Ulaş Utku Bozdoğan: Aşka Emek Verenler Kazanacak! 1

Aşka Emek Verenler Kazanacak!

13 Ağustos 2023’te, geri giden Venüs ve Güneş tıpkı hizaya gelecek ve Venüs Yıldız Noktası olarak bilinen noktayı oluşturacak. Güneş ve Venüs’ün birleşmesi, Venüs’ün gücünün tekrar doğuşunu ve bir akşam yıldızından sabah yıldızına kademeli olarak çıkışını gösterir. Bu güç altında kalbimiz de kendi yine doğuşunu yaşayabilir. Kalbimizin bizi bırakacağını hiç düşünmediğimiz yaraları güzelleştirdiğini hissedebiliriz. Kendimizi daha büyük bir sevgiye açtığımızı hissedebiliriz yahut tahminen de olduğumuz sevgiyi hissetmemizi engelleyen manileri kaldırabiliriz.

Güneş ve Venüs’ün birleşmesi, Venüs geri hareket ettiğinden beri başımıza gelen tüm bahislere açıklık getirebilir. Bu yıl Venüs yıldız noktası, Aslan burcunda gerçekleşecek. Aslan kalbin yöneticisidir, bu da muhtemelen bu vakitlerde kalp merkezli güçlerin güçlü bir aktivasyonunu hissedeceğimiz manasına gelir.

Venüs yıldız noktasının kıymetine ve daha büyük Venüs döngüsü ile nasıl ilişkili olduğuna daha derinden bakalım:

Ulaş Utku Bozdoğan: Aşka Emek Verenler Kazanacak! 3

Venüs Gülü Venüs, Güneş’in etrafında dönerken her sekiz yılda bir eksiksiz bir beş köşeli yıldız yahut beş yapraklı bir gül yaratır. “Venüs’ün Gülü” yahut “Venüs’ün Yıldızı” olarak bilinen bu kusursuz geometrik form, kozmosta bulunan hoşluğu ve nizamı hatırlatır. Dünya’daki bakış açımızdan Güneş etrafında sekiz yıllık bir Venüs döngüsü.

Yaprakları yaratmak için, Venüs sabah yıldızı ve akşam yıldızı olmak ortasında geçiş yapar. Bu geçiş, Venüs Yıldız Noktası olarak bilinen Güneş ile hizalanan Venüs tarafından işaretlenir. Venüs ve Güneş bir ortaya geldikçe, Venüs sabah yıldızından akşam yıldızına dönüşür. Venüs daha sonra geri hareket eder ve bir sabah yıldızı olmak için bir kere daha Güneş ile birebir hizaya gelir. Döngü daha sonra tekrar eder. Akşam gökyüzü Venüs’ün kendini sevme, kendini besleme hislerini harekete geçirmemize ve iç dünyamıza hoşluk getirmemize yardım ettiği söylenir. Sabah gökyüzü Venüs’ün paydaşlıklar kurmamıza, diğerleriyle ilişki kurmamıza ve dış dünyamıza hoşluk getirmemize yardımcı olduğu söylenir. Venüs Gülü’nün izini Sürmek Venüs Gülü’ndeki taçyaprakların her biri, aşk, bağ, kıymetlerimiz ve hoşluk anlayışımız kelam konusu olduğunda bir büyüme noktasını yahut bir evrim noktasını temsil eder.

Venüs Gülü’nün tamamlanması sekiz yıl sürer ve her yaprağın oluşumunun münasebetlerimizde ve kalple ilgili hususlarda nasıl bir olgunluk ve yükseliş periyoduna işaret ettiğini takip edebiliriz. Üzerinde çalıştığımız şu anki Venüs Gülü, Haziran 2020’de başladı.

Aşağıdaki tarihler yaklaşan Venüs Yıldız bilgileri işaretler ve Venüs gücünün kendi omurunuzdaki evrimini takip etmenize yardımcı olur:

1: Yeni bir Venüs döngüsü başlıyor. Kalp, münasebetler ve hoşluğu nasıl algıladığımızla ilgili yeni bir döngüye girmeye hazırlanıyoruz.

Haziran 2020- Venüs Yıldız Noktası retrosu Mart 2021- Venüs Yıldız Noktası direkt

 2: Bu Venüs döngüsünün derslerine daha derinden giriyoruz. Seyahatin daha fazlasını sezmeye yahut anlamaya başlayabiliriz.

Ocak 2022 Venüs Yıldız Noktası retrosu

Ekim 2022- Venüs Yıldız Noktası direkt 3: Venüs seyahatimizin yarısından fazlasına geldiğimizde şuurumuz yükselir. Öykümüzün zirvesindeyiz

Ağustos 2023- Venüs Yıldız Noktası retrosu Haziran 2024- Venüs Yıldız Noktası direkt

 4: Her şey çözülüyor ve temel derslerin ortaya çıktığını görebiliyoruz. Genişleme oluşmaya başlar ve Venüs gücüyle çalışmanın yeni bir yolu ortaya çıkar. Mart 2025- Venüs Yıldız Noktası retrosu

Ekim 2026- Venüs Yıldız Noktası direkt.

5: Yeni bir şuur durumuna ulaştık. Seyahatimizin yolumuza getirdiği mükafatları ve çalışmaları toplayabiliyoruz. Sonlar da bir tema olabilir.

Ağustos 2027- Venüs Yıldız Noktası retrosu Haziran 2028- Venüs Yıldız Noktası direkt

Şu anda hangi temalardan yahut hayat derslerinden geçtiğinizi ve kendi hayatınızın hangi kısmında çalıştığınızı görmek için Venüs Gülünü kendi hayatınızda takip edebilirsiniz. 

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun…

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen muharrirlerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir