Ulaş Utku Bozdoğan: 8 Ağustos 2023 Aslan Kapısı Portalı Gökyüzüne Açılıyor Dikkat! 1

8 Ağustos 2023 Aslan Kapısı Portalı Gökyüzüne Açılıyor Dikkat!

KALBİNİZİ DUYUN, DUA EDİN, TÖVBE EDİN, DİLEK VE İSTEKLERİNİZİ TÜM SAFLIĞINIZLA YARADAN’DAN İSTEYİN. 🤍 8 AĞUSTOS 2023 88 ASLAN KAPISI Portalı, yüksek frekanslı enerjiyi varlıklarımıza ileten, ruh gücümüzü ve Dünya Ana’nın ruh gücünü yine doğmamıza müsaade veren galaktik bir kapının açılmasıdır. Bu yüksek frekanslı güç, güç merkezlerimizi açmak, yeni fikirlere ilham vermek, şuurumuzu yükseltmek ve psişik yüklemeleri alma yeteneğimizi geliştirmek için kullanılabilir.

Portal nasıl etkinleştirilir?

Ulaş Utku Bozdoğan: 8 Ağustos 2023 Aslan Kapısı Portalı Gökyüzüne Açılıyor Dikkat! 3

88 ASLAN KAPISI Portalı, Sirius yıldızının yükselişiyle aktive olur, bu, Temmuz ayının sonundan Ağustos ayının ortasına kadar gerçekleşir, lakin numeroloji 8/8 ve Güneş, Aslan’ın yarı noktasına yahut 15 derecesine ulaşır. Zodyak şu anda (Aslan gücünün zirvesi), portalı kutladığımız gün yaptı.

Sirius Spiritüel Güneşimiz olarak kabul edilir, bu nedenle Sirius’un doğuşu ve dönüşü eski astrologlar tarafından ruh gücümüzün ve gezegenin ruh gücünün tekrar doğuşu olarak görülmüştür. Sirius’un yükselişi tıpkı vakitte yağmur mevsimi ve Nil’in taşmasına karşılık geldi ve bu tekrar doğuş fikrini besleyici yağmur aracılığıyla daha da destekledi. Birtakım kültürler, yeni yılın başlangıcını belirtmek için Sirius’un yükselişini de kullandı.

Aslan Kapısı Portalı yeryüzüne açılmışken 

Dua edin 

Hatalarınız ile yüzleşin 

İlkel hislerinizi dönüştürün 

Sevin, sevginiz ve sevdiğiniz için EMEK verin 

Özür dileyin, sevip sevilirken DEĞER bilin, değer verin.

Şira yıldızı Sirius

Sirius, gökyüzündeki en parlak yıldızlardan biridir ve Ruhsal Güneşimiz olarak bilinir. Dünyevi Güneşimiz bir illüzyon olan fizikî dünyamızı aydınlatırken, Spiritüel Güneşimiz vakitsiz ruhumuzun gerçeğini aydınlatır. Kadimler, onun cennete açılan kapı ve daha yüksek titreşimli varlıkların konutu olduğuna inandıkları için yıldız Sirus ile çok uyumluydu. Sirius’un gücünün, Sirius’un gökyüzünde güçlü olduğu her vakit faydalanabileceğimiz ve kullanabileceğimiz son derece gelişmiş bir bilgelik taşıdığına inanıyorlardı. Aslan kapısı portalı kalbinizi ruhunuzu arındırsın sevdikleriniz ve sevenleriniz ile biz olmanızı aşk sevgi rahmet huzur müdafaa altında olmanızı sağlasın. Aldım, kabul ettim, EVET EVET EVET Yazalım yorumlara.

Facebook

Web

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen muharrirlerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir