Ulaş Utku Bozdoğan: 5 Mayıs’ta gerçekleşen Ay Tutulmasının burçlara tesiri neler? 1

5 Mayıs’ta gerçekleşen Ay Tutulmasının burçlara tesiri neler?

2023 yılının birinci ay tutulması 5 Mayıs tarihinde gerçekleşti. Türkiye’den de kısmen gözlemlenebilecek olan ay tutulması Akrep burcunda ve kısmi tutulma olarak gerçekleşti ve birçok ülkeden de izlendi. Pekala 5 Mayıs’ta gerçekleşen bu ay tutulmasının burçlar üzerindeki tesirleri neler? Hangi burçları etkiliyor, gelin birlikte inceleyelim.

Ulaş Utku Bozdoğan: 5 Mayıs’ta gerçekleşen Ay Tutulmasının burçlara tesiri neler? 3

Ay Tutulmasının Burçlara Tesiri Nedir?

Kasım 2021’den beri Boğa-Akrep sınırında olan tutulma serisi nihayet tamamlanıyor. Akrep burcundaki son tutulma 5 Mayıs’ta gerçekleşti. 28 Ekim’de ise 5 derece Boğa burcundaki son tutulmayla bu seriye artık veda ettik, ancak yalnızca 2031 yılına kadar.. Bu sebeple kişiselde Akrepler, Boğalar, Aslanlar ve Kovalar hayatlarındaki büyük değişim ve dönüşüm süreçlerini tamamladılar diyebiliriz.

Ay Tutulmaları aslına bakıldığında dolunay enerjileridir. Yani yeni başlangıçlardan fazla bitişi, tamamlanmaları, birtakım kapanışları ve elemeleri tabir etmektedir. Bilhassa Akrep teması krizlerle anılır, değişim süreçlerini kolay yaşayamazlar. Griliğin olmadığı ya siyah ya beyaz bakış açısıyla yaşarlar akrepler.

5 Mayıs’ta gerçekleşen ve bir ay sonrasına kadar da tesirlerini hissettirecek olan bu tutulma bize klasik cümleler ile tabir edersek şayet, değişmemiz ve yenilenmemiz konusunda adımlar atmamızı söylemektedir.

Ulaş Utku Bozdoğan: 5 Mayıs’ta gerçekleşen Ay Tutulmasının burçlara tesiri neler? 5

Ay tutulmasından en sert etkiyi alan ve en çok etkilenecek burçlar;
Akrep, boğa, aslan ve kova olacak.

Yumuşak tesir alan burçlar ise;
Yengeçler oğlak ve başaklar olacak.

Hafif tesir alan burçlar ise;
Yaylar ikizler ve teraziler olacak.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir