Ulaş Utku Bozdoğan: 5 Mayıs 2023 Ay Tutulması ve Burçlar Üzerindeki Tesirleri 1

5 Mayıs 2023 Ay Tutulması ve Burçlar Üzerindeki Tesirleri

Sutak Kaal 2023 sırasında hatırlanması gereken noktalar

Ay tutulması sırasında birçok kişi için bir çekimser kalma periyodudur. Tutulma başlamadan birkaç saat evvel başlar ve bitene kadar devam eder. 

Sutak devrinde seyahat edilmemelidir.

Herhangi bir temel iş yahut ticari faaliyette bulunmaktan kaçının.

İnsanlar uygun sonuçlar elde etmek için tutulma sırasında dua etmeli, meditasyon yapmalı ve sadhana yapmalıdır.

Ay tutulmasını çıplak gözle görmekten kaçınmalıdır.

Tutulma bittikten sonra konutu temizleyin. Ayrıyeten kendiniz banyo yapın ve tüm mesken üyeleri birebir şeyi takip ederek pak giysiler giyin.

Tutulma sona erdikten sonra, muhtaçlık sahiplerine gücünüze nazaran bağışta bulunun. Dilerseniz para, giysi, yiyecek vb. bağışta bulunabilirsiniz.

2023 Ay tutulması için çözümler

Ulaş Utku Bozdoğan: 5 Mayıs 2023 Ay Tutulması ve Burçlar Üzerindeki Tesirleri 3

Vedik astrolojiye nazaran Ay, güç, güç, his ve düşler dahil olmak üzere birçok şeyin sembolüdür. Bahtında Ay ile ilgili problemler yaşayan bireyler, Ay tutulması sırasında dikkatli olmalıdır. Bu sefer onlar için birçok pürüz ve zorluk getirecektir.

Tutulma periyodunda makas yahut bıçakla rastgele bir şey kesmeyin ve dikiş dikmeyin.

Şu anda kendinizi rastgele bir fizikî yahut zihinsel gerilime maruz bırakmayın.

2023 Ay tutulmasının sıhhat üzerindeki etkileri

Güneş tutulması yahut Ay tutulması, her ikisi de sıhhati kendi usulleriyle tesirler. Bu nedenle sıhhatimize nasıl ziyan verebileceğini yeterlice anlamalı ve buna nazaran tedbirler almalıyız:

Bir bayanın adet döngüsü ile ay döngüsü ortasında bir ilgi olduğuna da inanılmaktadır. Bu nedenle Ay tutulması, adet döngüsünü senkronize etmeye yardımcı olabilir.

Doğurganlık üzerinde derin bir tesiri vardır. Tanınan inanış, Ay’ın doğurganlığın bir sembolü olarak kabul edilmesidir. Bu nedenle, 2023 Ay tutulması devri, yumurtlama devrindeki bayanların gebe kalması için âlâ bir vakit olabilir.

2023’teki Chandra Grahan, yiyecek hususlarını de etkileyebilir. Bu nedenle yemek pişirmekten kaçının. Yalnızca bu da değil, şayet Güneş tutulmasından evvel meskende pişmiş yemek bekletiliyorsa, tutulmadan sonra atılmalıdır. Tutulmadan sonra kendinize taze yiyecekler yapın.

2023 Ay tutulması, insanların zihin ve vücutları üzerinde de derin bir tesir yaratacak. Bu, anksiyete ve depresyon semptomlarını kötüleştirebilir. Hâlihazırda uykusuzluk sorunu yaşayan şahıslarda bile sıkıntılar daha da artabilir.

Koç burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: 5 Mayıs 2023 Ay Tutulması ve Burçlar Üzerindeki Tesirleri 5

2023’teki Ay tutulması sırasında, Koç erkekleri ve bayanları doğal eğilimlerinin denetimini görecekler. Daha hassas ve şefkatli olurlar, lakin saf olurlar; bu ortada, genel olarak onlar için uygun bir şey olmayacak. Lakin, öfke denetimi yapmakta zorlananlar özel hayatlarında önemli gerginlikler yaşayabilirler. Dünyaya olduğun üzere sunun, 2023’teki tutulma sizin geleceğiniz için de değerli olacak.

Boğa burcu

2023’teki bu Ay tutulması Boğa erkekleri ve bayanları için güzel haberler getirmeyecek. Muvaffakiyete giden yolunuz engellenebilir ve ülkü iş bölümünü seçmek hayli güç olabilir. Mevcut alanınızda şevkle çalışmaya çalışırken zorluklarla karşılaşacaksınız. Ayrıyeten varsayımlara nazaran 2023’teki olay öğrenciler için de pek iyi olmayacak ve mevcut müfredatta bir sorun olduğunu düşünebilirler.

İkizler burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: 5 Mayıs 2023 Ay Tutulması ve Burçlar Üzerindeki Tesirleri 7

İkizler burcuna sahip beşerler için Chandra Grahan 2023, yaratıcı marifetlerini geliştirecek. Sonuç olarak, profesyonel olarak vakit size yardımcı olacak ve geleceğinizi şekillendirmeye ve size yeni bir taraf vermeye itecektir. Bununla birlikte, kendinizi daha azimli ve adanmış olarak görebileceksiniz ve ilerlemeleriniz nedeniyle epeyce takdir kazanacaksınız.

Yengeç burcu

2023’teki Chandra Grahan, meskendeki memnuniyetinizi ve şahsî mülkünüzü etkileyecek. Birtakım Yengeç i bir kopukluk hissi, his eksikliği ve ümitsizlik ve hayal kırıklığı hissi yaşayabilirler, bu yüzden kendilerini etraflarındaki şeylerden izole edebilirler. Lakin öte yandan, toplumsal pozisyonunuz tıpkı kalacaktır.

Aslan burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: 5 Mayıs 2023 Ay Tutulması ve Burçlar Üzerindeki Tesirleri 9

Aslan, 2023 Ay tutulması sırasında her bahse farklı bir bakış açısı ve yaklaşım sergiliyor. Bu bireyler, bu özelliklerinden değerli ölçüde yararlanacak ve hayatlarının çabucak hemen her alanında düzgün performans göstereceklerdir.

Başak burcu

Başaklar için olay karlı ve yararlı olacaktır. Farkındalığınızı artıracak ve ihtiyaçlarınız hakkındaki bilginizi artıracaktır. Üstelik 2023 Ay tutulması nedeniyle gereksinimlerinizi hakikat vakitte öncelik listenize alacak ve hayatınız bu sayede daha kolay yönetilebilir hale gelebilir.

Terazi burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: 5 Mayıs 2023 Ay Tutulması ve Burçlar Üzerindeki Tesirleri 11

Terazi için 2023’teki bu tutulma kimi duygusal tesirler getirecektir. Yaptığınız her şey empati ile kontağını oluşturacak ve muhakkak hallerde gerçek davranabilecektir. Bu nedenle, hayatta kalabilmeniz için çalışmak ve gerçekçi olmak temel olacak ve çalışmak ve mantıklı olmak tavsiye edilecektir.

Akrep burcu

Bu periyotta Akrep burcunun hayatında istikrarlar olacaktır. Ayrıyeten, hayatınızın birçok tarafını daha yeterli bir halde anlayabileceksiniz. Tüm bu hususlar, hayatta ilerlemenizde yapan bir formda size yardımcı olacaktır.

Yay burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: 5 Mayıs 2023 Ay Tutulması ve Burçlar Üzerindeki Tesirleri 13

Yay burcu insanları etraflarındaki beşerlerle köprüler kurmaktan keyif alacaklardır. Ayrıyeten, arkadaşlığın ve takım çalışmasının bedelini takdir edecekler ve bağlarınızı tamamlamanın uygun işaretlerini verecekler.

Oğlak burcu

2023 Ay tutulması, mesleğinizde muvaffakiyet ve ilerleme için yeni fırsatlar olacağından Oğlak  için elverişli olacaktır. Maaş artırımı almanıza müsaade verilecek ve terfi etmenin getirdiği ekstra sorumlulukları üstleneceksiniz.

Kova burcu

Ulaş Utku Bozdoğan: 5 Mayıs 2023 Ay Tutulması ve Burçlar Üzerindeki Tesirleri 15

2023 Ay tutulması nedeniyle, Kovalar hayatlarında sarsılmaz bir uğraş sarf etmeye teşvik edilecekler. Bu, şahsî hayatınızın değerli bir modülü haline gelecek ve pahalı meslek ve işlerinizde size yardımcı olacaktır.

Balık burcu

Balıklar için, 2023’teki bu Chandra Grahan karışık sonuçlar getirecek. Hayatın inişleri ve çıkışları olsa bile, her vakit kimi beğenilen sonuçlar olacaktır. Bu nedenle, endişelenmemeniz yardımcı olacaktır zira acı verici durumlar süratle geçecek ve tutulmadan sonra her şey olağana dönecektir.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

 Instagram 

YouTube

‘Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar büsbütün muharrirlerinin özgün niyetleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio’


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir