtmasını pürüzler. Bu ay tutulması, Boğa burcunun birinci 5 derecesinde gerçekleştiği için hayvansal ve ziraî hususlarla ilgili kimi meseleleri beraberinde getirebilir.

Tutulma 4 saat sürecek

Tutulmanın yaklaşık olarak 4 saat süreceği ve tesirlerinin 4-5 yıl boyunca devam edeceği düşünülüyor. Boğa burcu, finans, yatırımlar ve iktisatla ilişkilendirildiğinden, bu süreçte piyasalarda olumlu ve olumsuz gelişmeler yaşanabileceği söylenebilir.

Tutulma gerçekleşirken ufuk çizgisinde Aslan burcu yükseliyor olacak, bu da siyasi önderler ortasında tansiyonların artabileceğine işaret ediyor. Ülke olarak güvenlik gereksiniminin artabileceği ve huzur sağlamaya çalışırken beklenmedik olaylarla karşılaşabileceğimiz bir periyoda giriyoruz. Bu süreçte kalabalık yerlerde bulunmaktan kaçınılması önerilir.

Türkiye Yüzyılı’na özel değişimler

29 Ekim’de Türkiye’de 100. yıl kutlamalarını yaparken yeni bir yüzyıla gireceğiz ve bu yeni yüzyılda birtakım değişiklikler bekleniyor. Yasama, yürütme ve meclis üzere alanlarda şaşırtan gelişmeler yaşanabilir, siyaset gündemi hayli ağır olabilir. Şahsî olarak huzur bulma gayreti içindeyken, beklenmedik olaylarla karşılaşarak konfor alanının dışına çıkma ihtimalimiz yüksek.

Şimdi, burçlara özel tesirlere bakalım:

Koç Burcu Yükselen Koçlar: Finansal hususlar, çıkarlar ve kayıplar gündeminizde olabilir. Harcamaları abartmamaya dikkat etmelisiniz ve gereksiz riskler almaktan kaçınmalısınız.

Boğa Burcu Yükselen Boğalar: İkili bağlar ve iştiraklerle ilgili krizler yaşanabilir. Fanatik davranışlardan kaçının ve abartılı yansılar vermekten kaçının.

İkizler Burcu Yükselen İkizler: Ruhsal olarak zorlayıcı bir periyot olabilir. Endişe, telaş ve telaşlarla başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Ruhsal ve bedensel sıhhatinize dikkat edin.

Yengeç Burcu Yükselen Yengeçler: Sosyal etrafınız, arkadaşlarınız ve münasebetlerle ilgili krizler yaşanabilir. Hengame ve tartışmalardan uzak durmaya çalışın ve anlayışlı olun.

Aslan Burcu Yükselen Aslanlar: Kariyer hayatınız etkilenebilir. Konut ve iş ortasında istikrar sağlamak zorlayıcı olabilir. Mesleğinizde kimi krizler yaşanabilir.

Başak Burcu Yükselen Başaklar: Yurt dışı eğitim, seyahatler, hukuksal hususlar ve imtihanlar gündeminizde olabilir. Seyahatlerde dikkatli olun ve zihinsel yorgunluğa karşı kendinizi koruyun.

Terazi Burcu Yükselen Teraziler: Finansal bahislerle ilgili dikkatli olmanız gerekebilir. Gereksiz borçlanmalardan kaçının ve yararlarınızı dengeleyin.

Akrep Burcu Yükselen Akrepler: İkili ilgilerde krizler yaşanabilir. Öfkenize hakim olmaya çalışın ve spor yaparken kazalara karşı dikkatli olun.

Ulaş Utku Bozdoğan: Boğa burcunda Kanlı Ay Tutulması! Her şey netleşiyor, eteğimizdeki taşlar dökülüyor… 3

Yay Burcu Yükselen Yaylar: Ruhsal ve bedensel sıhhatinize dikkat edin. Dehşet ve tasalarla çaba edebilirsiniz. Fikir çatışmalarına dikkat edin.

Oğlak Burcu Yükselen Oğlaklar: Özel hayatınızda krizlerle karşılaşabilirsiniz. İş yerinde ve özel hayatınızda gerginlikler olabilir. Sabır testinden geçebilirsiniz.

Kova Burcu Yükselen Kovalar: Aile içinde değerli krizler yaşayabilirsiniz. Konut içi kazalara karşı dikkatli olun. Mesleksel mevzularda sabırlı olun.

Balık Burcu Yükselen Balıklar: Yakın etraf, komşular ve akrabalarla ilgili krizler yaşanabilir. Elektronik aygıtlarla ilgili meselelere dikkat edin ve bağlantıda sivri lisanlı olmamaya çalışın.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir