Ulaş Utku Bozdoğan: 8 - 14 Mayıs 2023 Gökyüzü Güçleri ve Haftalık Burç Yorumları 1

8 – 14 Mayıs 2023 Gökyüzü Güçleri ve Haftalık Burç Yorumları

Haftanın yantrası: Venüs Yantra

Aşk hayatınızdaki olumsuz tesirlerin giderilmesine evliliklerde istikrar ahenk ve huzurun gerçekleşmesine ve alakalarda itimat ve aşkın tazelenmesine yardımcıdır.

Haftanın rengi: Mavi 

Haftanın Kristali: Akik

Bu hafta, güç dağılıyor ve önümüzdeki birkaç ay boyunca, kozmik bir mola veriliyor. Bu hafta heyecan ve beklenmedik değişim, özgürleşme ve özgürlük kapıda. Bu, bilhassa bize biraz nefes alma alanı sağlamak için paramızın, konutumuzun ve iş hayatımızın sarsıldığı maddi dünyamız için geçerli. Başlangıçta tekrar ahenk sağlamak zorunda kaldığımız için hoşnutsuz hissetsek de sonuçta bu bizim güzelliğimiz için. Kainatın bize anne parmağını sallayarak sebzelerimizi yememizi söylediğini hayal edin. Bu tıpkı cinsten bir şey. Çok daha heyecan verici olması dışında. Ve muhakkak çok daha enteresan.

Güneş, salı günü Boğa burcundaki Uranüs kavuşumu, kendimizi daha otantik bir halde tabir etmemiz gereken yeri yansıtır.  Merkür nihayet pazar günü ileri hakikat gidiyor. Tüm bu yanlış anlaşılmalar için özür dileme vakti. Ya da özürleri kabul etmek. Tekrar de dikkate alınması gereken bir retrograd sonrası gölge devri vardır. Her şeyin olağana dönmesi bir yahut iki hafta alacak, bu yüzden Boğa sabrını biraz daha kullanın. Cuma günü odaklanmak, önemli konuşmalar yapmak ve sorumluluk almak için Merkür’den Satürn ortasındaki güçlü açıyı kullanın. Satürn’den bahsetmişken, Venüs sevgi ve ahenk gezegeni, cumartesi günü bu sert öğretmene tatlı bir üçgen açıyla bağlanıyor. Sert gücünü yumuşatır ve onu daha alıcı bir alana sokar. Aşkla ilgili her şey sevgi bağının güçlü halini alır. Nazik bir vazife duygusu. Sahip olunması ve tutulması gereken kesin bir kelam. Disiplin, kısıtlanması gerekenleri kısıtlamak için mali durumumuzu yapılandırmak için gelir.

Evet, hoş bir hafta bizleri karşılıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 8 - 14 Mayıs 2023 Gökyüzü Güçleri ve Haftalık Burç Yorumları 3

KOÇ

Sevgili Koçlar, kozmik güçler bu hafta boyunca sizi hakikaten tek bir istikamete gerçek itiyor ve bu sizin maddi dünyanıza hakikat. Evet, bazen yalnızca durup değerlendirmeniz gerekir. Öyleyse, kaçındığınız bütçeyi hesaplayın. Beklenmedik bir gelişme ya da beklenmedik bir olay karşınıza çıkabilir ve yelkenlerinizi ayarlayıp rüzgarın sizi götürdüğü yere gitmek zorunda kalacaksınız.  Pazar günü Merkür ileri hakikat hareket ederken, üzerinde sızdığınız rastgele bir mali yahut kaynak odaklı durum hakkında nihayet bir karar verebileceksiniz.

BOĞA

Güneş ve Uranüs bu hafta Salı günü burcunuzda buluşuyor. Bir talih sizden yana, Boğa. Risk alın. Devam edin ve kendinizi daha evvel hiç sahip olmadığınız bir formda söz edin ve kimi şok edeceğiniz konusunda endişelenmeyin. Aslında, diğerlerine da içlerindeki tuhaflıkları kucaklamaları için ilham verebilirsiniz. Artık amaçlarınızı yükseğe uçurma vakti. İstediğini biliyorsun. Bu son birkaç yıl, muhtemelen sizi konfor alanınızdan ziyadesiyle çıkardı ve buna gereksiniminiz oldu. Artık, ivmeyi devam ettirmek size kalmış. Özel ömrünüzde ise olumlu sürprizlere hazır olun. 

İKİZLER

Hükümdarınız Merkür, en sonunda Pazar günü ileri hakikat gidiyor. Sonunda, nereye gideceğiniz ve oraya nasıl gideceğiniz konusunda biraz netlik elde ediyorsunuz. Bu son birkaç hafta içinde alt üst olmuş olabilecek amaçlar artık sıfırlanma fırsatına sahipsiniz. Bozulan arkadaşlıklar yine rayına oturabilirsiniz özür dilemeyi bilin. Sevgili İkizler, geçen haftalarda ne öğrendiniz? Öfkeniz büyük yanlışlar yapmanıza neden olduysa özür dilemeyi bilin. Bu irtibatları sürdürmek için nazik vakit ayırın. Sabırlı olun. İçgüdülerini dinleyin. Her şeyden evvel, sürprizlere açık olun, zira yolunuza çıkmak zorundalar.

YENGEÇ

Şu anda burcunuzda olan Venüs, Cumartesi günü Yengeç burcundaki sert Satürn ile flört ediyor. Gökyüzü bağlarınızın gelişmesine müsaade veriyor. Bunun için yalnızca kendine teşekkür etmelisin Yengeç. Şu anda sıkıntı işi yapan sensin. Kendini sevme, seni sevenlerini sevme vakti. İnançlarınızla otantik olma ve felsefelerinize yanlışsız söyleme işi. Bu nedenle, büsbütün yeni bir ışıkta görülüyorsunuz. Hürmet, hayranlık ve gücün ışığı sizden yana. Tekrar de kendinize olan hürmetiniz en değerlisidir.

ASLAN

Yöneticiniz Güneş bu hafta bir kere daha ilgi odağı haline geliyor. Mesleğinizde ve/veya mesleksel kesiminizde değerli gelişmelere hazır olun. Bu sefer, her şey içinizdeki asiyi hür bırakmakla ilgili. Statükoya karşı çıkın. Dikkat çekeceksiniz. Ancak hepsi muhakkak hudutlar içinde elbette. Sonuçta, Güneş epeyce istikrarlı bir burçta. Bu size aksi takdirde kaotik bir vakitte gereksiniminiz olan topraklamayı verir. Ayrıyeten Pazar günü direkt bu bölgede Merkür’e sahip olacak ve istediğiniz kadar yüksek sesle kükremenizi sağlayacaksınız. Özel hayatınızda ise sürpriz bir kararla evlenebilir. Evliyseniz bebek sahibi olmayı düşünebilirsiniz. 

BAŞAK

Yönetici gezegeniniz nihayet Pazar günü olağan suratına geri dönüyor ve bağlantıyla ilgili her şeyde çok muhtaçlık duyulan bir erteleme getiriyor. Seyahat ediyorsanız, ders veriyorsanız yahut okuyorsanız, işlerin bilakis döneceğini ve son vakitlerde olduğundan çok daha az gerilimli olacağını bilmekten keyifli olacaksınız. Geçen haftalarda öğrendiğin her şeyi bir düşün. Nasıl büyüdün? Bakış açınız ne istikamette değişti? Rastgele bir yeni kavrayışa ulaştınız mı? Aslında, bu hafta apansızın bu içgörülerden birkaçını daha getirebilir. Başlangıçta ‘nedenini’ anlamadıysanız, kendinizi kapatmaktan kaçının. Yakında netleşecek. Özel hayatınızda kırıp dökme vakti değil dinlemeyi seçmelisiniz. 

TERAZİ 

Bu hafta yöneticiniz Venüs çok daha düzgün güçleri getiriyor sizlere.  O ve Satürn, Cumartesi günü topraklayıcı bir üçgen açıyla ilişkili, son derece güçlü ve çalışkan bir güç veriyor sizlere. Bu güç başarılı hissettirecek sizleri fikirlerinizi beyan etmekte gözü pek davranın. Misyona katılmak için, hakikaten ‘yetişkin’ üzere hissetmenize yardımcı olacak bir şeydir. Bu, bilhassa profesyonel olarak ilgili rastgele bir şey için geçerlidir. Şu anda kurduğunuz alakalar, daha sonraki başarılarınız için de tesirli olacaktır. Akla yatkın seçim. Titreşiminize uyanları seçin ve bağlılık sunun.

AKREP

Pazar günü Merkür, doğum haritanızın bağlarla kontaklı kesiminde, Akrep’te direkt hareket ediyor. Şükürler olsun! Tüm işaretlerin dışında siz, bu gerilemenin daha olumsuz yan tesirlerinden kimilerine maruz kalmış olabilirsiniz. Neden? Pekala eski sevgililer muhtemelen size karşı adım attılar ya da mevzu birbirinizi anlamaya geldiğinde mevcut bir arkadaşınız yahut partnerinizle meseleler yaşamış olabilirsiniz. Rahat bir nefes alın, zira bunların hepsi artık sona eriyor. Önümüzdeki bir yahut iki hafta boyunca, yanan köprüleri nazikçe yine inşa edin ve özürlerinizi lisana getirin. Özürleri kabul edin şık ol Sabırlı ol. Son olarak, yepisyeni bir başlangıca açık olun.

YAY

Özgürlüğünü seven bir burç olarak bu hafta senin için özel bir özgürleşme barındırıyor. Çabucak her şey sizler için heyecan verici hale dönüşür. Günlük rutinler, özel bir sevinç ve değişim ışıltısı kazanır. Tahminen de size zevk veren yeni bir işi yahut projeyi kabul ediyorsunuz. Tahminen de kendini daha düzgün tabir etmeni sağlar. Ya da tahminen de tıpkı anda hem sağlıklı hem de uyarılmış olmanızı sağlayan yeni ve çılgın bir ömür stilini benimsiyorsunuzdur. Sizin için değişen her ne ise, dört gözle bekleyin. Muhtemelen bunu uzun vakittir bekliyordunuz ve sonunda ortaya çıkıyor.

OĞLAK 

Çalışkan, gaye odaklı, yapılandırılmış bir birey olduğunuz için bu prestije sahipsiniz. Tekrar de mistik, yaratıcı ve cihan ile ahenk içinde olan bir yanınız da var. Bu taraf bu hafta etkin görünüyor ve orijinal bir yaratıcı projeyi üstlenmek için ani bir ilham kaynağı alabilirsiniz. Sizi heyecanlandıran ve içinize yeni bir hava sokan bir şey. Biraz garip olabilir lakin bu, tüm kalbinizle bunun peşinden gitmenizi engellememeli. Kendinizi tabir edin. Kaybedecek neyin var? Kendinizi kısıtlamayın ve hafta boyunca her bahiste sezgilerinizin sesine kulak verin ve içinizden geldiği üzere davranın. 

KOVA

Ayaklarınızın altındaki temeller değişiyor üzere görünüyor. Sonunda, bu sizin için nihayet gerçek istikamette oluyor üzere görünüyor. Birdenbire ortaya çıkan, meskeninizde yahut hayat durumunuzda bir değişiklik getiren sürpriz bir fırsat üzere görünebilir. Ya da tahminen de şuurlu ya da bilinçsiz olarak gereksinim duyduğunuz tipten bir son vardır. Pazar günü Merkür’ün ileri gitmesiyle, vermeniz gereken kararları denetim altına alıp sağduyulu düşünebileceksiniz. Geçmişe bakış açınız da muhtemelen değişiyor ve her şeyi büsbütün yeni bir ışık altında görebilirsiniz akışa ayak uydurun gelen talihi değerlendirin. 

BALIK

Geçen hafta konuşmadıysanız, bu hafta tam olarak bunu yapmak için diğer bir altın fırsat sunuyor. Aslında, sözler beklenmedik bir halde ağzınızdan dökülebilir. Elbette, etrafınızdaki kimi insanları şok edebilirsiniz, ancak tahminen de bu gerekli. Tahminen de bir müddettir olması gereken buydu. Ne de olsa herkesi şad etmeye devam edemezsin. Çılgın fikirler de şu anda aklınıza gelebilir. Onlara itimat. Bunlar sezginizin size rehberliğidir. Bir kalem alın ve uçup gitmeden evvel hepsini yazın. Cihan şu anda size değerli bir şey söylemek istiyor üzere görünüyor makul değerlendirin. 

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen müelliflerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir